رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مدتیه که گوشیم وقت و بی وقت ناخواگاه به اینترنت وصل می شه :w58:

وقتی پیگیری کردم دیدم هیچ ُsend و receive نداره و به همین خاطر زیاد توجهی نکردم

اما دیروز قبض رو برام sms کردن و از دیدن مبلغ قبض شوکه شدم .....:jawdrop: 58000 تومن !!!!

در صورتی که من نهایت مبلغی که برام میاد زیر 20000 تومنه :banel_smiley_4:

(چون این خط یه جورایی رسمیه و فقط به اشخاص خاصی دادم به همین خاطر زیاد تماس یا sms باهاش نداشتم ) :ws52:

وقتی که پرینت گرفتم دیدم بالای 38000 تومنش فقط برای اتصال به اینترنته :icon_pf (34):

حالا موندم که چی کار کنم ؟!

خدمات همراه اول که جواب درست و حسابی نداد مخابرات هم نهایت تلاشش این بود که حتما مشکل از گوشی شماست !! :w00:

در صورتی که خط دیگه ام رو که اون هم دائمی همراه اوله می ندازم توی همون گوشی هیچ مشکلی نداره :JC_thinking:

کسی با چنین مشکلی تا به حال مواجه شده ؟

خواهشا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه :ws21:

.

لینک به دیدگاه
مدتیه که گوشیم وقت و بی وقت ناخواگاه به اینترنت وصل می شه :w58:

وقتی پیگیری کردم دیدم هیچ ُsend و receive نداره و به همین خاطر زیاد توجهی نکردم

اما دیروز قبض رو برام sms کردن و از دیدن مبلغ قبض شوکه شدم .....:jawdrop: 58000 تومن !!!!

در صورتی که من نهایت مبلغی که برام میاد زیر 20000 تومنه :banel_smiley_4:

(چون این خط یه جورایی رسمیه و فقط به اشخاص خاصی دادم به همین خاطر زیاد تماس یا sms باهاش نداشتم ) :ws52:

وقتی که پرینت گرفتم دیدم بالای 38000 تومنش فقط برای اتصال به اینترنته :icon_pf (34):

حالا موندم که چی کار کنم ؟!

خدمات همراه اول که جواب درست و حسابی نداد مخابرات هم نهایت تلاشش این بود که حتما مشکل از گوشی شماست !! :w00:

در صورتی که خط دیگه ام رو که اون هم دائمی همراه اوله می ندازم توی همون گوشی هیچ مشکلی نداره :JC_thinking:

کسی با چنین مشکلی تا به حال مواجه شده ؟

خواهشا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه :ws21:

.

بررسی شد:icon_gol:

لینک به دیدگاه

برای غیر فعال کردن GPRS می توانید یک SMS به شماره 8088 با متن "5" ارسال کنید :a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...