رفتن به مطلب

توجه توجه ( فعالترین های تالار معماری)

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستای عزیزم چه معمار چه غیر معمار ..... دوستای عزیزم جدیدا توی هر قسمتی تو تالار به برترین ها جوایزی داره داده میشه حالا قرار هستش به برترین ارسال کننده ی تاپیک و پست های علمی جایزه داده بشه. قوانین: قانون خاصی نیست فقط توجه داشته باشید فقط به تاپیک و پست های علمی جایزه داده میشه که تو بین تاریخ های گفته شده داده ایید(نه ماه قبل ). ................................................................... تعداد تاپیک های علمی: (آدرس(لینک) همه ی تاپیک های علمی بین این تاریخی گفته شده) موفق باشید:flowerysmile:

توجه:اسپم های این تاپیک بعد از 2 روز پاک میشه

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام به همه دوستای گلم:icon_gol:

خوب این کاری که قبلا عملی نشد رو ما می خوایم دوباره شروع کنیم

از دوستای خیلی گلم خواهش می کنم هر کس هر تاپیک علمی که از اول زمستان سال 90 به عبارتی 90/10/1 یا 2011/12/22 ارسال کرده لینکشو در این تاپیک قرار بده

هر کسی بیشترین تاپیک رو زده باشه به عنوان فعالترین کاربر شناخته شده و مدال دریافت می کنه

دو نفر بعدی هم امتیازاتی رو می گیرن

شما می تونین هر تاپیک جدید که تا آخر اسفند می زنین لینکشو در اینجا قرار بدین

یک هفته قبل از عید نتایج اعلام و جوایز اهدا می شه:2eaoapgxehimkak1y7e

ممنون می شم همتون مارو همراهی کنید :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

لینک به دیدگاه

یک تبصره:

بعضی از دوستان هستن تاپیک هایی زدن که هر روز یا اکثر مواقع آپ می شن در واقع هر پستشون می تونه یک تاپیک جدید باشه یا در مسابقاتی که برگزار می شه مثل 20 سوالی ها یا تاپیک جواب بده سوال بپرس (که به نظرم خیلی مهمه) حضور فعال دارن

این موارد هم در انتخاب کاربر فعال دخیل خواهند بود.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلااااام سلااااااااام,(2326).gif

منم چند تا نکته رو میخواستم راجع به تاپیکا بگم(279).gif

1- یادتون نره وقتی دارین تاپیک میزنین بهش برچسب بزنین؛ یا بعد اینکه تاپیک رو زدین ؛ باز میتونین اینکار رو کنین, پایین تاپیک؛ویرایش برچسب رو بزنین و اسم تاپیک و ... رو وارد کنین:icon_gol:

2- حتما وقتی میخواید یه تاپیک رو بزنین سعی کنید تو تالار سرچ کنید و مطمئن بشید که اون تکراری تاپیک نباشه :icon_gol:

3- همونطوری که فاطیما جون گفتن, فقط تعداد تاپیک مدنظر نظر نیست , کیفیتشون هم مهمه :icon_gol:

4- تو فونتا و رنگ متنایی که میذارید دقت کنید و خیلی بهتره که عکس رو هم از آپلود سنتر همین انجمن آپلود کنین :icon_gol:

5- برای تاپیکاتون بهتره بچه های معماری رو دعوت کنید چون گاهی لیست دوستاتون ممکنه معماری نباشند و دوست نداشته باشن همش به تاپیک تخصصی معماری دعوت بشن,از لیست پایین تاپیکای معماری مثلاخبار معماری ایران و جهانمیتونین استفاده کنید؛ کل لیست رو انتخاب کنید و کپی کنید ,ببرید تو تاپیکاتون و رو دعوت کاربران بزنید و تو اون جایی که باید اسم کاربر رو بنویسد ؛ paste کنید( هر وقت هم کاربر معماری به جمعمون اضافه شد به همون لیست اخبار ... اسمشو اضافه میکنم):icon_gol:

لینک به دیدگاه

1- یادتون نره وقتی دارین تاپیک میزنین بهش برچسب بزنین؛ یا بعد اینکه تاپیک رو زدین ؛ باز میتونین اینکار رو کنین, پایین تاپیک؛ویرایش برچسب رو بزنین و اسم تاپیک و ... رو وارد کنین:icon_gol:

این کار برای چیه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

اول خوش بحالتون که تالارتون این قدر کاربر داره...

