رفتن به مطلب

بخشی جدید به نام "همکلاسی"

ارسال های توصیه شده

سلام به همه ی دوستان خوبم.

خوشحالم که بعد از مدتها تونستیم یه بخش مجزا به نام " همکلاسی " رو راه اندازی کنیم.

در ابتدا بهتره ببینیم اهداف این بخش چیه و چه کارهایی انجام می دیم:

در این بخش کار تقسیم میشه به درس های دانشگاه (مستقل از هر بخش دیگه!!!!)) و طرح هم جزو اولین اقدام این بخشه...تو این بخش به دروس دانشگاه بطور مستقیم پرداخت میشه

به هیچ وجه مطالب حتی متشابه از بخش های دیگه با این بخش انتقال نمیشه چون کاملا مستقل ایجاد میشه.

تک تک به دروس مختلف پرداخته میشه.

اما چه تفاوتی با بخش های دیگه تالار داره؟؟؟ اینجا مستقله و کلی نگاه نمیکنه............

مثلا در اگه قراره مورد معماری جهان بخشی باشه....مستقیما در مورد کتاب دکتر زارعی که منبع کنکوراست و خیلی از دانشگاه هاست صحبت میشه....نه چیزه دیگه!!!

یا مثلا" اگر کسی این ترم پروژه ای داره می تونه بیاره برای نظر خواستن و کرکسیون.

امیدوارم هدف این بخش واضح باشه و اگر کمی و کاستی یی هست به بزرگواری خودتون ببخشید.:icon_gol:

تنها خواهشی که دارم این هستش که تا مطلب تموم نشده نظری ندید چون باعث وقفه می شه.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان برای هر چه بهتر شدن این بخش هستیم.

شاد باشید.:icon_gol:

پ.ن: تمام پست های غیر مرتبط با این بخش به بخشهای دیگه انتقال داده می شه و در موارد خاص حذف می شه.

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

خوشحالم که بعد از مدتها تونستیم یه بخش مجزا به نام " همکلاسی " رو راه اندازی کنیم.

در ابتدا بهتره ببینیم اهداف این بخش چیه و چه کارهایی انجام می دیدم:

در این بخش کار تقسیم میشه به درس های دانشگاه (مستقل از هر بخش دیگه!!!!)) و طرح هم جزو اولین اقدام این بخشه...تو این بخش به دروس دانشگاه بطور مستقیم پرداخت میشه

به هیچ وجه مطالب حتی متشابه از بخش های دیگه با این بخش انتقال نمیشه چون کاملا مستقل ایجاد میشه.

اما چه تفاوتی با بخش های دیگه تالار داره؟؟؟ اینجا مستقله و کلی نگاه نمیکنه............

مثلا در اگه قراره مورد معماری جهان بخشی باشه....مستقیما در مورد کتاب دکتر زارعی که منبع کنکوراست و خیلی از دانشگاه هاست صحبت میشه....نه چیزه دیگه!!!

امیدوارم هدف این بخش واضح باشه و اگر کمی و کاستی یی هست به بزرگواری خودتون ببخشید.:icon_gol:

تنها خواهشی که دارم این هستش که تا مطلب تموم نشده نظری ندید چون باعث وقفه می شه.

پ.ن: تمام پست های غیر مرتبط با این بخش به بخشهای دیگه انتقال داده می شه و در موارد خاص حذف می شه.

ممنون بابت ایجاد چنین بخشی ...

فقط چند سوال:

1. آیا کار های ترم قبل هم در این بخش کرکسیون می شوند.

2. آیا این بخش تنها برای کرکسیون می باشد و هدف آموزش را پیش نمی گیرد ..

3. آیا کلاس درس هم تشکیل می دید و منابع را بر چه مبنایی انتخاب می کنید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون بابت ایجاد چنین بخشی ...

فقط چند سوال:

1. آیا کار های ترم قبل هم در این بخش کرکسیون می شوند.

2. آیا این بخش تنها برای کرکسیون می باشد و هدف آموزش را پیش نمی گیرد ..

