رفتن به مطلب

معرفی یک سایت ژاپنی توپ!!!!!!!!

ارسال های توصیه شده

سایت یانکو دیزاین یکی از سایتهای فوق العاده قوی در زمینه طراحی در شاخه های مختلف طراحی صنعتی، طراحی لوازم خانگی، مبلمان، موبایل، تکنولوژی و زمینه های مختلف دیگه حتی طراحی مد هست.

پیشنهاد میکنم حتما به این سایت که فکر میکنم یکی از بهترین ها در دنیای اینترنت هست سری بزنید.

من اولین بار که با این سایت آشنا شدم داشتم در مورد یه مطلبی سرچ میکردم که وقتی رفتم تو سایت و یه گشتی زدم دیدم دنیایی از ایده ها و خلاقیت ها رو میشه تو این سایت دید. شما هم میتونید ایده ها و خلاقیت های خودتون رو به نام خودتون اونجا به اشتراک همگان بزارید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

امیدوارم براتون مفید باشه. خصوصا برای بچه های طراحی صنعتی، مکانیک، معماری، گرافیک و رشته های مربوطه.

لینک به دیدگاه

برای مشاهده جزئیات هر طرح روی تصویرش کلیک کنید تا توضیحات و گاها نقشه های فنی اون طرح رو ببینید.

جالبه که چندین بار هم کارهای بچه های ایرانی رو اونجا دیدم.

اگر چیز بیشتری دستگیرتون شد همینجا به منم بگید.

در ضمن تو سمت چپ صفحه هم یه دسته بندی گذاشتن که راحت تر بتونید تو فیلدی که میخواید گشت بزنید.

لینک به دیدگاه

مثلا یه نمونه از این طرح ها مربوط به یه اسپیکر هست که طرح خلاقانه ای برای کم و زیاد کردن صدا داره.

ببینید:

Volume Goes Up And Down! What Fun!

Humor me for a second here, but I swear to you, the concept of the Vol Portable Speakers is too similar to the Diwali Lanterns available here in India! Have a look at this or this! However I don’t mean to take away the novelty in design of what Carson Leong has done here. In fact, I think it’s a great approach of using the natural up-down sliding motion to increase and decrease the volume of the speaker. So much better than just hitting some buttons or turning a dial

Designer: Carson Leong

vol_speaker.jpg

vol_speaker2.jpg

vol_speaker3.jpg

vol_speaker4.jpg

vol_speaker5.jpg

vol_speaker6.jpg

vol_speaker7.jpg

لینک به دیدگاه

یه قیچی قابل تنظیم که میتونیم باهاش انواع ماتریال ها رو با دقت و قدرت مناسب تنظیم کنیم و ببریم.

What Size Do You Cut?

A handy tool, the scissors is designed here as retractable, featuring a pair of blades that extend and contract to cut almost any size. The blades retract into the ergonomically designed handles and size control is via a centrally located button. At first I was quite skeptical about the big handle size, but then it struck me that a fitting grip is quite essential when cutting in the fully extended mode. The pressure balance needs to be maintained. So the form makes sense in the whole user-context, although it may seem a bit off, when the blades are at minimum size. Awesome Scalable Scissors!

Designer: Jie Weng

scalable_scissors.jpg

scalable_scissors21.jpg

scalable_scissors3.jpg

scalable_scissors4.jpg

scalable_scissors5.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...