رفتن به مطلب

4 راه برق انداختن کيف و کفش!

EOS

ارسال های توصیه شده

این مطلب راهنمای کوچکی است برای نگهداری کیف و کفش شما و کاربرد آن میتواند کمکی در تمیز و مرتب بودن اعضای خانواده باشد:

1- واكس: ابتدا تمام لكه‌ها را پاك كنید. اغلب برای این منظور كفش را با آب و صابون می‌شویند ولی این كار موجب خشك شدن كفش می‌شود شما می‌توانید از سركه و آب به نسبت مساوی استفاده كنید و با حوله نرم کفشتان را خشك كنید.

بعد از گذشت یك ساعت، از واكس می‌توانید برای براق کردن کفش استفاده کنید.

2- وازلین: می‌توانید وازلین و یا روغن كتان را به مقدار كم به كفش بمالید و با دستمال نرم پاك كنید. با مخمل براق كنید.

این گونه برق انداختن بیشتر برای كفش‌های چرمی استفاده می‌شود.

3 -پوست موز: می‌توانید سطح خارجی كفش را مرتبأ با سطح داخلی پوست موز مرطوب كنید كه یك لایه شیره موز روی آن می‌بندد و آن را رها كنید تا خشك شود.

این روش هم نتیجه‌بخش خواهد بود.

4 -پوست پرتقال: اگر می‌خواهید كیف یا كفش و یا دستكش چرمی ‌خود را براق كنید یك تكه پوست پرتقال را به آن بمالید و بعد با پارچه نرم و لطیفی آن را پاك كنید.

نتیجه کار فوق‌العاده است.

.

لینک به دیدگاه

5 . خمیر دندان و مسواک : رویه کفش رو کمی مرطوب کرده سپس با خمیر دندان و مسواک به آرامی و به صورت چرخشی روی کفش حرکت دهید . در آخر رویه کفش رو با دستمال مرطوب خشک کنید .

این روش برای اسپرت و کفش های کتانی سفید موثر است

من شخصا علاقه عجیبی به اسپرت سفید دارم و تماما کفش هام رو با همین روش تمیز می کنم

واقعا هم نتیجه فوق العاده ای داره و کفش مثل روز اولش می شه از تمیزی :a030:

.

لینک به دیدگاه

من شخصا علاقه عجیبی به اسپرت سفید دارم و تماما کفش هام رو با همین روش تمیز می کنم

واقعا هم نتیجه فوق العاده ای داره و کفش مثل روز اولش می شه از تمیزی :a030:

.

منم همین طور.tnx.خیلی وقت بود دنبال یه روش واسه تمیزکردن کفش سفید بودم.

این آخری ها با شیشه شو تمیز میکردم!!!! بدک نبود...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...