رفتن به مطلب

آسم

ارسال های توصیه شده

از حدود چهار سال قبل دچار انسداد مزمن ریوی شده ام و مبتلا به بیماری آسم. 

حدود دوماه است که اسپری اونو بنام سیمبیکورت 320 نمیتونم گیر بیارم ، گویا دیگه وارد نمیشه یا ؟

حالم زیاد روبراه نیست. 

لینک به دیدگاه

جدی میگید؟

وارد نمیشه یا نمیتونن وارد کنن!

ما همون کشوری هستیم که میخواستیم دنیا رو مدیریت کنیم و خودمون رو قیم دنیا میدونیم

حالا این حال ماست.

اسپری جایگزین نمیتونید براش پیدا کنید؟

انشالله و آرزو میکنم راهی پیدا بشه و مشکلتون هر چه زودتر حل بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، .Milaad. گفته است :

جدی میگید؟

وارد نمیشه یا نمیتونن وارد کنن!

ما همون کشوری هستیم که میخواستیم دنیا رو مدیریت کنیم و خودمون رو قیم دنیا میدونیم

حالا این حال ماست.

اسپری جایگزین نمیتونید براش پیدا کنید؟

انشالله و آرزو میکنم راهی پیدا بشه و مشکلتون هر چه زودتر حل بشه :icon_gol:

فعلا که گیرم نمیاد. اسپری جایگزین هم که دقیقا بتونه به بهتر شدن تنفسم کمک کنه ، اونم از داروخونه ها ته کشیده. البته اون نتیجه رو بهم نمیدن. 

ما فراموش شدیم و کسی بفکر نیست. 

لینک به دیدگاه
در 11 دقیقه قبل، فکور گفته است :

فعلا که گیرم نمیاد. اسپری جایگزین هم که دقیقا بتونه به بهتر شدن تنفسم کمک کنه ، اونم از داروخونه ها ته کشیده. البته اون نتیجه رو بهم نمیدن. 

ما فراموش شدیم و کسی بفکر نیست. 

واقعا جای تاسف داره 

و چیزی نمیتونم بگم .. 

لینک به دیدگاه

نکته جالب این بیماری من اینه که من سالهاست بطور مدام از ماسک استفاده میکنم. تا قبل از شروع کرونا خیلی تو چشم بودم. چون تنها فردی بودم که همیشه ماسک داشتم. 

کرونا که متاسفانه شیوع پیدا کرد ، همه ماسک زدند و منم براشون عادی شدم. اینش بد نبود. 

لینک به دیدگاه
در 6 دقیقه قبل، فکور گفته است :

نکته جالب این بیماری من اینه که من سالهاست بطور مدام از ماسک استفاده میکنم. تا قبل از شروع کرونا خیلی تو چشم بودم. چون تنها فردی بودم که همیشه ماسک داشتم. 

کرونا که متاسفانه شیوع پیدا کرد ، همه ماسک زدند و منم براشون عادی شدم. اینش بد نبود. 

اطرافم کم ندارم دوستان و آشنایانی که درگیر آسم هستند ولی در رابطه با داروهاشون دقیق از وضعیتشون خبر ندارم 

خاله م که اصلا از خونه بیرون نمیاد 

یکی از همکارام که به همین علت محیط کارش رو عوض کرد که اونم تا وارد کارخونه میشد قبل همین کرونا ماسکش رو میزد

و حتی ازین n95 هایی که کارایی بالایی دارند و کارخونه میداد استفاده نمیکرد و خودش از بیرون نوع دیگه ای رو تهیه میکرد

همکار دیگه م که خفیف هست ولی همیشه ماسک رو صورتشه و دستگاه اسپریش همراهش 

ولی بیرون کارخونه دیگه ماسک استفاده نمیکردن ، البته شهر ما ی شهر کوچیک با هوای بسیار تمیزه البته اگه سرمای خشک پاییز و زمستوش رو فاکتور بگیریم.

پدر یکی دیگه از دوستانم که آسم شدید داشت نهایتا کوچ کرد یکی از شهر های شمال و گویا اونجا براش بهتر بود و موندگار شدن

شما هم شاید بتونید تغییراتی رو در محل کار و زندگی بدید.

لینک به دیدگاه

اطرافم کم ندارم دوستان و آشنایانی که درگیر آسم هستند ولی در رابطه با داروهاشون دقیق از وضعیتشون خبر ندارم 

خاله م که اصلا از خونه بیرون نمیاد 

یکی از همکارام که به همین علت محیط کارش رو عوض کرد که اونم تا وارد کارخونه میشد قبل همین کرونا ماسکش رو میزد

و حتی ازین n95 هایی که کارایی بالایی دارند و کارخونه میداد استفاده نمیکرد و خودش از بیرون نوع دیگه ای رو تهیه میکرد

همکار دیگه م که خفیف هست ولی همیشه ماسک رو صورتشه و دستگاه اسپریش همراهش 

ولی بیرون کارخونه دیگه ماسک استفاده نمیکردن ، البته شهر ما ی شهر کوچیک با هوای بسیار تمیزه البته اگه سرمای خشک پاییز و زمستوش رو فاکتور بگیریم.

پدر یکی دیگه از دوستانم که آسم شدید داشت نهایتا کوچ کرد یکی از شهر های شمال و گویا اونجا براش بهتر بود و موندگار شدن

شما هم شاید بتونید تغییراتی رو در محل کار و زندگی بدید.

