رفتن به مطلب

یادگیری سی شارپ

sahand74

ارسال های توصیه شده

میخواستم بدونم برای  افراد مبتدی  یادگرفتن سی شارپ مناسب هست یا نه؟ بین انتخاب سی شارپ و پایتون موندم چون به سی شارپ علاقه دارم اما شنیدم که پایتون خیلی راحت تره

لینک به دیدگاه
در 41 دقیقه قبل، sahand74 گفته است :

میخواستم بدونم برای  افراد مبتدی  یادگرفتن سی شارپ مناسب هست یا نه؟ بین انتخاب سی شارپ و پایتون موندم چون به سی شارپ علاقه دارم اما شنیدم که پایتون خیلی راحت تره

سلام سی شارپ خیلی زبان برنامه نویسی خوب و شیرینی هست یادمه سه سال پیش که که تصمیم گرفتم برنامه ای بنویسم بدون هیچ تجربه ای این زبان رو برای برنامه ام انتخاب کردم و اتفاقا باتوجه به منابع زیادی که داشت تونستم دوتا برنامه با این زبان بنویسم که تو لینکهای زیر میتونید ببینید 

پیشنهاد من اینه که باتوجه به منابع زیاد آموزش سی شارپ با این نرم افزار شروع کنید

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، sahand74 گفته است :

به نظر من هر دو.

منم خیلی دلم میخواد برنامه نویسی کنم مخصوصا تحت وب مثل طراحی قالب سایت ولی ب دلایلی از جمله "دیگه بسه " نمیتونم !

spacer.png

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...انتخاب یه زبان رو باید بر اساس کاری که میخای انجام بدی  مشخص کنین اول باید بدونید هدفتون چیه طراحی سایت، بازی سازی، برنامه نویسی موبایل یا........

اگر حوصلتون زیاد یعنی اینکه از دیدن خطاهای زیاد زود خسته نمیشید به نظرم سی شارپو انتخاب کنین چون منابع زیادیم براش وجود داره همچنین اگرم به مشکلی بر بخورید به راحتی میتونین با جستجو به جواب برسید اما سی شارپ زبان حساسیه نسبت به حروف کوچیک و بزرگ یعنی از لحاظ سینتکسی زبان حساسی هست ولی اگر میخواید به راحتی اب خوردن کد نویسی کنید پایتون رو انتخاب کنید چون زبان پایتون خیلی نزدیک به زبان انسانه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...