رفتن به مطلب

متلب

amin d

ارسال های توصیه شده

فقط میدونم که باید یه بسته کمکی رو نصب کنی برای متلب

فکر کنم مکانیکال تول باکس یا یه همچین چیزی هست که احتمالا کار باهش سادس چون تصویریه

حالا دوستان میان بیشتر راهنمایی میکنن ولی میشه بگید چرا نیاز دارید؟ یعنی حالا چرا متلب؟

لینک به دیدگاه
سلام

من برای سیموله کردن یه مکانیزم با متلب

احتیاج مبرم به آموزش دارم

کسیمیتونه کمک کنه؟؟؟؟

با سلام به شما دوست عزیز

کتاب سیمولینک متلب نوشته نیما جمشیدی رو بهتون توصیه میکنم .

من هم از اون استفاده کردم

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

فکر کنم مکانیکال تول باکس یا یه همچین چیزی هست که احتمالا کار باهش سادس چون تصویریه

حالا دوستان میان بیشتر راهنمایی میکنن ولی میشه بگید چرا نیاز دارید؟ یعنی حالا چرا متلب؟

چون استاد گفته

لینک به دیدگاه

نخیر

تا جایی که من میدونم خود متلب یه محیط کاملا مستقل داره به اسم " سیمولینک " که از بخش " سیم مکانیک " میشه تمام مکانیزمها و ... " رو شبیه سازی کرد و هیچ ربطی هم به سالید و کتیا و ... نداره

لینک به دیدگاه
نخیر

تا جایی که من میدونم خود متلب یه محیط کاملا مستقل داره به اسم " سیمولینک " که از بخش " سیم مکانیک " میشه تمام مکانیزمها و ... " رو شبیه سازی کرد و هیچ ربطی هم به سالید و کتیا و ... نداره

ها اینی که گفتی یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...