رفتن به مطلب

رفتم پلنگان بیاید ببینید

baraan

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگر از کرمانشاه به سمت کامیاران بروی وقتی به کامیاران می رسی کافی است آدرس پلنگان را بپرسی تا به این سمت تو را راهنمایی کنند. کل مسیر از کرمانشاه حدودا 100 کیلومتری می شود و برای من که انتظار نداشتم اینقدر دور باشد قدری غیر منتظره بود. وقتی به تابلوی روستای پلنگان می رسی می توانی به سمت چپ بپیچی و به سمت این روستای فوق العاده زیبا و دنج و رویایی بروی هم می توانی چند صدمتری به مسیرت ادامه دهی تا به پرورش ماهی پلنگان و مرکز تفریحی آن برسی. پیشنهاد من گزینه دوم است. وقتی به استخر پرورش ماهی رسیدی اگر بساط کباب برده باشی که چه بهتر اگر نه می توانی کباب ماهی تازه صرف کنی. البته این را بگویم که طعم کباب ماهی

چیز دیگری است.

Palangan.jpg?psid=1

مناظری بسیار بدیع و زیبا در این منطقه خودنمایی می کند و توصیه من برای زمان اوایل اردیبهشت است که هم هوا هنوز گرم نشده و هم رودخانه پرآب و خروشان است.

Palangan%20(2).JPG?psid=1

وقتی به استخر ها رسیدی باربرهایی وجود دارند که وسایل شما را به بالاتر منتقل می کنند و شما می توانید پیاده ادامه مسیر داده و هرجای مناسبی دیدید بساط پهن کنید.

Palangan%20(4).JPG?psid=1

ی

Palangan%20(7).JPG?psid=1

جدای از رودخانه پرآب و زیبا که گویی کوه را شکافته و شکاف عمیقی در آن باز کرده وجود دو روستا در دو طرف رود بر روی بدنه این کوه شکافته شده بسیار زیباست.

Palangan%20(3).JPG?psid=1

یک روستا درست مشابه همین در سمت مقابل قرار دارد

Palangan%20(1).JPG?psid=1

مسیر آن قدری دور است اما ارزش یکبار دیدن را دارد اما از من به شما نصیحت هرگز روز جمعه یا تعطیل هوس بازدید از این مکان به سرتان نزند که نه تنها مجالی برای استفاده از این همه زیبایی پیدا نمی کنید بلکه ممکن است خاطره خوبی هم در ذهنتان باقی نماند

لینک به دیدگاه

مرسی :icon_gol:

تعریفشو شنیده بودم ولی قسمت نشده برم

البته اینجور جاها رفتنش اردیبهشت ماه میچسبه. هم سر سبزه هم گرم نیست هم همه از مسافرت برگشتن خلوته

لینک به دیدگاه
مرسی :icon_gol:

تعریفشو شنیده بودم ولی قسمت نشده برم

البته اینجور جاها رفتنش اردیبهشت ماه میچسبه. هم سر سبزه هم گرم نیست هم همه از مسافرت برگشتن خلوته

اره حتما اردیبهشت باید رفت.واقعا جای قشنگیه حتما برید:icon_gol::w16:

لینک به دیدگاه

اگر از کرمانشاه به سمت کامیاران بروی وقتی به کامیاران می رسی کافی است آدرس پلنگان را بپرسی تا به این سمت تو را راهنمایی کنند. کل مسیر از کرمانشاه حدودا 100 کیلومتری می شود و برای من که انتظار نداشتم اینقدر دور باشد قدری غیر منتظره بود. وقتی به تابلوی روستای پلنگان می رسی می توانی به سمت چپ بپیچی و به سمت این روستای فوق العاده زیبا و دنج و رویایی بروی هم می توانی چند صدمتری به مسیرت ادامه دهی تا به پرورش ماهی پلنگان و مرکز تفریحی آن برسی. پیشنهاد من گزینه دوم است. وقتی به استخر پرورش ماهی رسیدی اگر بساط کباب برده باشی که چه بهتر اگر نه می توانی کباب ماهی تازه صرف کنی. البته این را بگویم که طعم کباب ماهی

چیز دیگری است.

Palangan.jpg?psid=1

من گشنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننمه

لینک به دیدگاه

آخ جوووووووونننننن..............

خوش به حالت آبجی......

خیلی جای باصفایی هستش......

اره داداش خیلی جای قشنگیه.

فکر نکنید فقط خودتون جاهای سر سبز داریدا :ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...