3. آیا کلاس درس هم تشکیل می دید و منابع را بر چه مبنایی انتخاب می کنید.:icon_gol:

سلام.............

آره کار های ترم قبل هم میتونید بزارین

مگه کرکسیون نمیکنیم که یاد بگیریم؟؟؟ مگه کرکسیون جنبه آموزشی نداره؟؟؟

منابع دروس دیگه (در آینده ایجاد میشه) از منابعی استفاده میشه که منبع کنکور هاست و..معروفا و اکثریت دانشگاه ها استفاده میکنند

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
سلام.............

آره کار های ترم قبل هم میتونید بزارین

مگه کرکسیون نمیکنیم که یاد بگیریم؟؟؟ مگه کرکسیون جنبه آموزشی نداره؟؟؟

منابع دروس دیگه (در آینده ایجاد میشه) از منابعی استفاده میشه که منبع کنکور هاست و..معروفا و اکثریت دانشگاه ها استفاده میکنند

در مورد کرکسیون و آموزش منظور این بود .. بخشی را به عنوان آموزش مجزا از کرکسیون دارید ... چون در کرکسیون داشته ها اصلاح می شود ..:icon_gol:

ولی گفته خودمو اصلاح می کنم ...

ما در سطحی نیستیم که دروس دانشگاهی را آموزش دهیم.:ws3:

در مورد منابع هم با این کار موافقم .. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

در ابتدا بهتره ببینیم اهداف این بخش چیه و چه کارهایی انجام می دیدم:

عالیه موافقم...:a030:

لینک به دیدگاه
در مورد کرکسیون و آموزش منظور این بود .. بخشی را به عنوان آموزش مجزا از کرکسیون دارید ... چون در کرکسیون داشته ها اصلاح می شود ..:icon_gol:

ولی گفته خودمو اصلاح می کنم ...

ما در سطحی نیستیم که دروس دانشگاهی را آموزش دهیم.:ws3:

در مورد منابع هم با این کار موافقم .. :icon_gol:

قرار نیست آموزش خاصی داده بشه برای دروس دانشگاهی.

تبادل نظر در مورد دروس انجام می شه.

مثلا" هر کس می گه برای درس x از چه منابعی استفاده می کنه و اون منبع مفید بوده براش یا نه؟

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه مهنازی اتفاقا میخواستم ازت بپرسم پروژه طرحمو میخوام بذارم بچه ها کرکسیون کنن کجا بذارم که اینجا رو راه انداختی

خیلیییییییی ممنون :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

نظر، انتقاد، پیشنهاد، توصیه ندارم ... حالا چیکار کنم ؟؟؟

یه سوال ؟

این فقط مال رشته ی شماست؟

یعنی چرا تو تالارها یه همچین بخشی ایجاد نمیکنین که مطالب هر رشته ای تو تالار مربوط به خودش قرار داده بشه ؟؟؟

چرا ؟ آخه چرا ؟ نه واقعا چرااااا؟؟؟:icon_pf (12):

لینک به دیدگاه
نظر، انتقاد، پیشنهاد، توصیه ندارم ... حالا چیکار کنم ؟؟؟

یه سوال ؟

این فقط مال رشته ی شماست؟

یعنی چرا تو تالارها یه همچین بخشی ایجاد نمیکنین که مطالب هر رشته ای تو تالار مربوط به خودش قرار داده بشه ؟؟؟

چرا ؟ آخه چرا ؟ نه واقعا چرااااا؟؟؟:icon_pf (12):

مگه همین جوریه؟؟؟ یکی دیگه فسفر بسوزونه.....یه تالاره دیگه استفاده کنه!!!!!!:ws3:

هزینه داره!!!! در صورت پرداخت هزینه اشکالی نداره!!!!!:icon_gol:

(هدف مند کردن فسفر دیگه ,آدمو به چه کارا نمیکشونه):w00:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
* v e n o o s * مهمان
پس چرا اینجا اینقد بیکاره؟! :JC_thinking:

