رفتن به مطلب

چقدر به شانس اعتقاد داريد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال های توصیه شده

من خيلي اعتقاد دارم و خودم رو آدم بد شانسي ميدونم اما يه خانواده ميشناسم كه خيلي خوش شانس هستند بزرگترين شانس زندگيتون چي بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بزرگترين شانس زندگيم اين بود كه رفتم سر كار

لینک به دیدگاه
اگه از قانون جذب درست استفاده کنی شاید تو هم خوش شانس بشی

اگر ميشه توضيح بديد تا بيشتر متوجه بشيم و ما هم امتحان كنيم شايد جواب بده و دعايي به حال شما كنيم:ws37:

لینک به دیدگاه
اگه از قانون جذب درست استفاده کنی شاید تو هم خوش شانس بشی

تو هم مثل من شانست بده:icon_pf (34):

من معمولا بد شانسم:ws44:

اي بابا دست رو دلم نذار كه خونه شانسم كجا بوده :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

قانون جذب میگه هرچی که دلت میخواد رو تو ذهنت نگه دار و هرچی رو که نمیخوای اصلا بهش فکر نکن

اگه به چیزی که میخوای ایمان بیاری حتما بهش میرسی حالا چه خوش شانسی چه بد شانسی

لینک به دیدگاه
قانون جذب میگه هرچی که دلت میخواد رو تو ذهنت نگه دار و هرچی رو که نمیخوای اصلا بهش فکر نکن

:ws37:

ولی نمیشه:ws44:

لینک به دیدگاه

والا يه مسئله هست كه من هرچي تلاش ميكنم از ذهنم بيرونش كنم نميشه

اگر ميتوني مثال بزن و آيا خودت تا الان امتحان كردي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
والا يه مسئله هست كه من هرچي تلاش ميكنم از ذهنم بيرونش كنم نميشه

اگر ميتوني مثال بزن و آيا خودت تا الان امتحان كردي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره من امتحان کردم خوب هم جواب گرفتم

لینک به دیدگاه
اره من امتحان کردم خوب هم جواب گرفتم

خوش به حالت چه روشي رو در پيش گرفتي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر ميتوني با مثال توضيح بده و اسمش رو دقيق بگو تا سرچ كنم ببينم چيه

لینک به دیدگاه

قبل از جذب باید به خدا پناه ببریم

بعد از اون ----مرحله اول :بسم الله الرحمن الرحیم :در این مرحله شخص باید کار را با نام خدا اغاز کند و به این کاملا ایمان داشته باشد که خداوند هیچ چیزی را برای خودش نیافریده است بلکه همه چیز برای ماست و خداوند منتظر شخصی است که از افریده های خودش به او ببخشد و خداوند بسیار بخشنده و مهربان است

پس باید کاری کنیم که اون شخصی که خداوند به دنبال اوست ما باشیم 2:الحمد الله رب العالمین : در این مرحله باید از خداوند به خاطر اونچه که به ما بخشیده تشکر کنیم از چیزهای که به ما داده و از چیزهای که از ما گرفته چون خداوند هر چه که می بخشد از رحمتش است و هر چه که می گیرد از حکمتش و ما باید به خاطر هر دو از خدا تشکر کنیم و خداوند را باعث و بانی همه چیز در هستی بدونیم و غیر او را حتی یک لحظه باعث امیدمون ندونیم.

3:الرحمن ارحیم ؟: خداوند را به عنوان سخاوتمند ترین در تمام هستی بشناسیم و او را خسیس نپنداریم و اما چون نام رحمان برای امور دنیود و الرحیم برای امور اخروی است اون چیزی را که ما در ذهنمون داریم و می خواهیم جذب کنیم می تونه از هر دو مورد دنیوی و اخروی باشه

4:مالک یوم الدین :خداوند را باید سلطان روزه جزا بدونیم و از عذاب خداوند بترسیم یعنی در مقابل خدا احساس عجز کنیم و این احساس را که ما گنه کاریم و فقط به امید رحمت خداوند به درگاهش امدهایم وگرنه ارزش لطف خدا رو همین جوری نداریم

5: ایاک نعبد و ایاک نستعین : این مرحله خیلی مهمه یعنی اگر کوچکترین شکی به خدا داشته باشیم یا چشم امیدمان به غیره خدا باشه یا کسی دیگه رو خدا بدونیم (مثل شعر جواد خلیلی که میگه شما زمینی ها همش همینید اونور میزی رو خدا می دونید ) جذب انجام نمی شه

6:اهدنا الصراط المستقیم الصراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیم والضالین : (اما چرا بعضی چیزهای که ما می خواهیم را بدست نمی اوریم مگر جذب درست نیست پس چرا جواب نمی ده خوب جواب این سوال رو خداوند خودش داده خداوند می فرماید به من اعطا کن انچه را که مرا به سوی راه راست ببرد نه انچه را که مرا به سمت گمراهی و خشمت تو ببرد پسببینید چون خداوند مارو دوست داره و نمی خواد به سمت عذاب خدا یا به سمت گمراهی پیش برریم به خاطره همین بعضی از دعاهامونو یا همون جذبمونو قبول نمی کنه اگه یه خورده تو خواستمون تجدید نظر کنیم و از این عاقبت بد دورش کنیم مطمئنا بهش می رسید.

