رفتن به مطلب

گوشی هواوی P10-Lite (نظرسنجی)

ارسال های توصیه شده

درود بر همگی

دوستان نظرتون درباره هواوی P10-Lite چیه میخوام بخرمش خیلی درباره اش سرچ کردم میشه گفت نظر خیلیا مثبته درباره اش بازم اگه کسی تجربه داره باهاش کارکرده نظرشو بگه:ws38: 2017 هست

e7rzucwcod1mf2ce3i8q.jpg

لینک به دیدگاه
چقد قشنگه چنده؟:whistle:

بین 900 تا 1 تومنه

Thank you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5bfkbhf7ev6nc2i8tph.png

اما تو پست های دیگه تعریف از باتریش نشنیدم

به علاوه ملت با ضعف پردازنده ش مشکل داشتن:ws38:

لینک به دیدگاه
بین 900 تا 1 تومنه

5bfkbhf7ev6nc2i8tph.png

اما تو پست های دیگه تعریف از باتریش نشنیدم

به علاوه ملت با ضعف پردازنده ش مشکل داشتن:ws38:

این شات ک دادی و خیلی کامنت های دیگه رو خوندم نظر مثبت بیشتر بود تا منفی خیلی ها تعصبی نظر میدن اخه همی میگن سامسونگ سامسونگ فقط یچی شنیدن همونو میان میگن.........سامسونگ با این امکانات p10 که داره بخوام بگیرم باید 1400 شیرین هزینه کنم..................

حالا اینش به کنار میخوام بخرمش بنظرت از چارسو برم بخرم یا از دیجی کالا؟دو دل ام میترسم از دیجی بخرم داستان شه :ws38: فرقی میکنه زیاد؟

لینک به دیدگاه
این شات ک دادی و خیلی کامنت های دیگه رو خوندم نظر مثبت بیشتر بود تا منفی خیلی ها تعصبی نظر میدن اخه همی میگن سامسونگ سامسونگ فقط یچی شنیدن همونو میان میگن.........سامسونگ با این امکانات p10 که داره بخوام بگیرم باید 1400 شیرین هزینه کنم..................

حالا اینش به کنار میخوام بخرمش بنظرت از چارسو برم بخرم یا از دیجی کالا؟دو دل ام میترسم از دیجی بخرم داستان شه :ws38: فرقی میکنه زیاد؟

همیشه نظرات تعصبی زیاده!!! علتشم اینه که اون کسی که مثلا گوشی سامسونگ خریده، میخواد بگه که ضرر نکرده

همه هم همینن! از این دست افراد زیادن! برای مثال هم میتونی یه سر بزنی به کامنت های مربوط به گوشی های ویندوزی تا منظورمو کامل بگیری!!!

من الان نزدیک یه ساله ویندوز دارم

از لحاظ هنگ کردن و گیر کردن عین بقیه گوشی هاست

از لحاظ مصرف باتری هم

ولی نرم افزار هاش عذاب آوره!!! کسی که از اندروید به ویندوز میره، انگار از تو شهر اومده تو روستا!!!:ws28:

اما خب مسلما مزایایی هم داره که اونم سر همین عیب گنده شه

مزیتش امنیتشه

یه مزیت کوچیک دیگه هم داره که البته برا خیلی ها میتونه بزرگ باشه

و اونم اینه که سیستم عاملش یه سیستم عامل سبکیه

و الا دقیقا اندازه هم داغ میکنن، باتری خالی میکنن، هنگ میکنن و الی آخر....

