رفتن به مطلب

فرهنگ

Fakur

ارسال های توصیه شده

من تا بحال توی هیچ باشگاه ورزشی کشتی در جهان ندیده ام که وسط تشک کشتی تبلیغات بنویسند مگر در کشور خودمون.

حتی کشور های فقیر و کم درآمد هم اینکار را نمیکنند.

پس چرا ما این کار رو انجام میدیم؟

نمیشه این تبلیغات رو جای دیگری بنویسند؟ یعنی قدرت خرید پول در کشور ما کارش بجایی رسیده که . . . .

لینک به دیدگاه
من تا بحال توی هیچ باشگاه ورزشی کشتی در جهان ندیده ام که وسط تشک کشتی تبلیغات بنویسند مگر در کشور خودمون.

حتی کشور های فقیر و کم درآمد هم اینکار را نمیکنند.

پس چرا ما این کار رو انجام میدیم؟

نمیشه این تبلیغات رو جای دیگری بنویسند؟ یعنی قدرت خرید پول در کشور ما کارش بجایی رسیده که . . . .

میشه واضح تر بگید....

کجای این مطلب الزام بحث در مورد فرهنگ رو نشون میده..............

لینک به دیدگاه

این که چیز بزرگی نیست

دنبال چیزایی بگرد بزرگتر

حق با شماست ولی چه باید کرد که فرهنگ درست بشه؟

یه سوزن به خودمون بزنیم و بعد یه جوال دوز به دیگران:icon_gol:

لینک به دیدگاه
میشه واضح تر بگید....

کجای این مطلب الزام بحث در مورد فرهنگ رو نشون میده..............

برای شما که نسبت این رفتار با فرهنگ رو درک نمیکنید . حرفی ندارم. چون احتمالا باید از کلاس ابتدایی شروع بکنم که متاسفانه وقتش رو ندارم.

لینک به دیدگاه
این که چیز بزرگی نیست

دنبال چیزایی بگرد بزرگتر

حق با شماست ولی چه باید کرد که فرهنگ درست بشه؟

یه سوزن به خودمون بزنیم و بعد یه جوال دوز به دیگران:icon_gol:

با شراکت کاربران فرهیخته ای چون شما که این مباحث رو کوچیک میبینند , راه بجایی برده نمیشه.

شما فعلآ همین مطلب رو نقد بکن تا ببینم سطح سوادت چقدره . اگه لازم شد میریم سراغ مطالب بقول شما بزرگتر.

این قضیه سوزن هم ربطی به این موضوع نداره. والا جواب اونم داده میشد.

لینک به دیدگاه
خب فکور عزیز بهتر نیست بیاییم از اون اول اولش شروع کنیم

چه تعریفی از فرهنگ ارائه میکنید؟

اگه بدرستی دقت بکنید , این همان اول اولشه. تعریف فرهنگ رو بی خیال باش. رفتار های مردم و مسئولین رو که نقد بکنیم , تعریف فرهنگی که داریم مشخص میشه.

در ضمن لطفآ در جوابهای این تاپیک ها فرافکنی نکنید. اگر به خود آن موضوعی که اشاره کرده ام جواب یا نقدی دارید , بنویسید. در غیر اینصورت لطفآ با طرح سئوالات کنایه دار متن تاپیک را مخدوش نفرمائید.

من میگم وقتی همه دنیا دارند مسابقات کشتی ما رو میبینند و ما وسط تشک کشتی تبلیغات مینویسیم , عکس العمل این رفتار در دیدگاه مردم جهان چی میتونه باشه؟ قرار نیست که اینجا از حماس بنویسم.

همین.

اینو بتونیم درست بفهمیم همه مشکلات رفتاری ما کم کم حل میشه.

شما فکر نکنید که این مسئله کوچیکه. این یک باکتری هست که وقتی رشد میکنه میشه زندان گوانتانامو.

لینک به دیدگاه
خب فکور عزیز بهتر نیست بیاییم از اون اول اولش شروع کنیم

چه تعریفی از فرهنگ ارائه میکنید؟

ممنوعیت هرگونه بحث سیاسی درانجمن نواندیشان

اگه بخوام اونجوری که شما میخوای شروع بکنم , ایجاد ممنوعیت میکنه. شما فعلآ همین مطلب را که یک رفتار زشت فراملی است بحث بکن تا ببینیم قوانین چی میگن.

لینک به دیدگاه

اگه بخوام اونجوری که شما میخوای شروع بکنم , ایجاد ممنوعیت میکنه. شما فعلآ همین مطلب را که یک رفتار زشت فراملی است بحث بکن تا ببینیم قوانین چی میگن.

