رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

یه برنامه بسيار خوب و راحت براي پردازش داده هاي شتاب نگارها. اين برنامه قابليت ترسيم طيف فوريه ، Power spectral Density، طيف پاسخ شتاب، سرعت و تغيير مکان رو داره. فقط هر چند مدت يه بار Expire مي شه و بايد دوباره Download بشه. اگه خواستين براي نمونه مي تونين رکورد زلزله منجيل يا بم رو از سايت مرکز تحقيقات مسکن بگيرين و طيف پاسخشو محاسبه کنين. بعد ببينين آيا واقعا ويرايش 3 آيين نامه 2800 هم جوابگوي زلزله هاي ايران هست؟؟؟؟(برنامه ای بسیار مفید جهت پردازش اطلاعات شتاب نگارها، رسم طیف های فوریه،پاسخ تغییرمکان، پاسخ سرعت، پاسخ های الاستیک و غیرالاستیک شتاب و ....

در مورد بدست آوردن رکوردهای زلزله سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هم سایت خوبیه(این سایت متعلق به بخش مهندسی زلزله دانشگاه برکلی کالیفرنیاست)...من برای رکوردهای پروژه درس مهندسی زلزله خودم که باید نمودارهای مربوط به 5 تا زلزله زو در می آوردیم و با seismo می کشیدیم از همین سایت استفاده کردم...در پایین می تونین 2 تا ورژن مختلف از این نرم افزار رو دانلود کنین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...