دیچی رو من تاحالا چندین بار ازش خرید کردم و مطمئنم بهش

قیمتش هم زیاد با بازار تفاوت آنچنانی ای نداره

مثلا رو یه جنس 500 تومنه نهایت 5 6 تومن میکشه که اونم اگه بخوای خودت تو تهران پیدا کنی با 5 6 تومن ارزون تر، 10 تومن باید هزینه کنه برا رفت و آمد:ws28:

چارسو رو تا حالا ازش خرید نکردم

لینک به دیدگاه

h,g f'l ',ad odgd o,fdi

اول کار بگم گوشی خیلی خوبیه

من به سامسونگ حساسیت دارم انگار پلاستیک دستت میگیری:|

هیچ حسی به ادم نمیده

ولی این مدل هواوی عالیه یکی از دوستام داره کیفیتش عالی مصرف باتریش هم خوبه

در کل بین این و سامسونگ این رو ترجیح میدم

من خودم اچ تی سی دارم

از دی جی بخر مطمئنه اون داستانهایی هم که میگن الکیه:|

لینک به دیدگاه
همیشه نظرات تعصبی زیاده!!! علتشم اینه که اون کسی که مثلا گوشی سامسونگ خریده، میخواد بگه که ضرر نکرده

همه هم همینن! از این دست افراد زیادن! برای مثال هم میتونی یه سر بزنی به کامنت های مربوط به گوشی های ویندوزی تا منظورمو کامل بگیری!!!

من الان نزدیک یه ساله ویندوز دارم

از لحاظ هنگ کردن و گیر کردن عین بقیه گوشی هاست

از لحاظ مصرف باتری هم

ولی نرم افزار هاش عذاب آوره!!! کسی که از اندروید به ویندوز میره، انگار از تو شهر اومده تو روستا!!!:ws28:

اما خب مسلما مزایایی هم داره که اونم سر همین عیب گنده شه

مزیتش امنیتشه

یه مزیت کوچیک دیگه هم داره که البته برا خیلی ها میتونه بزرگ باشه

و اونم اینه که سیستم عاملش یه سیستم عامل سبکیه

و الا دقیقا اندازه هم داغ میکنن، باتری خالی میکنن، هنگ میکنن و الی آخر....

دیچی رو من تاحالا چندین بار ازش خرید کردم و مطمئنم بهش

قیمتش هم زیاد با بازار تفاوت آنچنانی ای نداره

مثلا رو یه جنس 500 تومنه نهایت 5 6 تومن میکشه که اونم اگه بخوای خودت تو تهران پیدا کنی با 5 6 تومن ارزون تر، 10 تومن باید هزینه کنه برا رفت و آمد:ws28:

چارسو رو تا حالا ازش خرید نکردم

اره والا بعضیای یه کامنت هایی میدن ادم نمیدونه بخنده یا بزنه تو سرش :banel_smiley_4: مثلا یکی میاد میگه هواوی یه سال دووم میاره بعد باید بندازی اشغالی درحالی که من یه G6 داشتم عید 94 خریدم 500اینا تا همین عید امسالم شیک و تر و تمیز پدرشم دراوردم فیلم و اینا زیاد نگاه میکردم باهاش یکم رعایت نکردم سر حافظه ایناش به مشکل خورد هاردش تعطیل شد ارزش تعمیر نداشت :ws3: البته میگفتن این سری که من داشتم کلا مشکل هارد داشتن مثل سامسونگ که مثلا سری s مشکل باطری داشت و میترکید ............

به هرحال من داشتم راضی بودم نسبت به قیمتش عالی بود اینم که الان دست گذاشتم روش از هه نظر عالیه مدل اصلیش 2500 و پرچم دار هواویه لایتشم که من میخوام بخرم انصافا تو میان رده عالیه در حد اپل بنظرم :ws28: همه چی داره دیگه ادم چی میخواد از یه گوشی.........کلیپ تست و مقایسه اشم دیدم عالیه بازی های سنگین اجرا میکنه همین اسفالت و چیزای دیگ.............حسگرانگشت و گیفیت صفحه نمایش که ips..........پردازنده عالی هشت هسته حافظه داخلی 32 که ده تاش واسه سیستم.......رم 4 ......بدنه که خیلی مهم بود واسم مثلا تو این رنج سامسونگ فلز و پلاستیک زده یا پلاستیک بدرد نمیخوره باید 1200یا 1400بخرجی بتونی a5 یاa7 بخری که فلزوشیشه بگیری........کلا خوشم میاد مغازه اطرافمون رفتم دست گرفتم عالیه سبک و ضخامت کم و شیک و..............

