رفتن به مطلب

هیچان !!!

ارسال های توصیه شده

رضا ناظم (جواد سعیدی) را شاید بشناسید…حداقل در عرصه وبلاگستان

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
شناخته شده ایست…”اپرای قورباغه های مرداب خوار” کتاب اولش بود که به خاطر مشکلاتی که برای ناشرش (نشر کارون) به وجود آوردند عملا به چاپ دوم نرسید…(متاسفانه توفیق خواندن این کتاب را نداشتم)…کتاب جدیدش (هیچان) بیشتر از یکسال است که در ارشاد مانده و البته امیدی هم به مجوز گرفتنش نمیرود…او به تازگی این کتاب را همانگونه که نوشته شده است و باید باشد در اینترنت منتشر کرده است…گور پدر ممیزی…! وقتی کتاب را خواندم بهت زده شده بودم از کار او…بی اغراق در ژانر خود بهترین چیزی بود که تا به حال خوانده بودم.. کتاب شامل ۲۶ داستان کوتاه از اوست…داستانهایی مبتنی بر دیالوگ بین شخصیتها…نوشتن این قبیل داستانها سهل و ممتنع است…یعنی واقعا سخت است بتوانی داستانی را در کمترین کلمات و با دیالوگهای کوتاه پیش ببری و تمام جزئیات لازم را بگویی و به دام بیهوده گویی هم نیفتی…عالیست…در همان
که لینک دانلود کتاب وجود دارد آقای سعیدی (نویسنده) به کسانی که با مطالعه داستان روی صفحه مانیتور میانه ای ندارند، توضیح داده که فایل پی دی اف به گونه ای طراحی شده که قابل پرینت گرفتن باشد!

لینک دانلود مستقیم کتاب:

شراگیم زند!

پیشنهاد میکنم حتما بخونید !!

خودم یک شبه خوندم !:ws37:

الوده ترین کتاب کتابیست تطهیر شده !(والت ویتمن)

لینک به دیدگاه
مرسی.

میخونم میام نظرمو همینجا عنوان میکنم.

کار خوبی میکنی !:icon_gol:

ولی گذشته از محتوا کتاب ایده بسیار جالبیه برای کتاب هایی که مجوز نمیگیرن و هرساله در ارشاد خاک میخورن!!

لینک به دیدگاه
کار خوبی میکنی !:icon_gol:

ولی گذشته از محتوا کتاب ایده بسیار جالبیه برای کتاب هایی که مجوز نمیگیرن و هرساله در ارشاد خاک میخورن!!

آره. ولی به شرطی که به ضرر انجمن تموم نشه.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

ما قرار بود این کتاب رو بخونیم و بیایم نظرمون رو بگیم. ولی یادمون رفت. تا این لحظه که اتفاقی تاپیک رو دیدم. کتاب فوق العاده جالبی بود. معلومه که نباید مجوز میگرفت چون زبان تندی در تصویر کردن واقعیت های تلخ روزگارمون در قالب داستان هایی نسبتا کوتاه داشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...