رفتن به مطلب

اینهمه اختلاف برای چی؟

ارسال های توصیه شده

بین مطالب علمی ومطالب غیرعلمی !

بزارید از ابتداشرع کنیم وبلاگی داشتم مطالب علمی داشت تکوتوک میامدن یه باریه مقاله آنتن گذاشتم تشکرطرف بهم خیلی حال داد یبارتصمیم گرفتم موسیقی بزارم (کلیپ) چی شد؟آمارم یهوزیادشد!!!!!!!!!!!الان درآپارات مثلا میزاریم(چرا باید از پروتکل https استفاده کنیم؟ در28 مهربا55بازدید) ولی دیشب کلیپ (کی بهترازتو) گذاشتم 335بازدید داشت یا(در آرامگاه کورش چه گذشت؟) در10آبان810بازدید! چرا؟

حالابیایم جلوتر کانال تلگرام مطالب علمی 6تا فوقش 50 تا جک ومسخره باز یا آهنگ 50تا20تا 400تا!چرا؟

بازهم بیایم نزدیک تر تاانجمن اخبارعلمی شایدبخونن حالا تشکری هم می کنن (که مچکریم بابت تشکر) ولی همین فیلم بود درباره کوروش(در آرامگاه کورش چه گذشت؟) دربارش بحث میشه نظرمیدن حتی توآپارات !چرا؟

همین خودمن چیزی به غیرازبرق والکترونیک نمی دیدم ولی ..............

نمی دونم چمون شده ؟

واقعا جایگاه علم کجاست؟

خب به نظرابتدا باید ببینیم مشکل چیست ؟ علت آن چیست ؟ بعد برسی کنیم ؟ سوال کنیم . حواب دهیم . خود بخود خیلی هاش برطرف میشه. فقط اگر بخواهیم یا بخواهند !

لینک به دیدگاه

مشکل اصلی بی جنبگی هممونه:ws28:

خودمون رو اسیر مسخره بازی و شوخی کردیم

در حالی که تو جهان همه به فکر پیشرفتن:sigh:

لینک به دیدگاه
مشکل اصلی بی جنبگی هممونه:ws28:

خودمون رو اسیر مسخره بازی و شوخی کردیم

در حالی که تو جهان همه به فکر پیشرفتن:sigh:

چه بی جنبگی هست ؟!توضیح می دهید.

لینک به دیدگاه
چه بی جنبگی هست ؟!توضیح می دهید.

خیلی بی جنبه ایم کلا

مثلا تلگرام

همه این روزا تا گردن توشن

جو گیر هم هستیم

هممونم اینجوری ایم تا حدودی

لینک به دیدگاه

براي اينكه يادگيري علم وخت گيره

وختي ميخواي چيز جديد ياد بگيري بايد از چن ساعت تا چن روز يا حتي هفته وخت بزاري تا بفهمي اصل مطلب چيه

كجاي كوروش و ترانه و اهنگ اينارو ميخواد

لینک به دیدگاه

مردم بی حوصله شدن

راحت طلب:w16:البته متاسفانه ( فاجعه اس):5c6ipag2mnshmsf5ju3

من چند سال پیش و با الان مقایسه میکنم میبینم تو همین انجمن چقدر جو فرق کرده الان یه جو کسل کننده که هیچ هیجان و بحثی توش نیست

اما قبلنا اصا اینجوری نبود من وقتی اینجا اومدم معمولا بحثای خوبی میشد و من بیشتر خواننده بودم اما الان چی؟

تو اصل جامعه هم همینه:تو هر جمعی میری از کلیپ و تلگرام و کانال و غیره حرف میزنن من بحث جالبی نمیبینم.چرا؟

من بازم میگم مشکل تو خودمونه-بلد نیستیم از تکنولوژی استفاده کنیم- تکنولوژی مارو تنبل بار اورده...

تا احساس نیاز نباشه مردم سمت هیچ چیز نمیرن الان مردم به یاد گرفتن نیاز ندارن انگار چی بگم :hanghead:

همین و بگم که به شدت اوضاع کسل کننده ای هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...