دیجی کالا دیشب بود فک کنم موجود کرد ولی طلایی نداره یا تا موجود کرده خریدن :banel_smiley_4: خوب من گلدشو میخوام :4564:

فردا کاردارم سمت فردوسی اینا برگشتی یه سر برم چارسو نمایندگی خودش بپرسم ببینم قیمت چند میده شاید از اونجا گرفتم اخه معلوم نی دیجی گلدشو باز کی موجودکنه چون میخوان رنگ های دیگه اشونم فروش بره ممکنه نیارن مدتی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
h,g f'l ',ad odgd o,fdi

اول کار بگم گوشی خیلی خوبیه

من به سامسونگ حساسیت دارم انگار پلاستیک دستت میگیری:|

هیچ حسی به ادم نمیده

ولی این مدل هواوی عالیه یکی از دوستام داره کیفیتش عالی مصرف باتریش هم خوبه

در کل بین این و سامسونگ این رو ترجیح میدم

من خودم اچ تی سی دارم

از دی جی بخر مطمئنه اون داستانهایی هم که میگن الکیه:|

سلام حاج ناصر..........

اون که بله هواوی یدونه باشه بزودی قبضه میکنه بازارو :w02:

همین p10 رو گرفته؟چقد؟ازکجا؟

لینک به دیدگاه

از دیجی کالا دو روز پیش سفارش دادم بالاخره امروز صبح رسید :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

البته گله مندم تا سه روز پیش 929 بود اما طلاییشو موجود نداشت وایسادم تا موجود کنه فرداش موجود کرد قیمتم کشید بالا 949 تومن :banel_smiley_4: دیگ دیدم بازارم ک قیمت کردم 960 بود خریدم رفت یه فرصتم تو ماه رمضون از دست دادم پول دستم نبود ی طرح بود کارت هدیه 100تومنی هم روش میداد با سیم کارت یو سیم :sigh:

خیلی باحله شیک و باکلاس :ws3: فقط ی مشکلی هس قاب ژله ایش تو شهرمون کمیابه نیس تازه اومده من یکم پیشگامم :ws28:

شنبه میاره مغازهه

گلسش هم فعلا کامل نمیپوشونه صفحه رو یه ماه دیگه شاید اون نمونه اش هم بیاد

خلاصه شک نکنید بخرین :ws3:

لینک به دیدگاه
از دیجی کالا دو روز پیش سفارش دادم بالاخره امروز صبح رسید :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

البته گله مندم تا سه روز پیش 929 بود اما طلاییشو موجود نداشت وایسادم تا موجود کنه فرداش موجود کرد قیمتم کشید بالا 949 تومن :banel_smiley_4: دیگ دیدم بازارم ک قیمت کردم 960 بود خریدم رفت یه فرصتم تو ماه رمضون از دست دادم پول دستم نبود ی طرح بود کارت هدیه 100تومنی هم روش میداد با سیم کارت یو سیم :sigh:

خیلی باحله شیک و باکلاس :ws3: فقط ی مشکلی هس قاب ژله ایش تو شهرمون کمیابه نیس تازه اومده من یکم پیشگامم :ws28:

شنبه میاره مغازهه

گلسش هم فعلا کامل نمیپوشونه صفحه رو یه ماه دیگه شاید اون نمونه اش هم بیاد

خلاصه شک نکنید بخرین :ws3:

مبارککههههه:ws3:

ولی یه سوال

قاب و گلسش رو هم یه باره از همون دیجیکالا میخریدی دیگه:w58:

چرا نخریدی خیال خودتو راحت کنی؟؟؟؟؟؟؟:w58:

لینک به دیدگاه
مبارککههههه:ws3:

ولی یه سوال

قاب و گلسش رو هم یه باره از همون دیجیکالا میخریدی دیگه:w58:

چرا نخریدی خیال خودتو راحت کنی؟؟؟؟؟؟؟:w58:

فدات قابل نداره :ws3:

والا سرچ نکردم از طرفی هم داداشه میگفت گرونه لوزام جانبیشو از بیرون بخر.....خلاصه گرفتم یه قاب طلایی و گلس

