رفتن به مطلب

اعتراف ofakur

Fakur

ارسال های توصیه شده

شما فضول فلانی هستید؟:ws52:

بعد هم من با هر یوزری میومدم خودمو معرفی میکردم همون اول

مثل شما قصد آزار و بازیچه کردن دیگران رو نداشتم .

فضول کسی نیستم. توی نظری که در تاپیک به من داده بودی , حرف زشت زدی و من هم به همین حرف اشاره میکنم. اگه نمیزدی حرفی از تو بمیون نمیومد.

واقعآ بیطرفانه اینا رو مینویسی؟

قصد دیگری که نداری؟

بازی خوردی یعنی ؟ عجیبه؟

چنین قصدی در کار نبوده. باید درست بیاندیشی.

متن اول تاپیک رو بخون .

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 124
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوبه كه ما بتونيم هر وقت بخوايم معيار هاي اخلاقي رو به نفع خودمون تغيير بديم.

چطوري ميشه به اينجا برسيم كه يه رفتار ثابت وقتي از طرف من باشه جزيي از علم منه و كاملا جايز ولي اگه از طرف فرد ديگه اي باشه نشانه ي ناداني و حقارتش؟

گاهي عالمان اونقدر سرشون رو بالا نگه ميدارن و فقط خودشون رو ميبينن كه يادشون ميره كه فاصله ي سرشون با زمين اونقدر هام زياد نيست.

اونوقته كه ديگه به اون ها عالم گفته نميشه.

من به انسان ها احترام ميذارم ولي نه به خاطر ظاهر، اسم يا مدرك بلكه به خاطر انديشه هاشون.

تواضع هميشه جواب ميده. بزرگان چنين گويند و چنين كنند...:icon_gol:

حالا شما حرف حسابت رو بگو , شاید اگه محل صحبت داشته باشه , جواب بدم.

لینک به دیدگاه

فکور عزیز اگر موافق باشید طبق درخواستتون در پست اول بنده به عنوان یک کاربر جدای از پست و مقام و غیره نظر شخصیم رو در مورد این شخصیتها بگم.

با کمال میل موافقت میکنم.

شما علمتون در زمینۀ تحلیل شخصیتها مسلما بیشتر از منه ولی تلاش شما مسلما تشکیل شده از بازخورد رفتارهای دیگران در رابطه با رفتار های شما در شرایط گوناگون.

اینها رفتار های من نیستند. رفتار های اون کارکتر ها هستند.

پستها رو که میخوندم متوجه شدم که تقریبا 90 درصد بچه ها در مورد شما یک نظر داشتند.

اون یک نظر چی بود؟ راجع به من بود یا اون شخصیت ها ؟

اون یک نظر رو بهتون گفتم همه متفق القول نظر داشتن که تمامی شخصیتهای خلق شده، شخصیتهایی نا آرام و مشوش هستند. و در رویارویی با دیگران شخصیتی پرخاشگر و خودشیفته هستند.

شما فکر میکنید که شخصیتهای متفاوتی رو خلق کردید که هر کدوم جدای دیگران و مستقل از هم بودند.

نوع برخوردشان متفاوت بود.

مثلا من در نقش سهند با همه دوستان شوخی میکردم و همه برخورد هایم رنگ طنز هم داشت ولی این رفتار را شمادر مورد فکور مشاهده نمیکنید.

ولی فکور عزیز شما متوجه نبودید که شوخی و مزاح شما رنگی دیگر داشت. و خیلی ها از مزاح شما میرنجیدند چون زودتر از اون که با دیگران دوست و صمیمی بشید شروع به مزاح هایی میکردید که در اون زمان اون مزاح جنبۀ توهین و تجاوز به حریم احترامی اشخاص داشت.

ولی جزئیاتی از شخصیت حقیقی شما در تمامی کاراکترهای خلق شده مشترک بود و اون هم موردی هست که اکثر بچه ها نسبت به تمامی شخصیتهای شما نظر دادند که نظر من هم مغایر با اونها نیست.

اینو نمیدونم منظورتون چیه. کلی گفتید.

این رو در قسمت اول و دوم ذکر کردم...

اول اینکه شما در تمامی شخصیتهاتون خودتون رو عقل برتر و یک شخصیت دست نیافتنی میدونید که هیچ کسی حق نداره که روی حرف شما نظری بالاتر داشته باشه و هر کی هر نظری بده اگر در تایید حرف شما باشه با تشویق شما مواجه میشه و اگر مخالف نظر شما باشه به انواع انگ متهم میشه.

یه مثال برای شما میزنم.

در نقش سهند شما شاهد بودید که من تنها و بی کس میومدم و تاپیک میزدم و همه تلاشم رو میکردم که این تالار پر رونق بشه و داداش محمد هم این کار منو تحسین میکرد. تا اینکه من شب رفتم و صبح که برگشتم دیدم اکثر تاپیک های من منتقل شده و من شوکه شدم.

