رفتن به مطلب

سخنان ارزشمند و فوق العاده زیبا از کورش کبیر

ارسال های توصیه شده

سخنان ارزشمند و فوق العاده زیبا از کورش کبیر

02.jpg

bullet.gif دستانی که با اخلاص کمک می کنند پاک تر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند

bullet.gif اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه کنید به دوستان خود محبت کنید

bullet.gif آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

bullet.gif وقتی توبیخ را با تمجید پایان می دهید، افراد درباره رفتار و عملکرد خود فکر می کنند، نه رفتار و عملکرد شما

bullet.gif سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است که نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد

bullet.gif اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

bullet.gif افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند

bullet.gif پیش از آنکه پاسخی بدهی با یک نفر مشورت کن ولی پیش از آنکه تصمیم بگیری با چند نفر

bullet.gif کار بزرگ وجود ندارد، به شرطی که آن را به کارهای کوچکتر تقسیم کنیم

bullet.gif کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید

bullet.gif انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند

bullet.gif همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

bullet.gif تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

bullet.gif دشوارترین قدم، همان قدم اول است

bullet.gif عمر شما از زمانی شروع می شود که اختیار سرنوشت خویش را در دست می گیرید

bullet.gif آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

bullet.gif وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد، بخاطر این است که شما چیز زیادی از آن نخواسته اید

bullet.gif من یاور یقین و عدالتم، من زندگی ها خواهم ساخت، من خوشی های بسیار خواهم آورد

bullet.gif من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی او شادمانی من است

bullet.gif خداوند کشورم را از دشمن خشکسالی و دروغ محفوظ دارد

03.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...