رفتن به مطلب

از کجا میتونم تاب نوزاد با اندازه بزرگ پیدا کنم؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من یه پسری دارم ازم تاب نوزاد میخواد چون وزنش زیاده و شبیه نوزاد نیس و کمی بزرگتره ولی تاب نوزاد میخواد که نمیتونم تو سایز این پیدا کنم؟ بنظرتون از کجا میتونم چنین چیزی پیدا کنم؟ لطفا اگه اطلاعی دارید کمکم کنید. ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام 

من جایی رو نمیشناسم ولی یه تجربه دارم که میخاستم باهاتون به اشتراک بذارم اونم اینه که 

اگر کوچولوتون وزنش زیاده حتما حتما از تاب هایی با اندازه ی بزرگتر بخرید چون من خودم یکی برای دخترم خریدم ولی به سایزش توجه نکردم و هم دخترم جا نشد تو تابش هم این که وزنش زیاد بود و بند هاش خیلی ظریف بود و ترسیدم بذارمش که نیوفته و بلا استفاده موند 

پس قبل از اینکه بخرید خیلی حواستون باشه به سایز تاب 

حالا پسر گلتون چند سالش هست؟

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، rozhin2008 گفته است :

سلام 

من جایی رو نمیشناسم ولی یه تجربه دارم که میخاستم باهاتون به اشتراک بذارم اونم اینه که 

اگر کوچولوتون وزنش زیاده حتما حتما از تاب هایی با اندازه ی بزرگتر بخرید چون من خودم یکی برای دخترم خریدم ولی به سایزش توجه نکردم و هم دخترم جا نشد تو تابش هم این که وزنش زیاد بود و بند هاش خیلی ظریف بود و ترسیدم بذارمش که نیوفته و بلا استفاده موند 

پس قبل از اینکه بخرید خیلی حواستون باشه به سایز تاب 

حالا پسر گلتون چند سالش هست؟

5 سالشه ولی 35 کیلو وزنشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...