رفتن به مطلب

Air pack

M!Zare

ارسال های توصیه شده

البته من در این زمینه تجربه ایی ندارم اما فکر میکنم نرم افزاری که می خوای تو همون انسیس باشه اینجا را نگاه کن :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

فکر نکنم بشه :ws44: تازه قیمتش هم گرونه :icon_pf (34): شاید بشه از طریقی نسخه رجیستر نشدو را گیر اورد اما چه طورشو نمی دونم .

لینک به دیدگاه

ممنون.واقعا مفید بود.ولی من و دوستام میخواهیم یک محیطی را در این فضا مدل سازی کنیم از اینرو خیلی به help این نرم افزار احتیاج سریع داریم ولی تا حالا پیداش نکردیم

لینک به دیدگاه

سلام.

1 اگه تهرانی برو مجتمع پایتخت طبقه 3 (توی راهرو) از فروشگاهها بخواه که برات گیر بیارن(hack) کنند.

2 با نرم افزار shariza میتونی برنامه یا help رو گیر بیاری.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
  • 1 سال بعد...

من باهاش کار کردم قبلا" زیر مجموعه فلوئنت بوده بعد انسیس اون خرید اما نمی دونم چرا انسیس اون دیگه تو ماژولهاش قرار نمی ده ورژن اون الان خیلی قدیمی و ورزن جدید کرکی براش نیست . نرم افزارها ی خیلی بهتری ازاین نرم افزار اومده . کار کردن باهاش کمی سخته با emule میتونی اخرین ورژن رو دانلود کنی اما بسختی هلپش گیر میاید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...