راستی پیکسل استوک یا گیرکرده یا اینکه سوخنه باشه مورد نداره؟یدونه پیکسل استوک داره سفیده تو همه حالات به چشم نمیاد فقط تو صفحه مشکلی می بینیش یدونه اس

زنگ زدم پشتیبانیش گفت باید 4 پنج تا باشه اونم تو یه محدوده نه پخش تا شامل گارانتی و اینا بشه

سرچ هم که زدم تو گوگل یه چیزایی خوندم گفتن که مشکل بحساب نمیاد بازم اگ تجربه داری بگو سرمون کلاه نره :ws3: این پیکسلش یکم اعصابمو خورد کرد چون پول میده ادم دلش میخواد نقصی نباشه حتی ی پیکسل :banel_smiley_4:

یه سوال دیگه سیم کارتم واسه یکی دوسال پیشه از این سه تیکه هاس 903 هم هس باید برم 4جی کنم یا 4جی ساپورت میکنه :ws38:چون سرعتم تا 4مگ هم رفت ولی میانگین 3مگ ایناس متغییره:ws38:

لینک به دیدگاه
فدات قابل نداره :ws3:

والا سرچ نکردم از طرفی هم داداشه میگفت گرونه لوزام جانبیشو از بیرون بخر.....خلاصه گرفتم یه قاب طلایی و گلس

راستی پیکسل استوک یا گیرکرده یا اینکه سوخنه باشه مورد نداره؟یدونه پیکسل استوک داره سفیده تو همه حالات به چشم نمیاد فقط تو صفحه مشکلی می بینیش یدونه اس

زنگ زدم پشتیبانیش گفت باید 4 پنج تا باشه اونم تو یه محدوده نه پخش تا شامل گارانتی و اینا بشه

سرچ هم که زدم تو گوگل یه چیزایی خوندم گفتن که مشکل بحساب نمیاد بازم اگ تجربه داری بگو سرمون کلاه نره :ws3: این پیکسلش یکم اعصابمو خورد کرد چون پول میده ادم دلش میخواد نقصی نباشه حتی ی پیکسل :banel_smiley_4:

یه سوال دیگه سیم کارتم واسه یکی دوسال پیشه از این سه تیکه هاس 903 هم هس باید برم 4جی کنم یا 4جی ساپورت میکنه :ws38:چون سرعتم تا 4مگ هم رفت ولی میانگین 3مگ ایناس متغییره:ws38:

حقیقت اینه که اونا که این گوشی ها رو میفروشن توی جعبه نیستن که ببینن چه خبره:ws28: ممکنه اینجور اتفاقا بیفته برا گوشی ها که البته گارانتی و ضمانت تعویض تا یه حدی شو قبول میکنه

اما عیب اصلی گوشی های چینی (اصل چین و نه تحت لیسانس که در اون صورت همشون چینی هستن:ws28:) همینه... پسرخاله م رفت دوتا گوشی از بانه خرید (اگرچه قیمتش فرقی هم نداره) یکیش همون اول ال سی دی ش کامل مشکل داشت

کنترل کیفیتشون ضعیفه

اما خوبی مغازه خرید کردن اینه که حداقل اینا رو میبینی (اگرچه اونا هم موردای اینچوری رو قبول نمیکنن)

به هر جال اگه اذیت نمیکنه زیاد سخت نگیر:w02:

اگه سیمکارتت 4 جی باشه، شبکه 4 جی رو توی select network میشناسه

----------------------

همین جا جا داره یه بار دیگه هم از ASUS اسم ببرم

قیمتش مناسبه

امکاناتش هم خیلی خوبه

ASUS Zenfone 2

لینک به دیدگاه
حقیقت اینه که اونا که این گوشی ها رو میفروشن توی جعبه نیستن که ببینن چه خبره:ws28: ممکنه اینجور اتفاقا بیفته برا گوشی ها که البته گارانتی و ضمانت تعویض تا یه حدی شو قبول میکنه

اما عیب اصلی گوشی های چینی (اصل چین و نه تحت لیسانس که در اون صورت همشون چینی هستن:ws28:) همینه... پسرخاله م رفت دوتا گوشی از بانه خرید (اگرچه قیمتش فرقی هم نداره) یکیش همون اول ال سی دی ش کامل مشکل داشت

