رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

زگیل تناسلی بیماری عفونی است که بر اثر تماس پوستی بین شخص بیمار با شخص سالم به وجود می آید علت این بیماری ویروس خطرنالی به نام پاپیلومای انسانی است که حتی می توانید با یک ارتباط جنسی بین شخص منتقل کننده به شخص سالم انتقال و موجب بیماری آن گردد.

لینک به دیدگاه

فقط اومدی واسه تبلیغ ؟ اصلا شماها معنی فروم رو نمیدونید !  زمانی لینک درج میشه که مطلب مورد نظر حق کپی رایت قانونی یا معنوی داشته باشه در این صورت برای جلوگیری از حقوق کپی رایت در انتهای متن منبع ذکر میشه ! نه اینکه شما بیای اینجا فقط تبلیغ بزنی بری 

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، nahidak گفته است :

فقط اومدی واسه تبلیغ ؟ اصلا شماها معنی فروم رو نمیدونید !  زمانی لینک درج میشه که مطلب مورد نظر حق کپی رایت قانونی یا معنوی داشته باشه در این صورت برای جلوگیری از حقوق کپی رایت در انتهای متن منبع ذکر میشه ! نه اینکه شما بیای اینجا فقط تبلیغ بزنی بری 

متأسفانه تو این یکی دوسال اخیر شورش رو در آوردن دیگه.

از فضای انجمن ها به دلیل آزاد بودن گذاشتن پست، برای کارای تبلیغاتی استفاده میکنن که اغلبشون هم تیم های سئوکار هستن که جیب ملت رو خالی میکنن واسه اینکه از این فضاهای رایگان استفاده کنن.

منم سعی کردم تو این مدت با این موارد برخورد کنم و با دادن اخطار، مطلب رو حذف کنم. ولی متأسفانه این روند بیمارگونه ادامه داره و روزانه چندین پست به این دلیل پاک میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...