رفتن به مطلب

دخترا اگه چی داشته باشن عروسی نمیکنن؟

El Roman

ارسال های توصیه شده

با توجه به اینکه بنده هرچی دختر خانومه دکتر و مهندس میشناسم ، تا 45 سالگی مجرد تشریف دارن ولی بقیه دخترای کدبانو که نتونستن خانم دکتر بشن ، نهایتا دیگه تا 25 سالگی مجرد بودنو تحمل میکنن.

سئوال برام پیش اومد که این عامله X چیه که دخترا اونو به شوهر ترجیح میدن و وقتی دارنش اصلا لزومی بر عاشق شدنو لونه ی عشق ساختن و 2کبوتر عاشق و اینا نمیبینن؟

:ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من هم دختر تحصیل کرده دیدم که زود ازدواج کرده و هم دخترهایی که با دیپلم خالی در آستانه 60 سالگی مجرد هستن...

حکم کلی نمیشه داد و لطفا حکم کلی ندین :banel_smiley_4:

دلائل زیاد و مختلفی برای ازدواج نکردن هست

لینک به دیدگاه

اونایی که درس نمیخوننو تو خونه میمونن وبه قول شما کدبانو هستن تو خونه موندن و هدفشون ازدواجه اما اونی که دکتر مهندسه هدفش درس و ترقی وتو اجتماع بودن بدون داشتن مسئولیت فردی دیگس.

لینک به دیدگاه
من هم دختر تحصیل کرده دیدم که زود ازدواج کرده و هم دخترهایی که با دیپلم خالی در آستانه 60 سالگی مجرد هستن...

حکم کلی نمیشه داد و لطفا حکم کلی ندین :banel_smiley_4:

دلائل زیاد و مختلفی برای ازدواج نکردن هست

البته حق با شماست من باید میگفتم که این قانون کلی نیست ولی اکثرن اینجوریه

اونایی که درس نمیخوننو تو خونه میمونن وبه قول شما کدبانو هستن تو خونه موندن و هدفشون ازدواجه اما اونی که دکتر مهندسه هدفش درس و ترقی وتو اجتماع بودن بدون داشتن مسئولیت فردی دیگس.

:ws52: والله چی بگم

دور از جون شماها من برداشتم اینه بیشتر خانوما هدفشون تو زندگی پول خرج کردنه:ws52: اگه خودش تونست درآمد خوبی داشته باشه به هدفش رسیده ، اگه نه با ازدواج به این هدف میخواد که برسه:ws52:

لینک به دیدگاه
البته حق با شماست من باید میگفتم که این قانون کلی نیست ولی اکثرن اینجوریه

دور از جون شماها من برداشتم اینه بیشتر خانوما هدفشون تو زندگی پول خرج کردنه:ws52: اگه خودش تونست درآمد خوبی داشته باشه به هدفش رسیده ، اگه نه با ازدواج به این هدف میخواد که برسه:ws52:

نه اصلا هم این جور نیست که بیشتر این طوری باشن؟؟ آمار گرفتی؟؟ طبق کدوم تحقیق؟؟

شما یه دستی به سر و صورت برداشتت بکش برادر :w58: ..قصد توهین ندارم خدای نکرده ولی شناخت درستی از روحیات خانومها نداری. 4 تا از نوشته های مردسالارهای مدرن رو خوندی و به این نتیجه رسیدی.

لینک به دیدگاه
نه اصلا هم این جور نیست که بیشتر این طوری باشن؟؟ آمار گرفتی؟؟ طبق کدوم تحقیق؟؟

شما یه دستی به سر و صورت برداشتت بکش برادر :w58: ..قصد توهین ندارم خدای نکرده ولی شناخت درستی از روحیات خانومها نداری. 4 تا از نوشته های مردسالارهای مدرن رو خوندی و به این نتیجه رسیدی.

هان؟ :ws3: کدوم نوشته؟:ws52: نه خوب ببین من وقتی میگم اکثرا منظورم دخترای محیط زندگیمون که همون دخترایی هستن که به اینجت هم دست رسی دارنه

وگرنه مشخص خیلی جاهای کشور تو روستاها و تو شهرهای کوچیک وضعیت جوره دیگه ایه

نه اتفاقا من اصلا مرد سالار نیستم و حتی یه ذره طرفدار فمنیست هم هستم ، ولی این دلیل نمیشه چیزی که میبینمو کتمان کنم

چرا هرچی پسره مایه داره (مخصوصا ماشین دار) کلی خاطر خواه داره ، هرچی هم دختره مایه داره محل س... هم نمیزاره واسه پسرا!!

خوب این معنی داره دیگه :ws52:

لینک به دیدگاه

اون دختر خونه باباشم پول برای خرج داره من کلا اعتقاد دارم به اینکه ازدواج برای برطرف کردن نیازهای انسان هست

لینک به دیدگاه
هان؟ :ws3: کدوم نوشته؟:ws52: نه خوب ببین من وقتی میگم اکثرا منظورم دخترای محیط زندگیمون که همون دخترایی هستن که به اینجت هم دست رسی دارنه

وگرنه مشخص خیلی جاهای کشور تو روستاها و تو شهرهای کوچیک وضعیت جوره دیگه ایه

نه اتفاقا من اصلا مرد سالار نیستم و حتی یه ذره طرفدار فمنیست هم هستم ، ولی این دلیل نمیشه چیزی که میبینمو کتمان کنم

چرا هرچی پسره مایه داره (مخصوصا ماشین دار) کلی خاطر خواه داره ، هرچی هم دختره مایه داره محل س... هم نمیزاره واسه پسرا!!

