رفتن به مطلب

کرکسیون کارهای طراحی داخلی ....

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

Bahram Sh مهمان

hmej1rf7ew8g99m8ak.jpg

کرکسیون کنیم

یه کار نسبتا خوبو......

تا

بتونیم تجزیه تحلیل کنیم......................

تا از نقاط مثبت این کار استفاده کنیم..

ببینیم به چه نکات ریزی توجه کرده

اصلا دیدن یاد بگیریم!!

راستی چه چیزو باید دید؟؟

این کار خوبی شده و فکر کنم شبیه یه فروشگاه باشه که فضای هر قسمت را با یک اختلاف ارتفاع جالب جدا کرده.

1. اختلاف ارتفاع شاید در نگاه اول اشتبا به نظر برسد ولی چون این یک فروشگاه هست این اختلاف ارتفاع ها برای تفکیک حریم هر مبلمان عالی به نظر می رسد.

2. نوعه آجر ها و آچرنماهایی که در کار به کار برده عالی به نظر می آید و طیف رنگی زیبایی با این مصالح ایجاد کرده است.

3. اگر نوری که بر روی یکی از ستون ها افتاده با سایر نورها یک مقایسه کوچک انجام دهید متوجه می شوید این نور که بر روی ستون افتاده به نور ارزش و کیفیتی به مراتب بیشتر نسبت به نور های دیگر داده است :

علت این امر هم به دو دلیل بر می گردد.1. منبع نور( در نوری که به ستون می تابد) مخفی هست. 2. کیفیت پخش نور و یک دست بودن نور در این منبع نور بیشتر است .

در کل من به جز نوری که به ستون برخورد کرده بقیه نورها را مناسب نمی دانم.

4. اگر نگاهی به دیوار پشت مبلمان روبرو بندازید متوجه می شوید نیم دایره ای که در کار وجود داره به کار لطمه زده و تو ذهن می زند. چون اشاره مسقیم از ارزش هر کاری می کاهد مانند این هست شما برای نشان دادن حس کشتی ؛ خودکشتی را در کار به کار ببرید ...

در اینجا طراح با این خالی کردن حس مناسبی را انتقال نداده است.

5. این کار از لحاظ کیفیت متریال و فضا سازس مناسبه ولی در طراحی کف دیوار و سقف آن کار خاصی صورت نگرفته است و به کار لطمه زده است ..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 134
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Bahram Sh مهمان
طرح شماره 6 فکر کنم!

طراح خودم

موضوع پذیرایی

d9ftfwjdkundc71l9iss.jpg

فاطمه جان کار خیلی خوبی شده.:icon_gol::a030:

1. مبلمان و چیدمان آن خیلی خوب شده

2. در سقف آن کار خاص و خوبی صورت گرفته و با یک حرکت جالب بین دو تکه سقف ارتباط برقرار کردی.

3. نور هایی که بر روی دیوار انداختی از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد .

4. اما بین دو دیوار یکی دیواری که تلویزیون در آن قرار داره و دیواری که فکر کنم جای کتاب یا وسایل تزیینی هست ارتباط زیاد قوی نمی بینم ( در این کار ارتباط خوبی بین دیوار و سقف برقرار نشده است ) در واقع نخ تسبیح محکمی بین عناصر این طراح داخلی برقرار نشده است.

5. متریال دیوار بسیار زیبا می باشد.

6. من متوجه نمیشوم این قسمت هایی که عمود سفید هستند و از سقف آویزان شدند چه چیزی هستند.

7. متریال کف آن مناسب می باشد.:icon_gol:

در کل کار خوبی شده ...

دستت درد نکنه فاطمه جان:icon_gol::w16:

لینک به دیدگاه

رندر های دیگر از کار شماره3

6764e4859c444b2a8831.jpg

b21037734fad45ac8c53.jpg

سلام......اومدم نقد (کرکسیون کنم) اما همیشه نقد کردن خیلی ساده تر از اجرای همون کاره!!!