دوم بنظر من خود مدیران تالار با یک ارزیابی کلی از تالار میتونن نفرات برتر را انتخاب کنه...

این روش که هر کی بیاد بگه چکار کردم بنظر من جالب نیست....

یه روش هم تو تالار عمران هم بود که امیر رضا اجرا می کرد هر هفته کاربران را ارزیابی می کرد و امتیاز بهشون میداد

بعد آخر ماه امتیاز چهار هفته را با هم جمع میزد و کاربر برتر ماه مشخص می شد .

لینک به دیدگاه
اول خوش بحالتون که تالارتون این قدر کاربر داره...

دوم بنظر من خود مدیران تالار با یک ارزیابی کلی از تالار میتونن نفرات برتر را انتخاب کنه...

این روش که هر کی بیاد بگه چکار کردم بنظر من جالب نیست....

یه روش هم تو تالار عمران هم بود که امیر رضا اجرا می کرد هر هفته کاربران را ارزیابی می کرد و امتیاز بهشون میداد

بعد آخر ماه امتیاز چهار هفته را با هم جمع میزد و کاربر برتر ماه مشخص می شد .

حرف شما متین دوست من ولی ما فقط قصدمون ارزیابی نیست

می خوایم یه جور انگیزه هم برا کاربرا ایجاد شه که خودشون کارا خودشونو کنترل کنن و ببینن چقد فعالیت داشتن اینطوری خودشون هم به ارزیابی کمک کردن در روند نوع ارزیابی هم قرار می گیرن

لینک به دیدگاه
حرف شما متین دوست من ولی ما فقط قصدمون ارزیابی نیست

می خوایم یه جور انگیزه هم برا کاربرا ایجاد شه که خودشون کارا خودشونو کنترل کنن و ببینن چقد فعالیت داشتن اینطوری خودشون هم به ارزیابی کمک کردن در روند نوع ارزیابی هم قرار می گیرن

خب آخر ارزیابی هم منتهی میشه به معرفی کاربر برتر و دادن مدل و تشکر از فعالیتش و ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر که همون نتیجه مورد نظر شما را میده

نمیدونم ولی احساس می کنم در این طرح مورد نظر شما مشارکت زیادی صورت نمی گیره...

لینک به دیدگاه
یادمه مدیرای سابق همش میگفتن برچسب بزنین تا تو جستجو ها کار رو راحت کنه به نظرتون دیگه لازم نیست؟ :ws37:

چرا خب توو جستجو های مربوط به تالار ، کار رو راحت تر میکنه. ولی توو موتور های جستجو مثل گوگل و یاهو ، هیچ تاثیر خاصی جز اتلاف وقت نداره.

توو موتور جستجوی bing ، این کار تاثیر داره ولی یه تله هست! برای پیدا کردن سایت های اسپمی.

اگه از برچسبی استفاده میکنین بهتره برچسب کاملا مرتبط با موضوع باشه و تعدادش هم کم باشه تا لااقل اگه باعث بهبود وضعیت در موتور های جستجو نشه ، باعث اسپم شناخته شدن سایت هم نشه. خصوصا اینکه ربات های binbot هم دارن از سر و کول تالار بالا میرن.:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

خب آخر ارزیابی هم منتهی میشه به معرفی کاربر برتر و دادن مدل و تشکر از فعالیتش و ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر که همون نتیجه مورد نظر شما را میده

نمیدونم ولی احساس می کنم در این طرح مورد نظر شما مشارکت زیادی صورت نمی گیره...

ببخشید اینو میگم..:icon_redface:

ولی منم با این کار موافقم...:w16:

ولی بازم هرطور شما میگید.:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...