رفتن به مطلب

از موبایل درست استفاده کنیم

ارسال های توصیه شده

موبایل وسیله ای است مفید کلا فناوری مفید است ولی استفاده غیر معمول و بعضا زیاد از آن باعث شده خیلی ها متفر شوند ...

برای مثال موبایل ، دلیل نمی شود من موبایل شما را دارم در هر زمان که دوست داشتم با شما تماس بگیرم و جالبه توقع هم دارم شما پاسخگو باشید جالبه بدانیم اینها تعریف شده است حتی ساعت تماس ! طرف زندگیش موبایل شده همش مثل زنبور این گوشی در گوشش هست وزززوزززز می کند بابا بده ، همچیز یه حدی داره انوقت هی می گیم فناوری بده نسان ها را دور کرده و..... خب این که دست خودمونه خب اینقدر حرف نزنیم ! 

طرف داره حرف میزنه خیال می کنی باتو است بعد از کلی سلام و الیک و.... می فهمی هندزفری تو گوششه ?!!!!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ در ۲۲:۳۰، Rose۶ گفته است:

چقدر شاکی هستید ?البته حق با شماست .والا این موبایل برا خودمم معضلی شده .

بعضی وقتها اعصاب حداقل منو خورد می کنه ، اون روز هم یکی فردی بود ولی انگار نبود یعنی می خواستم کلمو بزنم به دیوار . انقدر هم گران شده نمیشه زد به دیوار?

مثلا هر از چند گاهی اینستا را پاک می کنم البته الان هم چون بعضی از امکاناتش را لازم دارم ولی سعی می کنم معتاد نشوم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...