رفتن به مطلب

تسلیت به علم ریاضیات

ارسال های توصیه شده

سلام به همه ی شما دوستان:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

متاسفانه امروز به قول دکتر نادری یه چراغ از علم خاموش شد

دکتر میرزاخانی به عنوان اولین خانوم دریافت کننده ی جایزه ی فیلدز در دنیا که همین یه مورد خودش افتخار هست و نه تنها برای ایرانی بلکه برای علم از دنیا رفتن...:icon_gol:

راستش من عادت ندارم خبر غمگین بدم و بنابراین زیاد هم فن بیانم توی این مورد خوب نیست

اما این پیام رو دادم نه اینکه بخوام از غم از دست دادن این ستاره ی علم باخبرتون کنم بلکه از همین تریبون به اون افرادی که به هر نحوی ارتباطی با این خانوم یا خونواده شون داشتن اعلام کنم که ما فرزندان ایران به وجود چنین دانشمندانی میبالیم و بهشون افتخار می کنیم و به عنوان افرادی که توی دنیای علم زندگی می کنیم و عضو این سایت نوین علمی آموزشی عضو هستیم، پا به پای شما از فقدان چنین اندیشمندی غمگینیم.:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

امیدوارم همونطور که وجود ایشون خدمت به یشر و علم کرد، بذر هایی که ایشون در علم ریاضیات کاشتن با دانشجو هاشون یا هر جور دیگری که هست، به نیکی مثمر بشه و باعث پیشرفت بیشتر بشر بشه تا همواره یادی نیک از این دانشمند در دنیا به جا بمونه:icon_gol:

ایشون خاص بودن و نه به دلیل اینکه صرفا ایرانی بودن. بلکه به این دلیل که دانشمند بودن، جوان بودن و از همه مهمتر خانم بودن

از همین جا اعلام میکنم نه فقط به دانشمندان زن ایرانی، بلکه همه ی دانشمندان زن دنیا که ما فرزندان ایران به وجود همتون میبالیم:icon_gol:

عذرخواهی میکنم اگر فن بیانم ضعیف بود:icon_gol:

لینک به دیدگاه

حيف همچين انساني بره زير خاك ...

حيف محروم شديم از داشتن و وجود و افتخاراتش...

تسليت ميگم.

قطعا همه ناراحت شدن واسه نبودش...

خدا بيامرزه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...