من کارم ترم قبلمو بزارم برا کرکسیون؟ :JC_thinking:

کسی سر میزنه؟ :JC_thinking:

بزار :62izy85:، منم کار طرح این ترمو میخوام بزارم:w16:

لینک به دیدگاه
سلام...:hi:

نمی خواین کارتونو بزارین؟؟؟؟؟

من منتظرم:gnugghender:.......:mood (23):

:mornincoffee:

:w139:

سلام...احوال شما؟

چه عجب این طرفا :ws3:

نه دیگه...فهلنی نمی ذارن...ایشالا پروژه ها رو تحویل بدن، بعد :ws37:

البته به نظر من اون موقع دیگه فایده ای نداره :ws37:

لینک به دیدگاه
سلام...احوال شما؟

چه عجب این طرفا :ws3:

نه دیگه...فهلنی نمی ذارن...ایشالا پروژه ها رو تحویل بدن، بعد :ws37:

البته به نظر من اون موقع دیگه فایده ای نداره :ws37:

سلام:icon_pf (44):

متشکرم:icon_gol:

هفته قبلو امتحان داشتیم:ws33:

این هفته هم تحویل کار داریم بخاطر همین کمتر تونستم سر بزنم ببخشید...:ws52:

اینکه فعلا نمیتونن کارشونو بذارن خوب نیست

اما هیچ وقت برا یادگرفتن دیر نیست....:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

در ابتدا بهتره ببینیم اهداف این بخش چیه و چه کارهایی انجام می دیم:

سلام خسته نباشید دوستان :icon_gol:

من میخاستم طرح این ترمم رو که هنوز دارم مطالعاتش رو انجام میدم در ابتدای کار و از ایده شروع به کرکسیون با شما دوستان کنم .

حالا فکر میکنم اینجا جای مناسبی نباشه ؟!

فکر کنم اگه یه تاپیگ مستقل تو انجمن: کرکسیون کارهای معماریبزنم بهتر باشه .

آخه درسته اینجا صوت و کوره اما اگه مثل تاپیک: کمک- درخواست-سئوال-پروژه ی درسی شلوع بشه یه جور هرج و مرج میشه و حسابی کلافه میشم و ... :ws52:

نظر شما دوستان چیه ؟؟؟؟:w16:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام خسته نباشید دوستان :icon_gol:

من میخاستم طرح این ترمم رو که هنوز دارم مطالعاتش رو انجام میدم در ابتدای کار و از ایده شروع به کرکسیون با شما دوستان کنم .

حالا فکر میکنم اینجا جای مناسبی نباشه ؟!

فکر کنم اگه یه تاپیگ مستقل توانجمن: کرکسیون کارهای معماریبزنم بهتر باشه .

آخه درسته اینجا صوت و کوره اما اگه مثل تاپیک: کمک- درخواست-سئوال-پروژه ی درسی شلوع بشه یه جور هرج و مرج میشه و حسابی کلافه میشم و ... :ws52:

نظر شما دوستان چیه ؟؟؟؟:w16:

سلام مهندس؛ممنون از نظرت :icon_gol:

به نظر من که عالیه این کار اگه انجام بشه؛ و با توجه به کار شما؛ فرهنگی یا... میتونید تو بخشی که هست مثلا ؛اگه مدرسه ست کرکسیونش اینجا باشه: :a030:http://www.noandishaan.com/forums/forum994.html

حالا به نظرتون بهتره این بخش کرکسیون کارهای معماری تو صفحه اول باشه ؟ چون کمتر ازش استقبال شده بود قبلا این بخش رفته زیرمجموعه؛وگرنه خیلی خوب و مفید میتونست باشه :w16:

حالا باز اگه دوستان موافق باشن و همکاری کنن و بتونن این بخش رو مدام آپ نگه دارن و چند ماه به چند ماه فقط کار گذاشته نشه؛میتونیم بیاریمش تو صفحه اول تالار :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...