رفتن به مطلب

هشدار آدوب نسبت به وجود حفره‌ي امنيتي فلش پلير

afa

ارسال های توصیه شده

شركت آدوب اعلام كرد كه يك حفره امنيتي جديد در نرم‌افزار فلش پلير كشف شده است و به كاربران اين برنامه هشدار داد.

به گزارش سرويس فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، طبق هشدار شركت آدوب اين حفره‌ي امنيتي در فلش پلير براي سيستم‌هاي عامل‌ ويندوز مك و لينوكس، كروم و اندرويد وجود دارد.

به گفته مقامات اين شركت، حفره امنيتي مذكور شامل حال نرم‌افزارهاي Adobe Reader و Acrobat نيز مي‌شود.

آدوب هم‌چنين هشدار داد كه هكرها مي‌توانند با استفاده از اين حفره امنيتي به رايانه كاربر حمله كنند و از راه دور كنترل آن را در دست گيرند.

به گفته مقامات اين شركت تا به حال چندين مورد سوءاستفاده از اين حفره امنيتي گزارش شده است و اين حملات به رايانه‌هايي انجام شده است كه داراي سيستم عامل ويندوز بودند. تاكنون گزارشي مبني بر سوءاستفاده از اين حفره امنيتي در رايانه‌هايي كه دارايي سيستم‌هاي عامل ديگر هستند منتشر نشده است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

درسته. هفته پیش وارد یه سایتی شدم که گفت باید فلش پلیر رو نصب کنم. منم فلش پلیر داشتم ولی گفتم شاید ورژن جدیدتری میخواد. قبول کردم. بعد از نصب یه نرافزار که خودشو از سایت مایکروسافت معرفی میکرد برام اجرا شد که نمیزاشت هیچ کاری بکنم. آنتی ویروسم رو غیر فعال کرده بود و اجازه باز کردن هیچ صفحه ای رو نمیداد. حتی my computer. خلاصه بعد از کلی بدبختی تونستم از windows restor استفاده کنم و تاریخ کامپیوتر رو به روز قبل برگردونم.

یادتون باشه هر پیغامی مبنی بر نصب برنامه از طریق اینترنت رو قبول نکنید. مگر از سایت های معتبر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...