رفتن به مطلب

مشکلات رفتاری

Avenger

ارسال های توصیه شده

بابا خارجیا با همه نمی پرن می میرن؟

خب مام باید یاد بگیریم مثل اونا باشیم

قرار نیس همه رو تحویل بگیریم یا به همه سوال جواب پس بدیم

ایششششششششششششششششششششششششششششش:viannen_38:

این خارجت منو کشته

400 سال کابویی

5000 سال سنت ایرانی خوبه بس کن سارا

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 75
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به دروغگو نمیشه اطمینان کرد

ولی ابولی دروغ داریم تا دروغ دروغی که با پوشوندن واقعیت زندگیه یه نفر خراب نمیشه با دروغی که با گفتنش طرف زندگیش نابود میشه وجدانا فرق نداره حالا اگه از دسته دوم باشه باید چکار کرد:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
ولی ابولی دروغ داریم تا دروغ دروغی که با پوشوندن واقعیت زندگیه یه نفر خراب نمیشه با دروغی که با گفتنش طرف زندگیش نابود میشه وجدانا فرق نداره حالا اگه از دسته دوم باشه باید چکار کرد

این دفعه رو متاسفانه بهت حق می دم راس می گی

یعنی دروغو راس میگی:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
یعنی با قطع رابطه مشکل حل میشه اون یه وقت برا خودت این موضوع پیش بیاد میتونی خودتو توجیه کنی

نه من با قطع رابطه طرفین کلا مخالفم

ولی این شهامت و دارم ااگه یه حرفی بزنم که گند بزنه به زندگی کسی خیلی جدی برم و عذر خواهی کنم:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
این دفعه رو متاسفانه بهت حق می دم راس می گی

یعنی دروغو راس میگی:banel_smiley_4:

همیشه همه دروغا دروغ خونه خراب کن نیس عزیزمن

ولی اگه خدای نکرده یه شخصی دروغ از دسته دو (تهمت) به تو یا خانومت بزنه چکار میکنی:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه من با قطع رابطه طرفین کلا مخالفم

ولی این شهامت و دارم ااگه یه حرفی بزنم که گند بزنه به زندگی کسی خیلی جدی برم و عذر خواهی کنم:girl_yes2:

بحث عذر خواهی نیست بحث اینه که کسی که 50 سال نه 40 سال نه 30 سال ایمجوری زندگی کرده اگه عذر خواهی کنه مشکلش حل میشه یا نه باید همون طور قبولش کنی و یجوری اون مشکل با رفتارت خنثی کنی

• Like 1
لینک به دیدگاه
همیشه همه دروغا دروغ خونه خراب کن نیس عزیزمن

ولی اگه خدای نکرده یه شخصی دروغ از دسته دو (تهمت) به تو یا خانومت بزنه چکار میکنی:banel_smiley_4:

دارش میزنم عزیز فوری مطمئن باش

• Like 1
لینک به دیدگاه
بحث عذر خواهی نیست بحث اینه که کسی که 50 سال نه 40 سال نه 30 سال ایمجوری زندگی کرده اگه عذر خواهی کنه مشکلش حل میشه یا نه باید همون طور قبولش کنی و یجوری اون مشکل با رفتارت خنثی کنی

خب اگه اینجوریه چرا کسایی که مریضی دزدی دارن باهاش کنار نمیان به بهانه اینکه اخلاقش اینجورییه زندان نمیندازنش

نه به نظر من اگه اینجوری بخواد باشه سنگ رو سنگ بند نمیشه همه به بهانه اینکه ما 40 یا 30 یا هرچی.. اخلاقمون همینه همه باید من و قبول کننپس من حق دارم دروغ تهمت فحش یا هر کار دیگه ای کنم

لینک به دیدگاه
نه نمیشه دارش زد چکارش میکنی:ws43::hanghead:

ازش طلاق می گیرم خنده

می خوابونمش تو گوشش 1- حسابی می زنمش بعد

دیگه بهش اعتماد نمی کنم همین

• Like 1
لینک به دیدگاه
خب اگه اینجوریه چرا کسایی که مریضی دزدی دارن باهاش کنار نمیان به بهانه اینکه اخلاقش اینجورییه زندان نمیندازنش

نه به نظر من اگه اینجوری بخواد باشه سنگ رو سنگ بند نمیشه همه به بهانه اینکه ما 40 یا 30 یا هرچی.. اخلاقمون همینه همه باید من و قبول کننپس من حق دارم دروغ تهمت فحش یا هر کار دیگه ای کنم

اونهارو هم که به دزدی معتادن میدن دست روانشناس تا دمان کنن بابا البته باید تقاص جرمشو بده

• Like 1
لینک به دیدگاه
تو 50 سال از خدا عمر گرفتی هنوز نفهمیدی این بحث نیس و نظر :w00::w00:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
34 سال من چه می دونم

میگن زنو شوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن اصلن من برم

• Like 1
لینک به دیدگاه
اونهارو هم که به دزدی معتادن میدن دست روانشناس تا دمان کنن بابا البته باید تقاص جرمشو بده

خب هر کسی باید تقاص کار بدش و پس بده و اون و قبول کنه منم همین و میگم:dancegirl2::dancegirl2:

لینک به دیدگاه
34 سال من چه می دونم

میگن زنو شوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن اصلن من برم

دعوا:ws47::ws47:

:ws47::ws47::ws47::ws47::ws47:

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...