رفتن به مطلب

گوگل طراحی‌های کج و معوج را به طراحی‌های زیبا و تر و تمیز تبدیل می‌کند

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

آیا شما جزو کسانی هستید که استعداد چندانی در طراحی و نقاشی ندارید. آیا وقتی یک چیز ساده مثل یک خانه، جاندار یا خودرو را می‌کشید، بعضی‌ها اصلا متوجه نمی‌شوند که چه کشیده‌اید؟

در این صورت با استفاده از سرویس جدید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
گوگل می‌توانید، طراحی‌های زشت خود را به طراحی‌های تر و تمیز تبدیل کنید!

همه کاری که باید بکنید، همان طراحی‌ به سبک خودتان است، هوش مصنوعی گوگل خودش حدس می‌زند که چه کشیده‌اید و از شما می‌پرسد که منظورتان چه بوده و بعد یک طراحی تر و تمیز تحویلتان می‌دهد.

b2m9eyivskro5tswvqyf.jpg

شاید یک سرگرمی بنماید، اما از دو جهت مهم است:

• نخست آنکه هوش این برنامه آنقدر خوب است که عناصر کلیدی طراحی شما را متوجه می‌شود و حدس‌های معمولا درست می‌زند.
  • مطلب دوم جنبه کاربردی آن است. شما به کمک
    می‌توانید در حین ساختن یک پرزنتشین ساده، طرح‌های شماتیک دریافت کنید و به پرزنتیشن خود اضافه کنید. برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی هم این طراحی‌ها مفید هستند.

در هر صورت اگر می‌خواهید دقایقی سرگرم شوید و یا استفاده عملی از

کنید، فرصت را از دست ندهید!

xxnujcqtj85v4ohl2tt.jpg

7i5e4z5p32b0r18zz7h.jpg

منبع: 1پزشک

لینک به دیدگاه
من عاشق گوگلم میفهمه چی لازم دارم ولی چرا باز نمیکنه

احتمالا چون برا ما باز نمیشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
واسه ایران بسته هستش. فیل شکن پس چیکارس؟ :w02:
داداش مدیر به من میخوره از این چیزا داشته باشم ...بابا من زیر سن قانونی هستم :babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::w821:
لینک به دیدگاه

من ديشب اين خبرو ديدم ولي با اينكه vpn دارم ولي كار نميكنه برام

موقع لود شدن دو تا دكمه سبز و ابي مياره ولي بعدش ناپديد ميشه بجاش اين جمله ظاهر ميشه

autodraw works best in portarit view

:ws52:

لینک به دیدگاه
من ديشب اين خبرو ديدم ولي با اينكه vpn دارم ولي كار نميكنه برام

موقع لود شدن دو تا دكمه سبز و ابي مياره ولي بعدش ناپديد ميشه بجاش اين جمله ظاهر ميشه

autodraw works best in portarit view

:ws52:

من الان مجدد تست کردم مشکلی نداشت.

اون دوتا دکمه یکیش دکمه استارت هست یکیشو یادم نیست چیه. البته دفعات بعدی که بخوایم وارد بشیم اگه کش مرورگر پاک نشده باشه دیگه دکمه ها رو نمیاره.

چیز جالبی بود. یه چیزی ترسیم میکنیم بعد خودش یه ردیف بالای صفحه، شکل هایی که شبیه به چیزی که رسم کردیم رو میاره و هرکدوم رو انتخاب کنیم به اون شکل تبدیل میشه. سطل رنگ و این چیزا هم داره.

نمیدونم مرورگر میتونه تأثیرداشته باشه یا نه. من از مرورگر کروم استفاده میکنم موقع استفاده از فیل شکن.

لینک به دیدگاه
من الان مجدد تست کردم مشکلی نداشت.

اون دوتا دکمه یکیش دکمه استارت هست یکیشو یادم نیست چیه. البته دفعات بعدی که بخوایم وارد بشیم اگه کش مرورگر پاک نشده باشه دیگه دکمه ها رو نمیاره.

چیز جالبی بود. یه چیزی ترسیم میکنیم بعد خودش یه ردیف بالای صفحه، شکل هایی که شبیه به چیزی که رسم کردیم رو میاره و هرکدوم رو انتخاب کنیم به اون شکل تبدیل میشه. سطل رنگ و این چیزا هم داره.

نمیدونم مرورگر میتونه تأثیرداشته باشه یا نه. من از مرورگر کروم استفاده میکنم موقع استفاده از فیل شکن.

درسته من با ايپد رفته بودم شايد واسه خاطر اين بود بعدش كه با لبتاب بازش كردم درست شد:w16:

لینک به دیدگاه
آیا شما جزو کسانی هستید که استعداد چندانی در طراحی و نقاشی ندارید. آیا وقتی یک چیز ساده مثل یک خانه، جاندار یا خودرو را می‌کشید، بعضی‌ها اصلا متوجه نمی‌شوند که چه کشیده‌اید؟

در این صورت با استفاده از سرویس جدید

گوگل می‌توانید، طراحی‌های زشت خود را به طراحی‌های تر و تمیز تبدیل کنید!

همه کاری که باید بکنید، همان طراحی‌ به سبک خودتان است، هوش مصنوعی گوگل خودش حدس می‌زند که چه کشیده‌اید و از شما می‌پرسد که منظورتان چه بوده و بعد یک طراحی تر و تمیز تحویلتان می‌دهد.

b2m9eyivskro5tswvqyf.jpg

شاید یک سرگرمی بنماید، اما از دو جهت مهم است:

• نخست آنکه هوش این برنامه آنقدر خوب است که عناصر کلیدی طراحی شما را متوجه می‌شود و حدس‌های معمولا درست می‌زند.
  • مطلب دوم جنبه کاربردی آن است. شما به کمک
    می‌توانید در حین ساختن یک پرزنتشین ساده، طرح‌های شماتیک دریافت کنید و به پرزنتیشن خود اضافه کنید. برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی هم این طراحی‌ها مفید هستند.

در هر صورت اگر می‌خواهید دقایقی سرگرم شوید و یا استفاده عملی از

کنید، فرصت را از دست ندهید!

xxnujcqtj85v4ohl2tt.jpg

7i5e4z5p32b0r18zz7h.jpg

منبع: 1پزشک

زکی

خب با پینت خودمون خیلی حرفه تر از این گوگله میشه دریوری کشید که

یک راکتور فلودایز پشمکی دادم آفتابه تحویلم داد :ws28:به درد نمبخوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...