خوب این معنی داره دیگه :ws52:

کلا آدمیزاد دنبال پول میگرده. دخترهای خانواده های پولدار هم کرور کرور خواستگار دارن!! ندارن؟؟

بین همین دخترهای طبقه متوسط و طبقه مرفه هم ازدواج تو سن 20-21 کم نیست.... کلا سن ازدواج نسبت به قبل رفته بالا...برای پسرهام همینطور..

به خصوص تو وضع اقتصادی داغون الان خیلیا اول حساب این چیزهارو میکنن بعد میرن جلو یا تصمیم میگیرن.

آفرین به شما که طرفدار حقوق بانوان هستی!!! :w16:

لینک به دیدگاه

ما پسرا از 10 سالگی بعضیامون میریم میشیم شاگرد میکانیک :sigh:، بعضیامون با بدبختی درس میخونیم که کاره ای بشیم که در نهایت درآمدی داشته باشیم :sigh:، زنی بگیریم:sigh: ، بچه ای بیاریم :sigh:، براشون پول خرج کنیم :sigh:، خوشحالشون کنیم :sigh:، یک بار هم تو عمرمون منت سر زن و بچه نمیزاریم که حق هم نداریم بزاریم:sigh:

الان اگه این رویه برعکس بشه ، یا اصلا نه ، همین زنه ما که خرجشو تا حالا ما میدادیم ناغافل بشه دکتری مهندسی :ws27: زبون در میاره 5 متر :hanghead: حتی نمیتونی مسائل زناشویی هم باهاش داشته باشی چون خانوم دکتر تشریف دارن :sigh:

خدا هیچ مردیو محتاچ زنش نکنه :sigh:

لینک به دیدگاه
ما پسرا از 10 سالگی بعضیامون میریم میشیم شاگرد میکانیک :sigh:، بعضیامون با بدبختی درس میخونیم که کاره ای بشیم که در نهایت درآمدی داشته باشیم :sigh:، زنی بگیریم:sigh: ، بچه ای بیاریم :sigh:، براشون پول خرج کنیم :sigh:، خوشحالشون کنیم :sigh:، یک بار هم تو عمرمون منت سر زن و بچه نمیزاریم که حق هم نداریم بزاریم:sigh:

الان اگه این رویه برعکس بشه ، یا اصلا نه ، همین زنه ما که خرجشو تا حالا ما میدادیم ناغافل بشه دکتری مهندسی :ws27: زبون در میاره 5 متر :hanghead: حتی نمیتونی مسائل زناشویی هم باهاش داشته باشی چون خانوم دکتر تشریف دارن :sigh:

خدا هیچ مردیو محتاچ زنش نکنه :sigh:

وقتی میگم ترشحات ذهنی 4 تا مردسالار مدرن رو خوندی، نگو نه!! :ws28:

لینک به دیدگاه
با توجه به اینکه بنده هرچی دختر خانومه دکتر و مهندس میشناسم ، تا 45 سالگی مجرد تشریف دارن ولی بقیه دخترای کدبانو که نتونستن خانم دکتر بشن ، نهایتا دیگه تا 25 سالگی مجرد بودنو تحمل میکنن.

سئوال برام پیش اومد که این عامله X چیه که دخترا اونو به شوهر ترجیح میدن و وقتی دارنش اصلا لزومی بر عاشق شدنو لونه ی عشق ساختن و 2کبوتر عاشق و اینا نمیبینن؟

:ws52:

نه اینکه الان لونه ی عشق و کبوتر عاشقم پیدا میشه:banel_smiley_4:

من فک میکنم واسه خاطر اینه که جامعه ی ما در مسئله ی ازدواج موفق نبوده و دختران تحصیل کرده البته یه تعدادی وقتی خودشون نیاز خودشون رو برطرف میکنن مگه دیونن برن زیر بار کلی مسئولیت:ws37:

لینک به دیدگاه
نه اینکه الان لونه ی عشق و کبوتر عاشقم پیدا میشه:banel_smiley_4:

من فک میکنم واسه خاطر اینه که جامعه ی ما در مسئله ی ازدواج موفق نبوده و دختران تحصیل کرده البته یه تعدادی وقتی خودشون نیاز خودشون رو برطرف میکنن مگه دیونن برن زیر بار کلی مسئولیت:ws37:

قبول دارم

تو جامعه عقب مونده ی ما ازدواج یعتی کلی مسئولیت مخصوصا واسه زن

ولی خوب وقتی یه کیس پولداره خرپوله 90 ساله پیدا میشه کسی به فکر مسئولیت نمیوفته :ws52:

لینک به دیدگاه
قبول دارم

تو جامعه عقب مونده ی ما ازدواج یعتی کلی مسئولیت مخصوصا واسه زن

ولی خوب وقتی یه کیس پولداره خرپوله 90 ساله پیدا میشه کسی به فکر مسئولیت نمیوفته :ws52:

یا خدا 90 ساله؟:jawdrop: مگه میخوای با بابای بابابزرگت عروسی کنی؟دوست گلم مشکل اینه که صداقت نیس دیگه عشق پیدا نمیشه هیشکی نمیخواد الان ازدواج کنه دوسال بعد بچه بغل برگرده:w00:

لینک به دیدگاه
وای خدای من!!! :icon_pf (34):

نخونید این ترشحات ذهنی 4 تا مردسالار مدرن رو!!! :icon_pf (34):

:w000:مرد سالار خودتی

یا خدا 90 ساله؟:jawdrop: مگه میخوای با بابای بابابزرگت عروسی کنی؟دوست گلم مشکل اینه که صداقت نیس دیگه عشق پیدا نمیشه هیشکی نمیخواد الان ازدواج کنه دوسال بعد بچه بغل برگرده:w00:

خوب چطور پسرا دلشون میخواد بعد از دو سال مهریه و نفقه بدن؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...