بله درسته. تغییر جا و مکان موثره. منم تو این مدت خیلی از این کارا کردم. الان مدتهاست که بیشتر وقتم رو تو خونه و تو اتاق خودم زندگی میکنم و بهش عادت کردم. دل مشغولی های جذابی هم برا خودم تدارک دیدم ، مثه مطالعه و کار با کامپیوتر و تمرین گیتار و خواب وقت و بی وقت عالی و از این جور کارها. 

انسان خوبیش اینه که میتونه خودشو با هر شرایطی وفق بده. سخته ولی چاره ای نیست. 

لینک به دیدگاه
در 1 دقیقه قبل، فکور گفته است :

بله درسته. تغییر جا و مکان موثره. منم تو این مدت خیلی از این کارا کردم. الان مدتهاست که بیشتر وقتم رو تو خونه و تو اتاق خودم زندگی میکنم و بهش عادت کردم. دل مشغولی های جذابی هم برا خودم تدارک دیدم ، مثه مطالعه و کار با کامپیوتر و تمرین گیتار و خواب وقت و بی وقت عالی و از این جور کارها. 

انسان خوبیش اینه که میتونه خودشو با هر شرایطی وفق بده. سخته ولی چاره ای نیست. 

دقیقا همینطوره عادت میکنیم به هرچیزی اگه هم سخت باشه.

من همیشه ی درگیری تو ذهنم در رابطه با چنین موضوعاتی و عدالتی(ناعدالتی) که تو این دنیا هست داشتم

ولی جوابی هم براش نداشتم و همیشه خسته ازین فکر عقب نشینی کردم!

لینک به دیدگاه

دقیقا همینطوره عادت میکنیم به هرچیزی اگه هم سخت باشه.

من همیشه ی درگیری تو ذهنم در رابطه با چنین موضوعاتی و عدالتی(ناعدالتی) که تو این دنیا هست داشتم

ولی جوابی هم براش نداشتم و همیشه خسته ازین فکر عقب نشینی کردم!

بله درسته. من هم با این لقب اشرف مخلوقات که انسان به اشتباه به خودش داده ، مشگل دارم. 

لینک به دیدگاه

کوبل دارو 

نشانی: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، نبش کوچه کامبیز، پلاک 39
تلفن: 88671230 (021)
فکس: 88671240 (021)
ایمیل:info@cobeldarou.com

لینک به دیدگاه
در 13 ساعت قبل، Mohammad-Ali گفته است :

کوبل دارو 

نشانی: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، نبش کوچه کامبیز، پلاک 39
تلفن: 88671230 (021)
فکس: 88671240 (021)
ایمیل:info@cobeldarou.com

ممنونم. الان تهران نیستم ولی آشنا دارم ، این آدرس رو بهشون میدم که برن ببینن موجود هست ؟

لینک به دیدگاه
در در 22 مهر 1399 در 01:22، Anabolic گفته است :

یک سر به دارویاب بزنید ...هی میخوام اسم هلدینگی که داره رو بگم نمیشه لامصب .....از بس تابلو هستن ....

مرسی. پنجاه هزار تومان برا نصب اپلیکیشن ش دادم و نصب کردم ، نهایتا یه سری آمار دارو برای بیماران بستری رو بهم میده که هم بستری نیستم و هم اینکه اون اسپری من هم تو لیست بیرون بری اصلا قابل خرید و تامین نیست. با اینحال از کمک شما کمال تشکر رو دارم. حداقل فضا برام بازتر شد که منبعد خیلی به دردم خواهد خورد. بازم ممنونم. 

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، فکور گفته است :

مرسی. پنجاه هزار تومان برا نصب اپلیکیشن ش دادم و نصب کردم ، نهایتا یه سری آمار دارو برای بیماران بستری رو بهم میده که هم بستری نیستم و هم اینکه اون اسپری من هم تو لیست بیرون بری اصلا قابل خرید و تامین نیست. با اینحال از کمک شما کمال تشکر رو دارم. حداقل فضا برام بازتر شد که منبعد خیلی به دردم خواهد خورد. بازم ممنونم. 

آقا مهدی (اگر اسم شما رو درست یادم مونده باشه ) دارویاب اپلیکیشن لازم نداره ...کافی بود اسم داروی مورد نیازت رو میزدی تو سایتش کل داروخانه های کشور رو میگشت و هم اطلاعات داروخانه رو بهت میداد و هم ......الی ماشاالله ...من خیلی از دارویاب دارو گرفتم ، اطلاعات داروخانه رو گرفتم و با اینکه میگه فقط حضوری ولی زنگ زدم و تهران رو که خودم رفتم اما شهرستان رو برام داده ترمینال و اتوبوس آوردن ...

الان من اسم داروی مصرفی شما رو زدم یک داروخانه تو شمال بهم آمار داد ...

untitled.JPG

2.JPG

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اونجایی که زده از کدوم داروخانه تهیه کنم رو کیک کن اسم زارع میاد ، بعد روی زارع کلیک کن آدرس و شمارش میاد ......آنلاینم نخواستی زنگ میزنی مثل من اگر نسخه ای باشه یک عکس نسخه واتس اپ میکنی واسه طرف برات میفرسته ......

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، Anabolic گفته است :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اونجایی که زده از کدوم داروخانه تهیه کنم رو کیک کن اسم زارع میاد ، بعد روی زارع کلیک کن آدرس و شمارش میاد ......آنلاینم نخواستی زنگ میزنی مثل من اگر نسخه ای باشه یک عکس نسخه واتس اپ میکنی واسه طرف برات میفرسته ......

ممنونم. همینکارو انجام میدم. تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...