اگر منتقل کننده قبل از این اقدام با من صحبت میکرد و منو قانع میکرد من هیچوقت ناراحت نمیشدم و خیلی هم تشکر میکردم. ولی چون این کار بدون اطلاع من و بیکباره صورت گرفت من عکس العمل نشون دادم . مدیر تالار باید در مورد کاربر زحمتکشی مثل سهند که با جون و دل تلاش میکرد تالار رو راه بیاندازه , اینجوری رفتار نمیکرد. نظرش رو جلب میکرد. قانعش میکرد بعد تاپیکها رو منتقل میکرد. در اینصورت اون اتفاق نمی افتاد. سهند هم مطلع میشد و از اون به بعد خودش یاد میگرفت که چیکار بکنه.

ولی تا اونجایی که به یاد دارم من تنها جمله ای که به شما گفتم این بود که از شما انتظار اون برخورد رو نداشتم.

همون طور که از فکور نداشتم.

و جالبه که تمام شخصیتهاتون جابجایی تاپیکها رو توهین تلقی میکنند :ws3: در صورتی که اکثر گزارشات تخلف از سمت فکور به مدیریت میامد که تاپیکهای دیگر دوستان رو دستور میدادند به بخشهای مختلف جابجا شود.

احتمال میدم این ممکنه شخصیت سهند بوده که برای تلافی از شخصیت فکور کمک گرفته.

دلیل اینکه اکثر مدیران رو در روی شما قرار گرفتند بخاطر این بود که شما یک جابجایی رو توهین تلقی میکنید و دست به توهین میزنید.

یادمه که پست شما رو نقل قول گرفتم وگرنه توهین ها از بین میرفت...

البته این رو میدونم که شما در این قالبها درس هم گرفتید...

امیدوارم شخصیتهای بعدیتون رشد رفتاری بیشتری داشته باشن.:a030:

من خودم به شخصه به شما هیچوقت توهین نکردم و یادم هست که همیشه از تاپیکهاتون تقدیر هم کردم.

اگر خواستید فراموش کنید در اختیار خودتونه ولی همیشه هم اینچنین نیست که هر جور که شما فکر میکنید حقیقت محضه

این برخورد در شخصیتهایی که من میشناختم مشترک بود: سهند. فکور . آذرتاش

دوم اینکه به راحتی به دیگران توهین میکنید . ( شما در کاربرد این جمله رعایت انصاف رو نمیکنید. من تذکر میدم , دعوا میکنم , جر و بحث میکنم ولی توهین نمیکنم.)

این قسمت رو شما نباید تشخیص بدید... به پستهای دیگر کاربران نگاه کنید متوجه میشید که طرز بیانتون توهین نه تذکر .

و در مقابل توقع بالاترین درجۀ احترام رو نسبت به خودتون دارید که باز هم این در تمامی شخصیتهای شما مشترکه . هر انسانی شایسته احترام هست .

موافقم

البته جدای اینکه هر شخصیتی قابل احترامه، هر انسانی در مقابل احترامی که میذاره احترام دریافت میکنه. پس دلیلی نیست که هر کی مخالف نظر شما رو داشته باشه مستحق تحقیر و توهین باشه.

دو سوال همیشه برای من ایجاد شده که خیلی دوست دارم جوابی منطقی بگیرم.

اول اینکه چرا سهند تمام حرفهایی که در پروفایلش زدم رو پاک کرد؟

بخاطر اینکه اون حرفها ما بین من و شما بود و نیازی نداشت شخص دیگری اونارو ببینه.

دوم اینکه شما میگید اگر برخورد توهین آمیز باشه باهات بد برخورد میشه ، اگر محترمانه باشه محترمانه برخورد میشه... جالبه که در مورد سهند برای من دقیقا برعکس بود... یعنی سهند با برخورد توهین آمیز از طرف من حداقل جواب محترمانه دریافت کرد که نهایتا تمامی اون جواب ها رو پاک کرد... در این مورد چه نظری داری؟

اون روزا جو انجمن طوری بود که اگر کاربری مرتکب اشتباهی میشد , همه مدیران انجمن میریختند سرش و باهاش برخورد تحقیرانه میکردند. شما هم همان کار را کردید. به همان دلیل سهند هم عکس العمل نشون داد. تنها شخصی که همیشه به سهند احترام میگذاشت ادمین بود. ایشان در بدترین شرایط ارزش سهند رو میدونست و با رحمت و بخشش رفتار میکرد که این موضوع رو سهند همیشه با احترام یاد میکنه.

شما همه جمع شده بودید اونجا. یکی میگفت سهند فلان و بیساره . اون یکی میگفت باید اخراج بشه . دیگری میگفت دیگه براش ارزشی نداره. همه تون هم مدیران انجمن بودید. این اتحاد یکطرفه هر کسی رو از کوره بدر میکنه و عکس العمل نشون میده. اونم سهند که هیچ نیتی جز خدمت صادقانه و بی ریا نداشت و با تمام وجود برای رونق تالار تلاش میکرد.

