رفتن به مطلب

عزیزم کجا میری

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

دلار 

سوال من اینه چرا باید دلار وسکه دست مردم باشه ومثل کالا خرید و فروش بشه ؟

این چه وضع افتضاحی شده درعرض چندساعت دلار 1500 رفت روش !

موقعی که ترور در رژه جریانش گل کرد گفتم قیمت میکشه بالا ولی روحانی که رفت آمریکا گفتم اینا شاید گردنشون بشکنه و یهو تفاهم کنند و قیمت بیاد پایین که این تحلیل دومی تا الان اشتباه بود و اولی درست از آب درآمد

(گرچه من به این ترور هم مشکوکم که خودی باشه )

بیشتر حرف نزنم می دانیم همش تقصیر ملته مرگ بر آمریکا مرگ برضد ولایت فقیه 

حرف آخر بهتره حاکم هر وقت می خواد تصمیمی بگیره مردمشم ببینه گاهی برای مردمش باید جون بده نه برای خودش جون مردمو بگیره

لینک به دیدگاه

ما قصد تهیه محصولی داشتیم دلار بود 15200 یک مقدار فکر کردیم وبرسی به فاصله 1 شب شد 16000

یعنی کالا که 75 دلار بود معادل 1140.000تومان  الان شد 1200.000 تومان یعنی 60.000 تومان درعرض1 شب !

لینک به دیدگاه
در 13 ساعت قبل، Mohammad-Ali گفته است :

ما قصد تهیه محصولی داشتیم دلار بود 15200 یک مقدار فکر کردیم وبرسی به فاصله 1 شب شد 16000

یعنی کالا که 75 دلار بود معادل 1140.000تومان  الان شد 1200.000 تومان یعنی 60.000 تومان درعرض1 شب !

اگه می تونی نگیری، نگیر. تو این وضعیت بهتره آدم تا حد ممکن چیزی نخره حتی اگه از نظر مالی مشکلی نداشته باشه. :ws3:

ولی اگه واقعا لازم داری، دست دست نکن  و فکر نکن و زودتر بگیر که بعداً نیای بگی دوباره کشید بالا :ws28:

لینک به دیدگاه
در 7 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

اگه می تونی نگیری، نگیر. تو این وضعیت بهتره آدم تا حد ممکن چیزی نخره حتی اگه از نظر مالی مشکلی نداشته باشه. :ws3:

ولی اگه واقعا لازم داری، دست دست نکن  و فکر نکن و زودتر بگیر که بعداً نیای بگی دوباره کشید بالا :ws28:

سلام فعلا از قیدش گذشتم جنسا قیمتش ثابته این مسخره بازیها مال ایرانه سلامتی رفقا:winesmiley: شد 16500 

اوخ مریضم نباید بشیم راستی کارگرها چکارمی کنند اونای که مریضی خاص دارن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...