ابراهیم جان کاش همون موضوع قابی که دور منبع نور های سقفت میذاشتی!!! قبلانم گفتم!!ببین الان اگه قاب عکسی که تو اتاقه اگه قاب نداشت یه پوستر رو کیلویی میذاشتی چه نا قشنگ بود!!! سقفم همینه دیکه!!

حالا که گوش نکردی یه چیز دیگه هم میگم!!!متریال کف نا مفهومه!!! موکت پهن کردی؟؟:ws46:

خیلی خوبه به سقف فکر کردی و منبع نور طراحی کردی اما اگه با سقف بازی کنی....واسه همون منبع نورت یه حجم قائل شی...........کلا سقفت طراحی شده باشه بهتر میشه!!!

یه سوال مهم از تو و همه دوستای دیگه شما ها واسه طراحی داخلی پلان معکوس (سقف کاذب)میکشید؟؟

نمی کشید!!!!

اگه بکشید متوجه میشید........متوجه میشید سقف هم طراحی می خواد!!!

متوجه میشید اگه کف رو طراحی میکنیم(که تو این کار انجام نشده!!!)) سقف هم همون اتفاقات باید توش رخ بده!!منظ.رمو بد برداشت نکنید اصلا منظ.ورم کپی اتفاقات کف رو سقف نیستا!!!

مشکل نور قرمز حل نشده!! هنوز شدت نور داره!!! سایه ها اگه محسوس تر بشه بهتر میشه!!و............. رفلکت اتاق زیاده1!!1 همین جوری یه متریال دادی !!! طراحی کن!! حتی با ترکیب کف پوش ها و...........

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
39aa73acc3f34b89ae3c.jpg

بهتر شد!!! بازم واسه کف یه باکس گذاشتی متریال دادی!! ببینم این کف کارت تقسیم بندی نداره؟............همین نکات ریز که به کار کیفیت میده.............:icon_gol:

بازم می گم من نکات مثبت رو نمیگم....................منوبخشید اگه نکات مثبت رو بگم احساس خیانت به دوستم بهم دست میده

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
سلام......اومدم نقد (کرکسیون کنم) اما همیشه نقد کردن خیلی ساده تر از اجرای همون کاره!!!

ابراهیم جان کاش همون موضوع قابی که دور منبع نور های سقفت میذاشتی!!! قبلانم گفتم!!ببین الان اگه قاب عکسی که تو اتاقه اگه قاب نداشت یه پوستر رو کیلویی میذاشتی چه نا قشنگ بود!!! سقفم همینه دیکه!!

حالا که گوش نکردی یه چیز دیگه هم میگم!!!متریال کف نا مفهومه!!! موکت پهن کردی؟؟:ws46:

خیلی خوبه به سقف فکر کردی و منبع نور طراحی کردی اما اگه با سقف بازی کنی....واسه همون منبع نورت یه حجم قائل شی...........کلا سقفت طراحی شده باشه بهتر میشه!!!

یه سوال مهم از تو و همه دوستای دیگه شما ها واسه طراحی داخلی پلان معکوس (سقف کاذب)میکشید؟؟

نمی کشید!!!!

اگه بکشید متوجه میشید........متوجه میشید سقف هم طراحی می خواد!!!

متوجه میشید اگه کف رو طراحی میکنیم(که تو این کار انجام نشده!!!)) سقف هم همون اتفاقات باید توش رخ بده!!منظ.رمو بد برداشت نکنید اصلا منظ.ورم کپی اتفاقات کف رو سقف نیستا!!!

مشکل نور قرمز حل نشده!! هنوز شدت نور داره!!! سایه ها اگه محسوس تر بشه بهتر میشه!!و............. رفلکت اتاق زیاده1!!1 همین جوری یه متریال دادی !!! طراحی کن!! حتی با ترکیب کف پوش ها و...........

