رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بخش سوم:

خوب بعد از تبدیل فایل موسیقی دلخواه خودتون به فایل Flash با پسوند SWF حالا باید اون رو توی سایتی دلخواه Upload کنید. طبیعتاً سایت های مختلفی ارائه دهنده خدمات رایگان Upload وجود داره که میتونید به میل خودتون از هر کدام که میخواین استفاده کنید.

Earth-Upload-icon.png

از جمله این سایت ها میشه سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو نام برد. این سایت امکانات زیادی هم دارهاز قبیل ایجاد فضای ذخیره تا 100MB ، ایجاد وب سایت و وبلاگ به نام خودتان و.....

persiangig_persian.jpg

خودم از این سایت استفاده میکنم ولی عزیزان میتونند از هر سایتی که میخوان استفاده کنند.

در فرصت بعدی آموزش گام به گام استفاده از سایت پرشین گیگ رو هم خواهم گذاشت.

ادامه دارد........ :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

دوستان برای ساختن فلش ( swf ) میتوانید از نرم افزار زیر استفاده کنید .

کار کردن با این نرم افزار فوق العاده آسان و راحت است . استفاده از این نرم افزار رو توصیه می کنم .

SWFText.jpg

شايد شما هم در برخي از سايتها ديده باشيد که براي تبليفات از فايل هاي فلش استفاده مي شود که با کمي افکت جلب توجه مي کند و شايد شما هم تلاش کرده باشيد که در سايت و يا وبلاگتون همچين تبليفاتي رو بگذاريد اما به دلايلي ازجمله بلد نبودن کار با چنين برنامه هايي مثل فلش ام ايکس از آن صرف نظر کرديد؟! ما به شما نرم افزاري را معرفي مي کنيم که به راحتي مي توانيد در مدت چند دقيقه يک بنر فلش زيبا را خلق کنید.

اين نرم افزار محصول شركت AntsSoft است به شما در خلق آسان متون انیمیشن فلش کمک بسیاری میکند . این محصول دارای بيش از 30 افکت براي بکگراند و بيش از 160 افکت ديگرهم براي متن دارد.

برخی ویژگی های کلی نرم افزار SWF Text :

- كاربري بسيار ساده و راحت

- ساخت فايلهاي بسيار زيباي فلش در كمترين زمان ممكن

- توانایی حذف و غیر فعال کردن رایت کلیک بر روی فایل فلش

- توليد فايلهاي فلش فشرده و با حجم كم

- قابليت افزودن فایلهای صوتی MP3 و Wav

- اجرا شدن در ویندوز های 95/98/ME/2000/NT/XP سازگار است و برای اجرا به Macromedia Flash Player 6 یا بالاتر نیاز دارد

- و...

icon_get_world.gif

| حجم 2.76MB

icon_key.gif پسورد فايل زيپ :

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 3 ماه بعد...

من کانورت میکنم ولی شکلش یه جور دیگه میشه!!!!!!! رجیستر هم نمیشه:ws52: لطفا کمکم کنید :ws44::ws44::ws44::ws44:

منم دقیقا همون کارا رو کردم دیگه!!!!!!!!!!

شکل نهاییش به پیوسته

هر بتونه کمکم کنه تا عمر دارم دعاش میکنم:ws44:

1111.jpg

لینک به دیدگاه
من کانورت میکنم ولی شکلش یه جور دیگه میشه!!!!!!! رجیستر هم نمیشه:ws52: لطفا کمکم کنید :ws44::ws44::ws44::ws44:

منم دقیقا همون کارا رو کردم دیگه!!!!!!!!!!

شکل نهاییش به پیوسته

هر بتونه کمکم کنه تا عمر دارم دعاش میکنم:ws44:

از کدوم برنامه استفاده کردین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...