همیشه یک مطلب رو بدونید که مدیران قبل از مدیر شدن کاربر و دوست بودن.

پس حمایت اونها از هم دیگه دلیل خاصی جز حمایت دوستانه نداره.

ضمن اینکه همون زمان هم به شما گفتن که نقش مدیریت آرام کردن و نظم بخشیدن به یک محیطه و وقتی یک فرد آنارش سعی در بهم زدن این جو داره نه تنها مدیریت بلکه کاربران هم دست به دست هم میدن تا جو رو آروم کنند.

اگر در سایت و فرومی دیدید که مدیران حمایت نکردند بدونید که در مدیریت اون فروم مشکل وجود داره و بین مدیران اختلاف وجود داره.

یک پیشنهاد دارم ... گهگاه کاراکترهای خلق شدتون رو نقد کنید تا انصاف بیشتری رو رعایت کنید.

همیشه یک بعدی دیدن به قضایا حتی برای شما که توانایی خلق چندین شخصیت رو دارید یک ضعف محسوب میشه و باعث میشه که شخصیتها در جاهایی دقیقا مثل هم رفلکس نشون بدن.

در مورد آذرتاش هم که گفتم از سارا و سهیل و وافن بپرسید یادتون میارن که چه شخصیتی داشت و با چه کاربرانی درگیر بحث میشد و . . .

در مورد فکور هم باید عرض کنم.

بنده همین امروز 14 تا تاپیک تو این تالار زدم که میتونید ببینید و بخونید و فکر بکنید که این بحث هایی که من پیش میکشم چقدر ارزش دارد.

در مورد این تاپیک هم همینقدر میگویم که : همه این بحث ها برای اینه که دوستان بدانند که هر کسی هر عملی انجام میدهد همان عکس العملی را میبیند که خودش شروع کننده ان هست.

این در مورد میزبان بیشتر صدق میکند. شما اگر دوست دارید که این انجمن هر روز مترقی تر و پیشرفته تر از گذشته باشد باید قدر و ارزش کاربرانی را که برای هوی و هوس اینجا نیومدند و صادقانه در ارتقای بار علمی این انجمن تلاش میکنند بدانید.

در مورد اون سئوال شما در مورد علم هم باید بگم. اگر میخواهید درجه علمی منو بدونید به باشگاه بروید و مقالات منو در تالار مدیریت و روانشناسی مطالعه فرمائید. این حرف من به جهت برخ کشیدن بار علمی نیست. بخاطر اینه که در اثر تلاش من و امثال من هاست که نمیذاریم این تالار هم از تاپیکهای زرد پر بشه و تاپیکهاش ارزش خوندن نداشته باشه. من از جمله کاربرانی هستم که میتونم بگم دین خودم رو بخوبی ادا میکنم.

این بخش بر میگرده که به اینکه شما همیشه در جستجوی تایید از دیگران هستید... ولی شیوۀ بدست آوردن این تایید از این راهها میسر نیست.

سخن آخر : من اگر قصد موندن داشتم این تاپیک رو نمیزدم. :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

متاسفانه این تاپیک تنش زا شد

هدف ما از اومدن به اینجا نه دعوای لفظی و مسخره کردن شخصیت های همدیگه بلکه لذت بردن از بودن درکنار هم هستش

رعایت کنید لطفا

قفل شد

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام فکور، سهند یا .... عزیز

شما خودتون شاهد بودین که همیشه سعی داشتم احترام دوستان رو نگه دارم حتی اگه خلافی رو مرتکب بشن یا توهینی رو بکنن.

با شخصیت سهند با وجود اینکه تو خیلی موارد سعی در متشنج کردن جو داشت برخورد نکردم به این دلیل که گفتم بعداً متوجه اشتباهاتش میشه. با ایدی سوران هم که اومدین چون شخصیت ها یکی بود و خیلی مشخص بود فقط گفتم بهتر بود با همون ایدی سهند میومدین.

تو این مورد استفاده از چند کاربری هم دیدین که خیلی هم حساسیت به خرج ندادم. ولی متأسفانه اینکار شما درست نبوده. و مجبوریم مدتی ایدی تون رو ببنیدم. که البته با این روند قطعاً با نام کاربری دیگری به کار خودتون ادامه میدین.

ولی امیدواریم این بار با هویت واقعی خودتون بیاین که البته تا حدودی مشخص شده.

توهین حتماً نباید به صورت مستقیم باشه. هر نوع بی احترامی توهین به حساب میاد. این کار شما هم توهین به همه کاربرانی بود که شما رو میشناختن.

به قول خودتون تاپیک های خوبی باز میکردین چه با ایدی سهند چه فکور ولی حیف که خودتون قدر زحمات خودتون رو نمی دونین.

امیدوارم با هر هویتی که هستین همیشه موفق باشین

• Like 17
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...