رفتن به مطلب

نتایج جلسه اول کاربرای معماری

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

Bahram Sh مهمان

با سلام و ممنون بابت حظور دوستان خوبم در جلسه دیروز .:icon_gol:

جلسه دیروز به ما نشان داد که تالار دارای چه نقاط ضعف است شاید مهمترین نقاط ضعف تالار این موارد باشد:( و دیدیم تالار در وضعیت مناسبی قرار ندارد.)

1. کمبود کاربر در تالار معماری ( یا فعال بودن کاربران معماری در تالار های دیگر )

2. نبود عضو فعال در بیشتر تالار های، تالار معماری مانند : تالار عکس، تالار های تاریخ معماری، تالار معماری داخلی و تالار بیوگرافی معماران

3. البته بعضی از تالار ها مانند تالار نرم افزار های معماری و سازه و کارهای اجرایی وضعیت بهتری دارند .:a030:

4. کاربران تالار مسایل تالار را زیاد جدی نمی گیرند .. و در تاپیک هایی که نیاز به حظور فعال هست در ابتدا اعلام آمادگی می کنند ولی هنگام عمل زیاد حظور نمی یابند .:icon_gol:

اما راهکار :

در این جلسه موارد جالبی مطرح شد و راهکار های مناسبی مطرح گردید.

1. تبلیغ تالار و جذب کاربر از طریق تبلیغ در دانشگاه و دیگر مراکز علمی و حتی سایت های دیگر

2. ایجاد مسابقه عکس شخصی :

موضوع مسابقه را انشالله من، مهناز و سپیده عزیز انتخاب می کنیم.

این مسابقه در بازه ی زمانی خاصی مطرح می گردد و سپس 20 عکس برتر که با نظر مدیران انتخاب شده در تالار قرار داده می شود. و به عکس برتر به احتمال زیاد 50 امتیاز داده می شود. ( البته تمامی عکس ها در آرشیو عکس های شخصی قرار داده می شود.)

3. قرار دادن کارهای طراحی داخلی دانشجویان معماری .

به عقیده من حداقل هر کاربر یک کار داخلی دارد و با این حساب ما حداقل 30 تا کار داخلی را خوب بررسی می کنیم . نکات ضعف و قوت آن کارها را بیان کرده ...

برای بررسی بیشتر ابتدا هر کار را در تاپیکی جدا قرار داده و سپس بعد از بررسی زیاد و بیان نقاط ضعف و قوت کار آن را در آرشیو کارهای داخلی با نقد کاربران قرار داه می شود.

(کار طراحی داخلی معماران بزرگان را نیز در زیر تالاری جدا بررسی می کنیم)

4. در مورد نرم افزار ها ان شالله با برگشت سپیده عزیز . دسته بندی جدید را صورت می دهیم .. تا ان شالله نرم افزار ها به تالاری مجزا تبدیل شوند.

5. در مورد راندو هم باید این را بیان کنم . که از کار بعد انشالله کار خام راندو خواهد شد ...

تقلید ممنوع .

6. در مورد طراحی داخلی کارها را به صورت دسته بندی قرار خواهیم داد ... :icon_gol:

شاید این جوری جذابیت تالار معماری داخلی بیشتر شود.

7. تاپیک های جذاب و پر ببینده در تاپیکی قرار داده می شود و این تاپیک هر 3 روز 1 بار در اختیار تمام کاربرای فعال قرار داده می شود.

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...