رفتن به مطلب

کرکسیون کارهای طراحی داخلی ....

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 134
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 9 ماه بعد...
چقدررررررررررر تاپیکای خوبی که دارن خاک می خورن

خوب برا زنده کردنش یه کار می ذارم بیاین نقدش کنین امیدوارم شما هم کاراتونو بذارین:ws37:

tn3cax5xu3ggp6sbg37l.jpg

ابن نقد نداره والا...عالبه :texc5lhcbtrocnmvtp8

فقط یه سئوال....اون کف گل گلیه ( سمت راست) سرامیکه؟ :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

من بگم؟

موکت با طرح گله %28279%29.gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

خوب برا زنده کردنش یه کار می ذارم بیاین نقدش کنین امیدوارم شما هم کاراتونو بذارین:ws37:

tn3cax5xu3ggp6sbg37l.jpg

به نظر من اون فاصله 1 پله که باری ورودی آشپزخونه هست اصلا خوب نیست؛

اگه یکی هواسش نباشه..:icon_pf (34):استادمون میگفت هیچوقت تو طرحامون اختلاف ارتفاعمون 1 پله نباشه؛ چون دیده نمیشه...

لینک به دیدگاه
من بگم؟

موکت با طرح گله (279).gif

موکت؟ نمیدونم چرا به نظرم بافتش به موکت نمی خوره...من گیرم یه کم :texc5lhcbtrocnmvtp8

اگه از شفافیتش کم شه بهتر نمی شه؟ :JC_thinking:

اگه یکی هواسش نباشه..:icon_pf (34):استادمون میگفت هیچوقت تو طرحامون اختلاف ارتفاعمون 1 پله نباشه؛ چون دیده نمیشه...

نگو اینو من چند باز نزدیک بود سر همین با مغز برم تو کابینت....می شه سطح شیب دار هم ایجاد کرد اما یه سطح باشه بهتره :ws37:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
موکت؟ نمیدونم چرا به نظرم بافتش به موکت نمی خوره...من گیرم یه کم :texc5lhcbtrocnmvtp8

اگه از شفافیتش کم شه بهتر نمی شه؟ :JC_thinking:

نگو اینو من چند باز نزدیک بود سر همین با مغز برم تو کابینت....می شه سطح شیب دار هم ایجاد کرد اما یه سطح باشه بهتره :ws37:

اون گل 5 برگه ها که به هم وصلن و قهوه ای رو میگی دیگه؟ آره؛ به نظر من که موکتن اما پرزش کمه %282343%29.gif

واسه اون پله هم منم تو خونه یکی از فامیلامون تجربشو داشتم:icon_pf (34): با نظرت موافقم که شیبدار باشه بهتره, از کابینتاش هم خوشم نمیاد %28279%29.gif

لینک به دیدگاه

موکته:دی

آره راس می گی خونه خودمون اینطوریه بعد من فک می کنم همه جا باید اینطوری باشه دستم عادت کرده

خودمم یه بار تجربه نقش بر زمین شدنو دارم تازه با خورشتی که دستم بود کلی کار واسه مامانم جور کردم!

اون گل 5 برگه ها که به هم وصلن و قهوه ای رو میگی دیگه؟ آره؛ به نظر من که موکتن اما پرزش کمه %282343%29.gif

واسه اون پله هم منم تو خونه یکی از فامیلامون تجربشو داشتم:icon_pf (34): با نظرت موافقم که شیبدار باشه بهتره, از کابینتاش هم خوشم نمیاد %28279%29.gif

اوا چرا؟!!

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

آره راس می گی خونه خودمون اینطوریه بعد من فک می کنم همه جا باید اینطوری باشه دستم عادت کرده

خودمم یه بار تجربه نقش بر زمین شدنو دارم تازه با خورشتی که دستم بود کلی کار واسه مامانم جور کردم!

اوا چرا؟!!

دستت درد نکنه :biggrin:

آخه؛ زاویه باز شدن دراش خیلی بده, من که به این مدلا عادت ندارم, :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

tn3cax5xu3ggp6sbg37l.jpg

فاطی جونم خسته نباشی yes.gif

اون سکوی جلوی ورودی آشپزخونه رو که ونوس گفت.

یه مورد دیگه که یکم اذیت می کنه ، اینه که کسی که رو صندلی های جلوی اپن میشینه ، پاش می خوره به اپن ! بهتره لبه اپن بیرون بیاد یکم تا فضا برای پا باشه.اینجوری باید صندلی ها رو خیلی بکشیم عقب و کار سخت می شه :icon_redface:

لینک به دیدگاه
فاطی جونم خسته نباشی yes.gif

اون سکوی جلوی ورودی آشپزخونه رو که ونوس گفت.

یه مورد دیگه که یکم اذیت می کنه ، اینه که کسی که رو صندلی های جلوی اپن میشینه ، پاش می خوره به اپن ! بهتره لبه اپن بیرون بیاد یکم تا فضا برای پا باشه.اینجوری باید صندلی ها رو خیلی بکشیم عقب و کار سخت می شه :icon_redface:

مرسی از ریزبینیه دقیقت:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...