کنترل کیفیتشون ضعیفه

اما خوبی مغازه خرید کردن اینه که حداقل اینا رو میبینی (اگرچه اونا هم موردای اینچوری رو قبول نمیکنن)

به هر جال اگه اذیت نمیکنه زیاد سخت نگیر:w02:

اگه سیمکارتت 4 جی باشه، شبکه 4 جی رو توی select network میشناسه

----------------------

قیمتش مناسبه

امکاناتش هم خیلی خوبه

ASUS Zenfone 2

ایرادی به دیجی نمیگیرم چون گوشی پلمپ بود و جای حرف و حدیثی باقی نمیذاره........خود هواوی باید کنترل کیفیتشو ببره بالا

از همه لحاظ عالیه مشکلی ندارم باهاش دوسشم دارم فقط این یدونه پیکس یکم دلمو زد که اونم فدای سرم کلا شانس ندارم تو خرید گوشی و اینجور چیزا :ws3:

اره بالا میزنه 4G+ پس نمیخواد برم 4جی بگیرم خودش هس دیگ ............

سرعت دانلودش تا 4 پنج مگ میره ولی میانگین حساب کنی 2 تا 3 مگ بیشتر نیس متغییره همش درحالی که تو سایت خود ایرانسل و چند تا سایت دیگه تست سرعت گرفتم میزد مثلا 12 مگ دانلود 5مگ اپلود :banel_smiley_4::ws38:

لینک به دیدگاه
ایرادی به دیجی نمیگیرم چون گوشی پلمپ بود و جای حرف و حدیثی باقی نمیذاره........خود هواوی باید کنترل کیفیتشو ببره بالا

از همه لحاظ عالیه مشکلی ندارم باهاش دوسشم دارم فقط این یدونه پیکس یکم دلمو زد که اونم فدای سرم کلا شانس ندارم تو خرید گوشی و اینجور چیزا :ws3:

اره بالا میزنه 4G+ پس نمیخواد برم 4جی بگیرم خودش هس دیگ ............

سرعت دانلودش تا 4 پنج مگ میره ولی میانگین حساب کنی 2 تا 3 مگ بیشتر نیس متغییره همش درحالی که تو سایت خود ایرانسل و چند تا سایت دیگه تست سرعت گرفتم میزد مثلا 12 مگ دانلود 5مگ اپلود :banel_smiley_4::ws38:

بله

خطت 4g هه:w16:

لینک به دیدگاه

----------------------

قیمتش مناسبه

امکاناتش هم خیلی خوبه

ASUS Zenfone 2

گوشی خوبیه

الکی دو دل شدم TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

یادم نیست کجا خوندم که ازش بد تعریف شد .. 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

ولی خیلی دوست داشتم بگیرم

لینک به دیدگاه
گوشی خوبیه

الکی دو دل شدم TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

یادم نیست کجا خوندم که ازش بد تعریف شد .. 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

ولی خیلی دوست داشتم بگیرم

یه دونه شو برا خانومم خریدم! حرف نداره

دوربینش کیفیت عالی داره

هنگی خیلی خیلی کم داره

امکاناتش در حد گوشی های 1 تومنی و 1 و خورده ایه در صورتی که قیمتش با کاور و گلس حدود 600 شد

لگد خور هم هست!!! ما بهش میگیم "کُله خور"!!!

تنها عیبش وزنشه

یکم نسبت به گوشی های دیگه بیشتره

لینک به دیدگاه
آقا مبارک باشه :ws3:

اتفاقا منم خیلی دنبال p10 lite بودم ، ولی ازین بیشتر خوشم اومد

ب نظرتون این چطوره ؟

انر 8 لایت

huawei-honor-8-lite-phone-buy.jpg

این همونه که 1200؟!کارنکرذم باهاش زیاد فرقی ندارن باهم از نظر سیستمی البته یادم نیس زیاد ولی پی ده رو ترجیح میدم به این شیک تره بنظرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...