رفتن به مطلب

انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران

M.Motallebi

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من از تمامی دوستان فارغ التحصیل رشته های مهندسی فضای سبز، مهندسی طراحی محیط و معماری منظر درخواست می کنم برای عضویت در انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران (islap) اقدام کنند.

این انجمن از سال 1380 تاسیس شده و الان عضو فدراسیون بین المللی معماران منظر هستش!

منتظر شما هستیم.

با ما تماس بگیرید. islapifla@gmail.com

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام.من دانشجوی ترم 6 فضای سبز هستم میخوام یه پارک در مقیاس محله طراحی کنم میشه کمکم کنیدفقط لطف کنید تا هفته بعد راهنماییم کنید خیلی احتیاج به کمکتون دارم اینم آدرس ایمیلم:

akimya96@yahoo.com مرسی

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام مهساجون.برای طراحی پارک اول باید موقعیت پارک واقلیم وعوامل موثر روی اون رو برای خودت مشخص کنی مثل جهت باد،نور خورشیدو...از روی اینها میتونی سایتت رو آنالیز کنی.تو مرحله بعدی لازمه که کاربریهایی روکه میخای تو پارکت داشته باشی لیست کنی که بهش میگن برنامه فیزیکی.

حالاباتوجه به نیازهای کاربری هات وسایت آنالیز میتونی کاربری هارو توی بهترین مکانش قراربدی.مثلا سرویس بهداشتی توی مسیر باد نباشه یا فضای بازی بچه ها نزدیک خونه های مسکونی نباشه. به این مرحله میگن لکه گذاری که تو اون لکه هابه شکل دایره هستند.بعد میتونی با هندسه شکل کاربریهات رو مشخص کنی.

توی هر مرحله نیاز به کمک داشتی بگو.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...