:icon_gol::icon_gol:

آقا ممنون که کرکسیون کردی ...

متاسفانه این کارها را همون کارهای قبلی هست فقط اون موقع نداشتم که بذارمشون ..

بعد از کرکسیون عالی شما دوستان عزیز هنوز کار داخلی خاصی نکردم .. :icon_pf (34):

انشاالله در کار طرح این ترم کاری بهتر از این کارها انجام می دهم.:ws3::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

hmej1rf7ew8g99m8ak.jpg

کرکسیون کنیم

یه کار نسبتا خوبو......

تا

بتونیم تجزیه تحلیل کنیم......................

تا از نقاط مثبت این کار استفاده کنیم..

ببینیم به چه نکات ریزی توجه کرده

اصلا دیدن یاد بگیریم!!

راستی چه چیزو باید دید؟؟

سلام:ws3:

کار خیلی خوبیه..

از سقف بخوام بگم.. نورپردازیش خوبه..

اون چراغ ها و حرکت توی سقف که همون و روی کف هم اجرا کرده خیلی قشنگش کرده..

اینجا تجاریه نه؟:ws38:

چیدمانشم خوبه.. البته برای تجاری واون اختلاف سطح به اضافه حرکت موج دارش یه حس حرکت خاصی و ایجاد می کنه خیلی خوبه..

ولی اینکه همه دیوارهارو از یه نوع نماسنگ استفاده کرده برای منم جای سوال داره.. :ws37:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

کار خیلی خوبیه..

چیدمانشم خوبه.. البته برای تجاری واون اختلاف سطح به اضافه حرکت موج دارش یه حس حرکت خاصی و ایجاد می کنه خیلی خوبه..

ولی اینکه همه دیوارهارو از یه نوع نماسنگ استفاده کرده برای منم جای سوال داره.. :ws37:

به نظر من هم تجاری هست ...

در مورد متریال های یکسان : به نظر من هیجان را از کار گرفته/:icon_gol::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
طرح شماره 6 فکر کنم!

طراح خودم

موضوع پذیرایی

d9ftfwjdkundc71l9iss.jpg

این کار خوبیه.. خیلی ذعن خلاقی داری..

ولی ..

به نظرم خیلی شلوغ شده..

هم سقف هم دیوارا.. حرکت های منحنی(با انحنای زیاد) وافقی دیوار واون شلوغی سقف یکم اذیت می کنه.. البته نظر منه..

حس می کنم سقف خیلی کوتاه.. (شایدم ارتفاع و کم گرفتی:ws52:)

اون دایره های توی سقف هم می تونست کمتر باشه تا حس بهتری ایجاد کنه.. ویکم نور.. نوی توی اون سقف کاذب ها خیلی لازمه..

و اونی مربع هایی که از سقف اومده پایین جاش وسط پذیرایی نیست..

یا باید ارتفاعش کمتر باشه یا یه گوشه ای از فضا قرار بگیره..:icon_gol:

ولی جدا" می گم خلاقیتت بالاست ولی همرو یه جا نزار..

یا اون میز تلویزیون یا اون طبقه ها و منحنی..

توی سقفم فقط از یه نوار استفاده نکن هم فرو رفتگی هم برجستگی و هم نور.. این طوری کارات معرکه می شه:a030::w16::icon_gol:

..........................

یه چیز دیگه.. کارات برای جاهایی مثل سالن های عروسی یا....:ws3: خیلی خوبه.. اون حرکات های زیادت به نظر من حس حرکت و جنبش و به آدم می ده چیزی که توی سالن های عروسی لازمه..

(مثل یه سالن عروسی اسمش دیپلمات بود.. بااین که تقریبا" کوچیک بود.. ولی روی سقفش خیلی خوب کار کرده بود با نورپردازی رنگی و عالی:ws3:)

لینک به دیدگاه
طرح شماره هفت

اتاق خواب

c8sbtd2c620f57ht7xu7.jpg

اینم طرح خوبیه..

