رفتن به مطلب

کتاب The Dictionary of Urbanism | دیکشنری شهرسازی رابرت کوان

ارسال های توصیه شده

کتاب فرهنگ لغت شهرسازی رابرت کوان ( Robert Cowan ) با عنوان The Dictionary of Urbanism یکی از جامع ترین دیکشنری های تخصصی شهرسازی هستش که در سال 2005 منتشر شد و نسخه کامل اون رو در 5 پارت به صورت PDF در 486 صفحه از لینک های داده شده می تونید دانلود کنید. برای باز شدنش باید هر 5 پارت رو دانلود کنید.

این فایل نسخه اصلی کتاب هست. همونطور که می دونید این کتاب ترجمه فارسی هم شده ولی ترجمه خیلی خیلی ضعیفی رو داره و استفاده از نسخه اصلیش خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...
  • 8 ماه بعد...
در ۲۳ ساعت قبل، mrymehr گفته است :

سلام ببخشید من فایل رو دانلود کردم ولی رمز میخواد..رمزش چی هست؟

سلام. پسورد فایلها: www.noandishaan.com

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
در ۱۳۹۵/۸/۲۸ در 21:43، Mohammad Aref گفته است:

کتاب فرهنگ لغت شهرسازی رابرت کوان ( Robert Cowan ) با عنوان The Dictionary of Urbanism یکی از جامع ترین دیکشنری های تخصصی شهرسازی هستش که در سال 2005 منتشر شد و نسخه کامل اون رو در 5 پارت به صورت PDF در 486 صفحه از لینک های داده شده می تونید دانلود کنید. برای باز شدنش باید هر 5 پارت رو دانلود کنید.

این فایل نسخه اصلی کتاب هست. همونطور که می دونید این کتاب ترجمه فارسی هم شده ولی ترجمه خیلی خیلی ضعیفی رو داره و استفاده از نسخه اصلیش خیلی بهتره.

در ۱۴۰۰/۵/۲ در 08:20، Mohammad Aref گفته است:

سلام. پسورد فایلها: www.noandishaan.com

سلام ببخشید من هر چی رو این پارت ها میزنم برای دانلود یک صفحه اپلود باز میشه و لینکی برای دانلود نیست

لینک به دیدگاه
۱۸ ساعت قبل، haghighattt گفته است:

سلام ببخشید من هر چی رو این پارت ها میزنم برای دانلود یک صفحه اپلود باز میشه و لینکی برای دانلود نیست

سلام. ممنون از اطلاع رسانی

لینکها اصلاح شد. فقط اینکه لینکها 2 تا 5 چون http هستن، با گوگل کروم دانلود نمیشن. یا دانلود منیجر باید داشته باشید یا مرورگر دیگه ای مثل فایرفاکس و ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...