رفتن به مطلب

دانلود مقاله از freepaper

ارسال های توصیه شده

[h=2][/h]

سلام دوستان .... کسی توی سایت freepaper اشتراک داره ؟ من یه مقاله میخواستم بگیرم که متاسفانه چون اشتراک ندارم نمیتونم بگیرم برای یه دونه مقاله هم نمیتونم اشتراک هفته ای رو بگیرم ... اسم لاتینش Segmentation of the Blood Vessels and Optic Disk in Retinal Images و من ترجمه فارسی شو از فری پیپر میخواستم.... ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .... کسی توی سایت freepaper اشتراک داره ؟ من یه مقاله میخواستم بگیرم که متاسفانه چون اشتراک ندارم نمیتونم بگیرم برای یه دونه مقاله هم نمیتونم اشتراک هفته ای رو بگیرم ... اسم لاتینش Segmentation of the Blood Vessels and Optic Disk in Retinal Images و من ترجمه فارسی شو از فری پیپر میخواستم.... ممنون میشم کمکم کنید

سلام

از لینک زیر میتونید دانلود کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

ممنون ...لاتینشو داشتم ترجمه فارسی شو میخواستم ...چون اشتراک ندارم نمیتونم بگیرم برای یه دونه مقاله هم نمیتونم اشتراکشو بگیرم ...بازم ممنون

لینک به دیدگاه
ممنون ...لاتینشو داشتم ترجمه فارسی شو میخواستم ...چون اشتراک ندارم نمیتونم بگیرم برای یه دونه مقاله هم نمیتونم اشتراکشو بگیرم ...بازم ممنون

تاجایی که اطلاع دارم فریپیپر مقالات لاتین رو میذاره و تنها مقالات بصورت نرم افزاری یا همون گوگلی ترجمه شده که نیاز به اصلاحات زیادی دارن و خودتونم میتونید از طریق گوگل ترنسلیت این ترجمه رو انجام بدین:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...