ولی اون حرکت های بالای تخت باز زیاده..

اون لوستر هارو همین الان بردار می خوای مردم و به کشتن بدی؟:banel_smiley_52:

(بالای تخت،صندلی اصلا" چراغ یا لوسر بزرگ و خطرناک نیم زارن)

اتاقت کوچیکه اون صندلی و بردار بزار یه گوشه دیگه که جلو پنجره باشه.. یا کنار شومینه.. بنده خداها نمی تونن رد بشن که..:w16:

اون مجسمه کلاسیک خانوم.. بااون چیزایی که به دیوار زدی و به نظر آفریقایی و چوبی میان تناسب سبکی نداره.. حس خوبی نمی ده..

البته اون مجسمه رو هم بزار تو پذیرایی حیفه کلی پولشه:ws37::icon_gol:

ولی مدل تختت واون دایره هاو اون نورای بالای تخت روی دیوار(اسم همه چی و یادم رفته یه اسمی داشت:icon_pf (34):) اونا خیلی خوبن..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
به نظر من هم تجاری هست ...

در مورد متریال های یکسان : به نظر من هیجان را از کار گرفته/:icon_gol::icon_pf (34):

بله (از شیشه ته مغازه معلومه و چیدمانش)...

فکنم صاحب مغازه از همین یه مدل خوشش اومده (جو گرفته) همرو ازین زده:ws3:

لینک به دیدگاه

کار خیلی خوبیه..

چرا جای سوال؟؟ این برای تبلیغ همین دیوار پوش خوب........واسه همین همج جاشو از این متریال استفاده کرده:ws28:

لینک به دیدگاه

چنتا کار گذاشتین همه رو دیدم

کارا خوب و قوی هستن

منتها این مدلای آماده که میزاریم خیلی سنگینن اه 2 تا بشه 3 تا سی پی یو ارور میده میگه برات رندر نمیگیرم

شما مگه سی پی یوتون چیه؟

یه لابی کار کردم درسته که سنگین بود اما 2 سری مبل گذاشتم سری یوم رو بهم ارور داد

من توی تری ید تازه کارم ولی حتما کارامو میزارم که نظرتونو بدونم

ممنون

راستی

هر چقدر می خواین اشکال بگیرین

که رفعشون کنم

ممنوووووووووونم پیشاپیش

لینک به دیدگاه

خیلی تاپیک خوبیه

این لابی من

چنتا کار دیگه هم دارم که تک تک میزارم کرکسیون کنین

البته ببخشید که سایزش بده سرعت نتم پاینه نتونستم آ4 بزارم

از همه لحاظ نظر بدین ممنون میشم

نورش که ماله روزه دیگه بقیش با شما

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
خیلی تاپیک خوبیه

این لابی من

چنتا کار دیگه هم دارم که تک تک میزارم کرکسیون کنین

البته ببخشید که سایزش بده سرعت نتم پاینه نتونستم آ4 بزارم

از همه لحاظ نظر بدین ممنون میشم

نورش که ماله روزه دیگه بقیش با شما

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:jawdrop:

شما همون وروجکی دیگه؟ :banel_smiley_4:

اگه نه، چرا کار یکی دیگه رو کپی کردی گذاشتی اینجا؟:ws52:

لینک به دیدگاه

نه فکر کنم...همکلاسه وروجکه.......:w16:.آخه پروژه های ترمشون یکیه:ws52:

فردا کرکسیون میکنم!!!

لینک به دیدگاه

نه فکر کنم...همکلاسه وروجکه.......:w16:.آخه پروژه های ترمشون یکیه:ws52:

فردا کرکسیون میکنم!!!

خود وروجکه

حالا وروجک یا وفا

چه فرقی میکنه

بهدشم اینجا محل تفتیشه یا محل کرکسیون کارا؟؟؟:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...