رفتن به مطلب

بانک مقالات تخصصی مکانیک

ارسال های توصیه شده

لطفا مقالات تخصصی و در صورت چکیده ای از آنها را در این تاپیک قرار دهید.همزمان در پست اول ،لیست مقالات بروز میشود.

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Frank Fish and a partner, Stephen Dewar, founded a company named Whale Power to market the technology, which takes its inspiration from the natural design of the bumps, or tubercles, on humpback whale flippers. According to Dewar, applying to airfoils what Fish and others learned from whales improves lift without increasing drag. He said that 24-foot-diameter fans based on tubercle technology use half the number of blades and move 25 percent more air and consume 25 percent less power than fans with conventional blades turning at the same speed. Whale-inspired fans are already available, and wind and tidal power blades could be next

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

John Denker

Thermodynamics is celebrated for its power, generality, and elegance. However, all too often, students are taught some sort of pseudo-thermodynamics that is infamously confusing, limited, and ugly. This document is an attempt to do better, i.e. to present the main ideas in a clean, simple, modern way

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

من مقاله ی مکانیک در زمینه های مختلف زیاد دارم

از سایتهای ساینس دایرکت و الزیویر

یه چند تاشو میذارم اینجا

اگه در زمینه ی خاصی خواستید بگید داشته باشم خوشحال میشم کمک کنم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
من مقاله ی مکانیک در زمینه های مختلف زیاد دارم

از سایتهای ساینس دایرکت و الزیویر

یه چند تاشو میذارم اینجا

اگه در زمینه ی خاصی خواستید بگید داشته باشم خوشحال میشم کمک کنم

ممنون دوست عزیز ..از لطفتون سپاسگزارم....

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...