رفتن به مطلب

صدای مظفرالدین شاه قاجار

AFARIN

ارسال های توصیه شده

صدای ضبط شدۀ مظفرالدين شاه قاجار كه قديمی ترين سند صوتی تاریخ ايران است، جملات وی كه خطاب به اتابك اعظم گفته شده است اين است :

اتابك اعظم از خدمات صادق و لايق شما كه تا به حال چهل سال است خدمت می كنيد از همۀ خدمات شما راضی هستيم به خصوص از خدمات اين سه چهار ساله ای كه در صدارت خود اظهار ميكنيد و ان شاء الله عوض اينها را همه را به شما مرحمت خواهيم فرمود و شما هم ابدا ذره ای در خدمات خودتان ان شاء الله قصور نخواهيد داشت و مرحمت ما را به اعلا درجه نسبت به خودتان بدانيد انشاء الله الرحمن بعد چهار صد سال كه خدمت بكنيد اميدوار هستيم كه هميشه خوب باشه و اين خدماتی كه به من می كنيد و به مملكت ايران می كنيد البته خداوند او را بی عوض نخواهد گذاشت ان شاءالله عوض او را هم خدا و هم سايۀ خدا كه خودمان باشیم [!] به شما خواهیم داد و از خدمات همۀ وزرا هم راضی هستيم و شما خدمات همه را حقيقتا خوب عرض می كنيد و همه را به موقع عرض می كنيد

برای شنیدن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
کلیک کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

042207-1128-1.jpg

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
ای مظفر ، اکنون کجایی؟

اکنون اون ناصر کجاست؟

چه کردین شماها ؟؟!!!

:ws27:

به قول یکی تو کل سلسلۀ قاجار فقط دو تا مرد وجود داشت : آغامحمدخان و مهدعلیا

البته موافقتم با این جمله رو تکذیب میکنم

لینک به دیدگاه
:ws27:

به قول یکی تو کل سلسلۀ قاجار فقط دو تا مرد وجود داشت : آغامحمدخان و مهدعلیا

البته موافقتم با این جمله رو تکذیب میکنم

مگه آغا محمد خان مرد بود؟ :ws52: :ws52: :ws52:

لینک به دیدگاه
مگه مهدعلیا مرد بود ؟!! ایهام داشت :w00:

چرا دقت نکردم !!!!!! :ws52: :ws52:

فکر کردم مرده !!!!!!!! :icon_pf (34): :icon_pf (34): :icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...