رفتن به مطلب

بیایم اپلیکشن بسازیم

saye7474

ارسال های توصیه شده

سلام ببخشین توسفرم وضع اینترنت اصلن خوب نیست،نمیدونم منظورتون کجاشه ولی فعلاروبازی های اندرویدکارنمیکنم،تاحدودی بلدم ودرحین تمرین میکنم ولی میخام فعلاروپروژه اندرویدی کارکنم وکم کم مطالب بیشتری براطراحی جالبتراپلیکشن بزارم

لینک به دیدگاه
سلام ببخشین توسفرم وضع اینترنت اصلن خوب نیست،نمیدونم منظورتون کجاشه ولی فعلاروبازی های اندرویدکارنمیکنم،تاحدودی بلدم ودرحین تمرین میکنم ولی میخام فعلاروپروژه اندرویدی کارکنم وکم کم مطالب بیشتری براطراحی جالبتراپلیکشن بزارم

براي ساخت برنامه هاي حرفه اي حتما نياز داريد با جاوا اشنا باشيد

خودمن تازه يادگيري اندرويد رو شروع كردم البته جاوا رو به صورت حرفه اي دارم دنبالش ميكنم من بيشتر تو طراحي ui مشكل دارم

براي همين شروع كردم ui ابليكيشن هاي معروف مثل همين اسنپ و تپسي رو براي خودم طراحي كردن

مسئله بعدي بررسي عملكردي اپليكيشن هاي مختلف هس به نظرم سرگرمي جالبي ميتونه باشه كه ببيني اين اپليكيشن چطوري ساخته شده از چه سرويس هايي استفاده مي كنه چطوري داده ها رو بين گوشي و سرور ردو بدل مي كنه

ايا تبديل داده اي اين وسط صورت ميگيره يا نه

مثلا اپليكيشن روزنامه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به نظر أپليكيشن ساده اي مياد ولي برام جالبه به هنگام ارسال اطلاعات ايا واقعا pdf (يه فايل به معناي واقعي ) به گوشي ما ارسال ميشه ؟

تكنولوژي هاي بكار رفته براي خوندن فايل چيا هستن (كلا بخش شبكه و مديريت فايل هاي اين اپليكيشن برام جالبه

ايا روشهايي كه من اونارو ميدونم درش بكار رفته يا API هاي مخصوص اندرويد براي انجام اينكارها هس

لینک به دیدگاه
براي ساخت برنامه هاي حرفه اي حتما نياز داريد با جاوا اشنا باشيد

خودمن تازه يادگيري اندرويد رو شروع كردم البته جاوا رو به صورت حرفه اي دارم دنبالش ميكنم من بيشتر تو طراحي ui مشكل دارم

براي همين شروع كردم ui ابليكيشن هاي معروف مثل همين اسنپ و تپسي رو براي خودم طراحي كردن

مسئله بعدي بررسي عملكردي اپليكيشن هاي مختلف هس به نظرم سرگرمي جالبي ميتونه باشه كه ببيني اين اپليكيشن چطوري ساخته شده از چه سرويس هايي استفاده مي كنه چطوري داده ها رو بين گوشي و سرور ردو بدل مي كنه

ايا تبديل داده اي اين وسط صورت ميگيره يا نه

مثلا اپليكيشن روزنامه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به نظر أپليكيشن ساده اي مياد ولي برام جالبه به هنگام ارسال اطلاعات ايا واقعا pdf (يه فايل به معناي واقعي ) به گوشي ما ارسال ميشه ؟

تكنولوژي هاي بكار رفته براي خوندن فايل چيا هستن (كلا بخش شبكه و مديريت فايل هاي اين اپليكيشن برام جالبه

ايا روشهايي كه من اونارو ميدونم درش بكار رفته يا API هاي مخصوص اندرويد براي انجام اينكارها هس

به نظرم از یک فضای هاست و مشاهده آنلاین یا دریافت روزنامه جهت مطالعه افلاین استفاده میکنه

با توجه به عکسهایی که دیدم ساختارش شبیه اپلیکیشن مجله کهربا هست که تو لینک زیر هست :ws38:

https://www.noandishaan.com/forums/thread157934.html

لینک به دیدگاه
به نظرم از یک فضای هاست و مشاهده آنلاین یا دریافت روزنامه جهت مطالعه افلاین استفاده میکنه

با توجه به عکسهایی که دیدم ساختارش شبیه اپلیکیشن مجله کهربا هست که تو لینک زیر هست :ws38:

https://www.noandishaan.com/forums/thread157934.html

نه دانلود ميكنه اطلاعات رو

اونم نه در حد كيلو بلكه مگا

اگه كسي بخواد هر روز اين همه روزنامه رو در حد مگ دانلود كنه بعد يه ماه فضاي زيادي ميگيره

البته توي تنظيماتش گزينه هم حذف دستي هم خودكار رو داره

لینک به دیدگاه
نه دانلود ميكنه اطلاعات رو

اونم نه در حد كيلو بلكه مگا

اگه كسي بخواد هر روز اين همه روزنامه رو در حد مگ دانلود كنه بعد يه ماه فضاي زيادي ميگيره

البته توي تنظيماتش گزينه هم حذف دستي هم خودكار رو داره

خب دیگه از هاست داره دانلود میکنه فقط . اپلیکیشن کهربا رو نصب کردید؟

لینک به دیدگاه
خب دیگه از هاست داره دانلود میکنه فقط . اپلیکیشن کهربا رو نصب کردید؟

اينكه مدل سرور كلاينتي داره مشخصه

منظورم api هاي مورداستفاده درش هس

لینک به دیدگاه

چراسختش میکنین ازهمون استراکتی که استفاده میکنه تااطلاعات نشون بده عمل ذخیره سازی روهم انجام میده،یابانک اطلاعاتیباب

ت تاخیرشرمنده.

لینک به دیدگاه

استفاده ازpdfنیازبه libهای داره که تعدادش خیلی زیادکه متناسب به نیازت یکی رواستفاده میکنی ولی بنظرم از طراحی اولیه اپلیکشن معلومه که کارخودشوراحت کرده وازhtmlبرای ارسال روزنامه استفاده کرده

لینک به دیدگاه

باتوجه به اینکه حجم فایلها زیاد میشه و واقعا نمیشه این همه pdf رو در یک اپلیکیشن جا داد از html استفاده شده

دوستان نظرتون چیه اول از همه بیایم ویژگیهای یک اپلیکیشن خوب و کاربردی بشمریم تا ببینیم واقعا چی میخوایم به چی میخوایم برسیم به قول سارا نرم افزار اسنپ بعنوان یکی از کاربریترین نرم افزارهای روز چی شد که به بازار اومد و اینقدر زود بین مردم جا افتاد . اینکه یک اپلیکیشن مشابه خارجی رو بررسی کرده و با استفاده از تقویت ویژگیهای مثبتش و اصلاح ویژگیهای منفی امروز واقعا یکی از کاربردی ترین نرم افزارها شده. میتونیم با تحقیق روی نمونه های خارجی هم بتونیم ایده خوبی بگیریم ولی اینکه چطور اجراش کنیم هم شرطه

لینک به دیدگاه

میخوام یک آپ بسازم ک تصویرتوش زیادبکاررفته ترسم ازکرش شدنه،تصویرهاازوب سروردانلودمیشه وتوی فایل ذخیره میشه،اگربخوام براهرنوع گوشی باسایزمختلف ذخیره کنم بایک اندازه مشکل ایجادمیشه،واگرازیک عکس استفاده کنم براهمه گوشی هازمانی که تصویربخوادبزرگ شه شطرنجی میشه

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...