چرا احساس میکنید این یک رفتار زشته؟یعنی چون تو کشورهای دیگه این کار انجام نمیشه باید گفت این کار درستی نیست؟یعنی وقتی یه کشور غربی یا هر کشور دیگه ای غیر از ایران این کار رو انجام بده ما مجاز به انجامش هستیم؟

این یه جور درآمد زایی برای فدراسیونیه که علی رغم داشتن گستردگی زیاد در سطح کشور از بودجه کافی برخوردار نیست.در ضمن چون سازمانها و صنایع کشور تعریف مشخصی برای حمایت از ورزش ندارن و یا اگه دارن درست انجام نمیدن به اینصورت اونا رو برای سرمایه گذاری ترغیب میکنند.

لینک به دیدگاه
چرا احساس میکنید این یک رفتار زشته؟یعنی چون تو کشورهای دیگه این کار انجام نمیشه باید گفت این کار درستی نیست؟یعنی وقتی یه کشور غربی یا هر کشور دیگه ای غیر از ایران این کار رو انجام بده ما مجاز به انجامش هستیم؟

این یه جور درآمد زایی برای فدراسیونیه که علی رغم داشتن گستردگی زیاد در سطح کشور از بودجه کافی برخوردار نیست.در ضمن چون سازمانها و صنایع کشور تعریف مشخصی برای حمایت از ورزش ندارن و یا اگه دارن درست انجام نمیدن به اینصورت اونا رو برای سرمایه گذاری ترغیب میکنند.

ما عقب مانده فکری هستیم . برای همینه که اینو زشت نمیبینیم.

تشک کشتی محل نبرد پهلوانان است و قابل خرید و تصرف توسط تبلیغات نیست.

تازه میفهمم که ما چقدر عقب مانده ایم.

لینک به دیدگاه
ما عقب مانده فکری هستیم . برای همینه که اینو زشت نمیبینیم.

تشک کشتی محل نبرد پهلوانان است و قابل خرید و تصرف توسط تبلیغات نیست.

تازه میفهمم که ما چقدر عقب مانده ایم.

ببین فکور عزیز.احساس میکنم امروز یه خورده ناراحتی.من قصد بی ادبی نداشتم.تاپیک زدی من هم چیزی که تو ذهنم بود رو نوشتم(نه نظرم) هیچ تعصبی هم روی گفته هام ندارم.امیدوارم اگه اشتباه فکر میکنم با حرفات راهنماییم کنی.:a030:

ورزش دیگه از اون حالت سنتی که در گذشته بوده با اون اعتقادات در اومده.یادمه چند وقت پیش تو برنامه دایره طلایی یکی از کارشناسا میگفت که اگه پول وارد کشتی نمیشد این ورزش زیر سایه فوتبال از رونق میافتاد.پول هم از راه تبلیغات میاد .تبلیغات روی پیراهن و یا روی تشک کشتی.

لینک به دیدگاه
بله همونطور که تو ورزشگاه بعضي از ججونها پرچم ايران رو ميزارن زيرشون و ميشينن روش!!!

درسته

همه دنیا هم این رفتار ها رو میبینه و به فکر فرو میره. دریغ از رفتار و فرهنگی که داشتیم و له شد.

اینجور مواقع دلم برای کوروش تنگ میشه.

لینک به دیدگاه
با شراکت کاربران فرهیخته ای چون شما که این مباحث رو کوچیک میبینند , راه بجایی برده نمیشه.

شما فعلآ همین مطلب رو نقد بکن تا ببینم سطح سوادت چقدره . اگه لازم شد میریم سراغ مطالب بقول شما بزرگتر.

این قضیه سوزن هم ربطی به این موضوع نداره. والا جواب اونم داده میشد.

فکور جان من که یادم نمی یاد به کسی توهین کرده باشم که لازم باشه انقدر تند برخورد کنی.:w16:

شاد باشی جوون و یکمی بر اعصابت کنترل داشته باش:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
برای شما که نسبت این رفتار با فرهنگ رو درک نمیکنید . حرفی ندارم. چون احتمالا باید از کلاس ابتدایی شروع بکنم که متاسفانه وقتش رو ندارم.

با سلام

این بسیار عالیست که شما دغدغه ی فرهنگ دارید...

اما برای رسیدن به جوابی درست و منطقی که بتواند راهکاری برای پیشرفت در مقوله ی فرهنگ را برای ما به ارمغان بیاورد اینست که هر کدام ازما ایراد را در خود جستجو کرده و در ابتدا ضعف و کمبود های خویش را جبران نماید.............

ما میتوانیم براحتی هر اشکال یا ایرادی را که یافت میکنیم نسبت به ان در مقام تخریب براییم و ان را به هر طرقی بزرگ و زشت بنگاریم ولی این راه ،راه صحیح و درستی نیست.............

مطمئنا در مقوله ی فرهنگ کاستی ها فراوانست و کم کاریها و نواقص هم فراوان ولی این دلیل بحثهای بدون اصول و قاعده نیست...........

امیدوارم که در تمام زمینه ها از جمله فرهنگ و علم و تفکر شاهد پیشرفت و تکامل باشیم........:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...