رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

حمید جان در این مرحله می خواهم پست بیت شما را در فرومتان به طرز جالبی تغییر بدهم مراحل زیر را با دقت و حوصله دنبال کنید.

1- مرحله زیر را دنبال نمایید

AdminCP > Style Manager > Chosen Skin > "Edit Templates" > CSS Templates > Postbit.css

سپس کد زیر را در انتهای آن وارد نمایید و ذخیره کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

2- در این مرحله بدلایل امنیت سرور و مشکلات امنیتی سرور سایت به خاطر وارد نمودن یک سری کدهای html دست ساز مجبور شدم مرحله دوم را در فایل ضمیمه در notepad قرار دهم شما تنها کافی است که مرحله زیر را دنبال کنید

AdminCP > Style Manager > Chosen Skin > "Edit Templates" > Postbit > Postbit_legacy

سپس هر آنچه داخل ان می بینید پاک نمایید و حذف کنید و به جای آن کد داخل فایل ضمیمه در notepad را قرار دهید و ذخیره کنید

3- مسیر زیر را دنبال نمایید

AdminCP > Style Manager > Chosen Skin > Edit Templates > Postbit > Postbit_onlinestatus

سپس هر آنچه در آن میبینید را پاک نمایید و کد زیر را در آن قرار دهید و ذخیره کنید

خوب تمام شد تا اینجا که پیش رفتیم پست بیت ما رنگش سفید است حالا اگر می خواهید پست بیت به رنگ سیاه در بیاید تمامی مراحل بالا را با دقت طی کرده فقط در انتها باید به مسیر زیر بروید:

(در صورتی که تمایل دارید به رنگ سیاه باشد)

Admin CP> Style Manager > Chosen Skin > Edit Templates > CSS > Postbit

کد زیر را به انتهای آن اضافه کرده و ذخیره نمایید

تصاویر و فایل note pad ضمیمه شد.

منبع:وی بی اسکین

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

هک ها برای وی بولتین 4 هنوز کامل نشده. یکی از این هک ها هم همین هک نمایش امتیاز بالای سایت هستش.

اما می تونید از سیستم امتیازات vBExperience 4 که هک سنگین تری هستش و امکانات بیشتری داره استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
سلام میشه هکش رو بذاریید برای دانلود

بعد هک سیستم امتیازاتتون با طریقه نصبشم ممکنه بذارید من دانلودش کردم ولی نصبش مشکل دارم برای 4.1 لطفا

دوست عزیز من بهتون پیشنهاد میکنم که هک vBExperience رو روی ورژن 4 به بالا نصب نکنید.....

اگرچه فروم های زیادی این هک رو قرار دادن با این حال این هک قابل نفوذه و مشکلات زیادی هم از لحاظ امنیتی داره....

نسخه جدید vBExperience که شماره 4.2 هستش رو براتون توی همین پست پیوست کردم.....

این ورژن روی تمامی نسخه های 4 به بعد وی بی قابل استفادست....

در ضمن نصبش دقیقا مثل ورژنهای قبلیه و چیز پیچیده ای نیست که نیاز به توضیح داشته باشه...

با این حال باز توصیه میکنم که اگر نیاز ضروری ندارید ازش استفاده نکنید...

موفق باشید...

لینک به دیدگاه
سیستم امتیازات مثل همین سایت خودتان که بالا نمایش میدهد برای 4.1 رو می خام چون این گویا سازگاری نداره

برای نمایش دادن امتیازات توی ویبولتین 4.1.0 کافیه کد زیر رو توی navbar قالبتون بزارید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
من یه هک برای ارسالهای روان برای ویبلتون 4 میخوام

منظورتون از ارسال های روان چیه؟همون ارسالاتی که بالای فروم به صورت شناور نشان داده میشه؟

لینک به دیدگاه

چگونگی اضافه کردن آخرین ارسالها در بالای انجمن

چگونگی اضافه کردن آخرین ارسالها در بالای انجمن

2 روش برای اینکار هست یکی پلاگین یکی از امکان خود vbulletin توصیه من امکان خود vbulletin است.

به قسمت admincp بروید در vBulletin Options شما External Data Provider را کلیک کنید

سپس Enable External Javascript را روی Yes کلیک کنید.

برگردید به admincp در Style Manager استایل را انتخاب کنید

در قسمت header

در کدهایی که مشاهده میکنید بعد از این کد:

Enter بزنید و کد زیر را قرار دهید:

از این کد میتوانید استفاده کنید:

آدرس هایی که نوشته است

را به آدرس سایت خودتان تغییر دهید

برای بهتر شدن سایز و فونت میتوانید روی این کدها در Microsoft Office FrontPage 2003 کارکنید تا بهتر شود.

در اینجا فایل اخرین ارسال هایی که در همه سایت ها پولی هستند رو برای دانلود می گذارم

تنها کافی هست شما فایل رو در مسیر سایت خودتون قرار بدید و اسکریپت رو در هر جایی استایل ها می خواید قرار بدید

این فایل نیاز به تنظیم دیتابیس نداره

لینک به دیدگاه
  • 7 سال بعد...

آخرین ارسالها در بالای انجمن

سلام

ما این افزونه رو از جایی خریداری و نصب کردیم.

مشکلی که الان داره اینه که با کلیک رو هر مطلب از افزونه، به انتهای تاپیک مربوطه می ریم، انتهای انتها

طبیعیش اینه که مثل افزونه انجمن شما دقیقا بریم روی آخرین پست، ابتدای آخرین پست تاپیک مربوطه

لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور میشه اصلاح کرد.

با تشکر

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...