اين مطلب رو خوندم درمورد قانون جذب در قران جالب بود برام گذاشتمش ا بقيه هم بخوننش

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
من خيلي اعتقاد دارم و خودم رو آدم بد شانسي ميدونم اما يه خانواده ميشناسم كه خيلي خوش شانس هستند بزرگترين شانس زندگيتون چي بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بزرگترين شانس زندگيم اين بود كه رفتم سر كار

شانس یعنی شکار فرصت ها . معنی دیگه ای نداره. هر کسی بتونه بموقع از فرصت ها استفاده کنه موفق میشه . اونوقت عوام الناس بهش میگن طرف خوش شانسه. در حالی که او فقط بلده از اتفاقات , درست استفاده کنه.

لینک به دیدگاه
قبل از جذب باید به خدا پناه ببریم

بعد از اون ----مرحله اول :بسم الله الرحمن الرحیم :در این مرحله شخص باید کار را با نام خدا اغاز کند و به این کاملا ایمان داشته باشد که خداوند هیچ چیزی را برای خودش نیافریده است بلکه همه چیز برای ماست و خداوند منتظر شخصی است که از افریده های خودش به او ببخشد و خداوند بسیار بخشنده و مهربان است

پس باید کاری کنیم که اون شخصی که خداوند به دنبال اوست ما باشیم 2:الحمد الله رب العالمین : در این مرحله باید از خداوند به خاطر اونچه که به ما بخشیده تشکر کنیم از چیزهای که به ما داده و از چیزهای که از ما گرفته چون خداوند هر چه که می بخشد از رحمتش است و هر چه که می گیرد از حکمتش و ما باید به خاطر هر دو از خدا تشکر کنیم و خداوند را باعث و بانی همه چیز در هستی بدونیم و غیر او را حتی یک لحظه باعث امیدمون ندونیم.

3:الرحمن ارحیم ؟: خداوند را به عنوان سخاوتمند ترین در تمام هستی بشناسیم و او را خسیس نپنداریم و اما چون نام رحمان برای امور دنیود و الرحیم برای امور اخروی است اون چیزی را که ما در ذهنمون داریم و می خواهیم جذب کنیم می تونه از هر دو مورد دنیوی و اخروی باشه

4:مالک یوم الدین :خداوند را باید سلطان روزه جزا بدونیم و از عذاب خداوند بترسیم یعنی در مقابل خدا احساس عجز کنیم و این احساس را که ما گنه کاریم و فقط به امید رحمت خداوند به درگاهش امدهایم وگرنه ارزش لطف خدا رو همین جوری نداریم

5: ایاک نعبد و ایاک نستعین : این مرحله خیلی مهمه یعنی اگر کوچکترین شکی به خدا داشته باشیم یا چشم امیدمان به غیره خدا باشه یا کسی دیگه رو خدا بدونیم (مثل شعر جواد خلیلی که میگه شما زمینی ها همش همینید اونور میزی رو خدا می دونید ) جذب انجام نمی شه

6:اهدنا الصراط المستقیم الصراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیم والضالین : (اما چرا بعضی چیزهای که ما می خواهیم را بدست نمی اوریم مگر جذب درست نیست پس چرا جواب نمی ده خوب جواب این سوال رو خداوند خودش داده خداوند می فرماید به من اعطا کن انچه را که مرا به سوی راه راست ببرد نه انچه را که مرا به سمت گمراهی و خشمت تو ببرد پسببینید چون خداوند مارو دوست داره و نمی خواد به سمت عذاب خدا یا به سمت گمراهی پیش برریم به خاطره همین بعضی از دعاهامونو یا همون جذبمونو قبول نمی کنه اگه یه خورده تو خواستمون تجدید نظر کنیم و از این عاقبت بد دورش کنیم مطمئنا بهش می رسید.

اين مطلب رو خوندم درمورد قانون جذب در قران جالب بود برام گذاشتمش ا بقيه هم بخوننش

ورژن اسلامیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به نظر منم قانون جذب ربطی به شانس نداره و من خودمم به شانس اعتقادی ندارم.

به نظرم آدمی با اتکا به قدرت و تفکر و توانایی خودش میتونه موفق بشه نه با شانس.

معمولا آدمایی از بد شانسی گلایه دارن که اون قدر که لازمه تلاش نمیکنن.

و همچین آدمایی توی زندگیم دیدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...