رفتن به مطلب

سایپا . . . مطمئن!!!!

ارسال های توصیه شده

سر جدتون برید اون خروس قندیتونو که بهش میگید ماشین ( پراید ) بدید 2 پرس کوبیده!!! بزنید تو رگ که هم واسه دنیاتون خوبه هم آخرت !!!

تازه دوستاتونم از نگرانی در بیارید !!!

هر روز بیشتر به خودم ایمان میارم که چرا سوار ماشینمون نشدم!

i176542_image001.jpg

i176543_image002.jpg

i176544_image003.jpg

i176545_image004.jpg

i176556_image005.jpg

این سوالم برا اینکه منتقل نشه تالار عکس . . .!!!! :4chsmu1: :

به نظرتون اگه این ماشین (بخونید لگن!) air bag داشت سرنشین زنده میموند!!؟ :JC_thinking:

• Like 6
لینک به دیدگاه

:banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

air bag چیه؟؟؟؟ اینارو توام نمیتونستی براشون کاری بکنی.....چه برسه به ایر بگ و کمر بندو این حرفاااا....:banel_smiley_52::icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه

خوب اگر بنز هم باشه با یه تریلی 18 تنی بری روش له میشه دیگه... چه ربطی به ایر بگ داره آخه... حالا دیگه این که هیچی... یه ماشین دهه ی 70...

• Like 3
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

برا تو که خوبه عزرائیل جان....چرا بازار خودتو خراب میکنی؟!:w00:

بزار مردم برن ازین پرایدا بگیرن تو هم نونت تو روغن باشه دیگه!:ws3:

چنتا نکته هست دادا...یکی وضعیت جاده هامونه که بیشتر از قیمت پراید حرامه براشون خرج کردن!

دومی جیبمونه...مگه شما با یه پراید چیکارا میتونی بکنی که با یه ایکس 3 نمیتونی انجام بدی؟

جفتشونم باید 120 تابرن...بیشتر برن 90تومن جریمه میخورن!

نکته ی آخر...این خودروی مورد بحث(پراید) طرحش مال 20 سال پیشه...یعنی این خودرو تو آفریقا هم لگن شناخته میشه...فقط کشور های عدیده ای همچون ونزوئلا بعنوان اشانتیون اینارو ازمون میگیرن...

البته فقط پراید نیست که از بدنه ی آلیاژی مقاوم به تنش و فشار و چند لایه و برش دهی دقیق بی بهرست..

ریو و پژو و حتی سمند هم از نعمت اطاق ایمن بی بهرن!

علت چیه؟

اصلاح الگوی مصرف...:banel_smiley_4:

2q1rspe.jpg

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
12795_882.jpg

:ws3::ws3::ws3:

البته زاویه ی برخورد و سرعت برخورد و چگالی حرکتی یا همون وزن طرفین هم تو تصادفات مهمه...من پرایدی رو دیدم که به یکی ازین تریلی ها خورده بود و فقط گلگیر شاگردش له شده بود...ولی تریلی رو چپ کرده بود!:w58:

لینک به دیدگاه
برا تو که خوبه عزرائیل جان....چرا بازار خودتو خراب میکنی؟!:w00:

بزار مردم برن ازین پرایدا بگیرن تو هم نونت تو روغن باشه دیگه!:ws3:

چنتا نکته هست دادا...یکی وضعیت جاده هامونه که بیشتر از قیمت پراید حرامه براشون خرج کردن!

دومی جیبمونه...مگه شما با یه پراید چیکارا میتونی بکنی که با یه ایکس 3 نمیتونی انجام بدی؟

جفتشونم باید 120 تابرن...بیشتر برن 90تومن جریمه میخورن!

نکته ی آخر...این خودروی مورد بحث(پراید) طرحش مال 20 سال پیشه...یعنی این خودرو تو آفریقا هم لگن شناخته میشه...فقط کشور های عدیده ای همچون ونزوئلا بعنوان اشانتیون اینارو ازمون میگیرن...

البته فقط پراید نیست که از بدنه ی آلیاژی مقاوم به تنش و فشار و چند لایه و برش دهی دقیق بی بهرست..

ریو و پژو و حتی سمند هم از نعمت اطاق ایمن بی بهرن!

علت چیه؟

اصلاح الگوی مصرف...:banel_smiley_4:

2q1rspe.jpg

کاملا درست میگی! :w16:

ولی من از این ماشین بدم میاد!:w00::w00::w00:

البته زاویه ی برخورد و سرعت برخورد و چگالی حرکتی یا همون وزن طرفین هم تو تصادفات مهمه...من پرایدی رو دیدم که به یکی ازین تریلی ها خورده بود و فقط گلگیر شاگردش له شده بود...ولی تریلی رو چپ کرده بود!:w58:

بازم کاملا درست میگی! :w16:

ولی میخواستم حال پارتنرمو بگیرم! :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
کاملا درست میگی! :w16:

ولی من از این ماشین بدم میاد!:w00::w00::w00:

بازم کاملا درست میگی! :w16:

ولی میخواستم حال پارتنرمو بگیرم! :ws3:

وقتی درست فکر میکنم میبینم تو این مملکت ما کاملاً اتفاقی زنده ایم...ما هم پراید دوگانه داریم بامرام جان...

وقت کردی به ما هم سر بزن!:45645:

لینک به دیدگاه
خوب اگر بنز هم باشه با یه تریلی 18 تنی بری روش له میشه دیگه... چه ربطی به ایر بگ داره آخه... حالا دیگه این که هیچی... یه ماشین دهه ی 70...

این ماشین 18 تنی نیست :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...