رفتن به مطلب

کم پشتی ریش و سبیل

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من ۲۵ سالمه ریشام خیلی کم پشته موی ناز هست بین ریشام ولی خیلی نازکه و کلفت نمیشن،رفتم دکترم ازمایش تستوسترون دادم پایین بود که سه تا امپول تست انانتات ۱۰۰ زدم ولی بازم درست نشد بقیه جاهای بدنم مو زیاد هست فقط یه مقدار موهای سینم کم پشته حالا به نظرتون چی خوبه واسه پر پشتی ریش بعضیا میگن امگا ۳ بخور بعضیا هم میگن کراتین بخور چون هورمون دی هیدروتستوسترون رو افزایش میده که علت اصلی کم پشتی ریش هست لطفا کمک کنید،ممنون از همگی

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۰/۱۱/۳ در ۱۵:۲۲، FCB۱۹۹۶ گفته است:

سلام دوستان

من ۲۵ سالمه ریشام خیلی کم پشته موی ناز هست بین ریشام ولی خیلی نازکه و کلفت نمیشن،رفتم دکترم ازمایش تستوسترون دادم پایین بود که سه تا امپول تست انانتات ۱۰۰ زدم ولی بازم درست نشد بقیه جاهای بدنم مو زیاد هست فقط یه مقدار موهای سینم کم پشته حالا به نظرتون چی خوبه واسه پر پشتی ریش بعضیا میگن امگا ۳ بخور بعضیا هم میگن کراتین بخور چون هورمون دی هیدروتستوسترون رو افزایش میده که علت اصلی کم پشتی ریش هست لطفا کمک کنید،ممنون از همگی

سلام

عزیز من نگرفتم تاپیک زدی یا تو صفحه من سوال کردی .....حالا مهم نیست ...من زیاد قلقهای اینجارو نمیدونم ..

ریش ؟ بابا من روزی صد بار خداروشکر میکنم ریش تخیلی ندارم شما دنبال ریشی ؟

ببین با آندروژنها به شکل دیمی ، همینجوری یکی یک حرفی زد ، یک پزشکی یک مزخرفی گفت و...........شوخی نکن ....دی اچ تی که شما میگی اصلا میدونی چه مصیبتیه ؟ با خوندن چند تا مقاله آبدوغ خیاری و حرف دو تا پزشک و چند نفر تو خیابون که عمق این داستانو درک نمیکنی عزیز دل تو عمل تجربه نکردی که ببینی چه شکلی کل نظم بدن رو بهم میریزن ، چه حرفیه آخه ......

ریش دوست داری ؟ برو مثل افرادی که موی سرشون ریخته مو میکارن ریش بکار تمام شد و رفت ....بده یک مزرعه برات ریش بکارن چرا انتحاری میزنید.

من بیست ساله با آندروژنها سرو کله زدم و اصلا دلیل منطقی و عقلانی نمیبینم برای ریش یا موی سینه یکی بره آندروژنهای شدید میکس کنه و استفاده کنه سلامتی و همه چیزو به خطر بندازه ...

بکار و هی درو کن .....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...