رفتن به مطلب

recover my sins

ارسال های توصیه شده

\:c

همیشه با شک و تردید به این مسیله نگاه میکردم که خداوند متعال چطور میتونه در روز جزا گناهان کرده مون رو جلو چشمون بیاره تا زبونمون بسته بشه از انکارش.

همونطور که یکی دونفر از دوستان میدونند هارد من در یکی دوروز اخیر سوخت و کلی تو زحمت افتادم. و این باعث شد تا به سمت نرم افزارهای ریکاوری برم و ...

راسیتش یه گوشی دست دوم با حافظه جانبی مربوطه دستم بود و به فکر م رسید که اون رو هم ریکاوری کنم.

گویا این گوشی سه نسل دست به دست شده بود و توش عکسا و فیلمای یک آقای "راه نوری" هم بود که کارای بد بد هم کرده (یه خورده)و از خودش عکس انداخته بود. و همه اونا با یک ریکاوری ساده بالا اومدند.

فقط میخواستم به دوستان یاداوری کنم در موقع فروش کامپیوتر یا گوشی خودتون از واگذاری هارد و یا حافظه جانبی به شخص دیگر خودداری کنید.

لینک به دیدگاه

:icon_pf (34):یه وقت رفتی بند یا شیخ تپه و تنها شدی فکرای بد به سرت نزنه که منتشرش کنی:ws46:

برو دانشکده قدم بزن وتو پارک ساحلی بشین یواشکی همه رو پاکش کن:a030:

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):یه وقت رفتی بند یا شیخ تپه و تنها شدی فکرای بد به سرت نزنه که منتشرش کنی:ws46:

برو دانشکده قدم بزن وتو پارک ساحلی بشین یواشکی همه رو پاکش کن:a030:

ماشینه تا جنگلی که نمیکشه

هر روز خدا از بند رد میشم بالجبار و ذاتن متنفر شدم ازش.

بابا واللابللا(از این کفشا دیگه تولید نمیشه نه!!) کنجکاو شدم. الان همشون رو پاک کردم دیگه

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

اوهومممم

ولي يه سري برنامه ها هم در اومدن كه فايلايي كه ديليت كردي رو بعد از ديليت ميجوئن ديگه اثري ازش باقي نميمونه با هيچي هم نميشه ريكاوريش كرد ! -2-32-.gif

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
:jawdrop:

:ws37:

:ws3:

اوهومممم

ولي يه سري برنامه ها هم در اومدن كه فايلايي كه ديليت كردي رو بعد از ديليت ميجوئن ديگه اثري ازش باقي نميمونه با هيچي هم نميشه ريكاوريش كرد ! -2-32-.gif

ما دوراه در پیش میگیرم اقا مهرشاد که مقامت هم مبارک باشه

یا اون هارده رو نمیفروشیم یا اطلاعات رو وایپ میکنیم

:icon_pf (44)::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...