رفتن به مطلب

رعد 22

Amin

ارسال های توصیه شده

رعد 22

untitled_14.jpg

ساخت صنايع دفاع ، وابسته به وزارت دفاع و پشتيبانی نيروهای مسلح

هويتزر خودكششي رعد 2 يك توپ زرهی متحرك با آتش سنگين توپخانه ايست .

اين جنگ افزار شبيه به تانك زنجير دار بوده و براي پشتيبانی سنگين توپخانه ای از سطوح مختلف مناطق تحت جريان جنگ استفاده مي شود.

اساسا هویتزر به توپخانه هایی گفته می شود که می توانند لوله خود را بیش از 45 درجه از سطح افقی بلند کنند و از طول موانعی مرتفع نیز همانند خمپاره انداز شلیک کنند ، در حقيقت تفاوت هویتزر ها با تانک در همين امر است.

رعد22 طوری طراحی شده است كه به راحتي 5 خدمه شامل ،فرمانده , توپچی , راننده , و دو بارگذار مهمات در آن جای می گيرند. موتور رعد در قسمت جلوی آن تعبيه شده است .

همچنين بدنه و برجك اين توپ متحرك از نوعي آلياژفولادی به هم پيوسته اما چند لايه اي تشكيل شده است ، كه امكان نفوذ انواع راكت را در بدنه خود كاهش داده است .

خوب از اونجایی که من سربازم در حال حاضر تصمیم گرفتم یک کار نظامی انجام بدم و این توپ را مدل کنم .خوشحال میشم شما هم منو یاری کنید .والاتمو در رابطه با مدلسازی این توپ خواهم پرسید .

فعلا پایه را مدل ساختم .

12_9.jpg

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

حاجی کارت درسته.منم یه چنتا عکس پیدا کردم.امیدوارم به دردت بُخوره!

090422Panzer4H.jpg

:ws3:من ازینا می خوام!!:ws3:

2PanzerPaintBNPS_468x306.jpg

tjorniritn.jpg

1839t-722_1.jpg29dz8cj.jpg

1ditj.gif

TigerIWireframe.JPG

tank1.bmp

اینم عکسی از چگونگی ساخت چرخهای زرهیه تانک!

1740170214002.png

به این لینکیم که پایین نوشتم یه سر بزن.این یارو هم خواسته تانک مدل کنه ولی نه با کتیا...

اسم نرم افزارش armada ست!:ws6:

به مشکل بر می خوره و یکی میادو مشکلشو حل می کنه!

بحثشون جالبه!!:ws11:

Forum - Craft Animations - 3d animation tools • View topic - Tank size being changed after starting simulation!

لینک به دیدگاه

راستش ساختن این توپ سخت نیست تنها نکته مهمش قسمت شنی دارش هست که باید با دقت و درست انجام بشه .از عکسهایی که گذاشتی بسار ممنونم ..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...