رفتن به مطلب

حقوق یک شهروند چیست ؟

ارسال های توصیه شده

یک اتفاقی افتاد نمیگم نادر چون نه اسمشون نادره نه اتفاقه :ws3:همه به نوعی دیدن !

مدتی هست باید شاهد بستن خیابان وگذاشتن ایست بازرسی باشیم وباشم ومنم خوشم نمیاد نمی دونم کجابرم:icon_razz:

همه جوری هست وانجام دادن بسیج ، پلیس ویژه که نوبرانه بود واین بارکه بسیج سپاه بود هردوطرف وبسته بودن بعضی هم که میگرفتن داخل ماشین و.......میگشتن انگارداعش گرفتن ....... اگرازدورنگاه کنیم شایددلمون بسوزه که چرا باید زندگیمون نظامی بشه ! دلمون بسوزه برای این ملت که بایدتوفشارباشن !کجارفت اون شادی ومحبت !!!!!!!!!!!!!!

بگذریم همه می دونیم !

خیابان جلوی مغازها رابستند درست روبروی مغازها ،حتی ماشینهای پارک شده هم میگفتن بردارید!

خودتون می دونید چنین مواقعی کمترمردن میان یاماشینها ودتون بدانید جلوترایست بازرسی است ، می روید؟

بهردلیلی به مردم وماشین اونها گیرمیدن میگردن! یه اتفاق جالب تعریف میکردن رهگذری داشته ردمیشده ماسک زده بود تااینارادیده گفته نمی خواید ببینید زیرماسک چی دارم

!:ws3:

اینوبگم ازهمه بدتر معلومه طرف بچه هنوزریش وسبیل درنیاوره این دیگه جلوی مردم میگیره (:4564::hanghead:)

خب تصمیم گرفتم با 197تماس بگیرم ، 197 گفت پلیس هستن گفتم نه گفت بسیجن زنگ بزن 114 سپاه :sad0:

سپاه 1گزارش 2 فکس ، فکس میخام چکار 1 میگه پیغام بزارید ولی تامی آید که بگید اشغال میشه :banel_smiley_4:یعنی سرکاررفتیم دوباره؟

منظورم از این بحث اینه که حقق شهروندی چیست؟

داخل ماشین مگر حریم شخصی نیست پس چگونه اجازه دارند بگردند؟

آیا ما می تونیم درصورت برخوردتقاضای کارت شناسایی یاحکم کنیم؟

آیا ما می تونیم درصورت توهین یا خسارت طرح شکایت کنیم؟ واگرآری مراجع برسی این کارکدامند؟

لینک به دیدگاه

تو یه جاهایی بنظر من ایست بازرسی و غیره خیلی خوبه واقعا تامینئ کننده ی امنیت هستش نباشه مشکل پیش میاد:w16:فکر نمیکنم خیلی منافاتی با حق شهروندی داشته باشه البته به حد و حدود مشخص....

تابستون سال پیش که تهران برا اسکیس اومده بودم شب تو راه بودیم داشتیم برمیگشتیم بابام رانندگی میکرد مامانمم جلو نشسته بود من عقب خواب بودم بعد کنکور مسلما آدم احساس آرامش میکنه دیگه ببینید چقدر عمیق خواب بودم:ws28:تو ایست بازرسی همه ماشینارو میگشتن منم خوابببببببب جناب سروانه تا من و دیده زده رو شیشه که برو برو نگه نداره بیدار میشه :ws28::ws28:

اما دور از شوخی من با یه سری چیزا مخالفم چون واقعا حریم شخصی رو زیر پا میذارن مخصوصا بسیج:banel_smiley_4:فک نکنم کسی ازشون شکایت کنه :ws38:

اما چرا نشه تقاضای کارت شناسی کرد؟خب حقمونه بگیم شما؟کی هستی؟کارتت کو؟

لینک به دیدگاه
تو یه جاهایی بنظر من ایست بازرسی و غیره خیلی خوبه واقعا تامینئ کننده ی امنیت هستش نباشه مشکل پیش میاد:w16:فکر نمیکنم خیلی منافاتی با حق شهروندی داشته باشه البته به حد و حدود مشخص....

تابستون سال پیش که تهران برا اسکیس اومده بودم شب تو راه بودیم داشتیم برمیگشتیم بابام رانندگی میکرد مامانمم جلو نشسته بود من عقب خواب بودم بعد کنکور مسلما آدم احساس آرامش میکنه دیگه ببینید چقدر عمیق خواب بودم:ws28:تو ایست بازرسی همه ماشینارو میگشتن منم خوابببببببب جناب سروانه تا من و دیده زده رو شیشه که برو برو نگه نداره بیدار میشه :ws28::ws28:

اما دور از شوخی من با یه سری چیزا مخالفم چون واقعا حریم شخصی رو زیر پا میذارن مخصوصا بسیج:banel_smiley_4:فک نکنم کسی ازشون شکایت کنه :ws38:

اما چرا نشه تقاضای کارت شناسی کرد؟خب حقمونه بگیم شما؟کی هستی؟کارتت کو؟

بله شمادرست میگی ...... تا جای که بحث امنیته درست ولی خیلی دیگه داره شورمیشه پلیس برای خودشه ، سپاه برای خودش ، وبسیجم که ماشاالله همشون بچه بایدبه اینا جواب بدی .به نظرمن بقولی که میگن امنیت هست ( ولی من شک دارم اینا برای امنیت مردم اینکارامیکنند) بیش ازحدهم که شود نتیجه برعکس می دهد . بنظرمیاد الین نتیجشم این شد که شادی تو جا معه رفت ! ( البته یکی دلایلش اینه) وگرنه مردم می دونن کجا ها خلاف هست پلیس نمی دونه!!!!!!!!!!!!!!

قدیما اینقدرنبود انصافا اینقدرهم جرم بود!بود؟

شما فکرمیکنید می تونیم بگیم کارت شناسایی؟ بازم فکرمی کنم نمی شود چون جا نیافتاده ارف نیست .

لینک به دیدگاه
بله شمادرست میگی ...... تا جای که بحث امنیته درست ولی خیلی دیگه داره شورمیشه پلیس برای خودشه ، سپاه برای خودش ، وبسیجم که ماشاالله همشون بچه بایدبه اینا جواب بدی .به نظرمن بقولی که میگن امنیت هست ( ولی من شک دارم اینا برای امنیت مردم اینکارامیکنند) بیش ازحدهم که شود نتیجه برعکس می دهد . بنظرمیاد الین نتیجشم این شد که شادی تو جا معه رفت ! ( البته یکی دلایلش اینه) وگرنه مردم می دونن کجا ها خلاف هست پلیس نمی دونه!!!!!!!!!!!!!!

قدیما اینقدرنبود انصافا اینقدرهم جرم بود!بود؟

شما فکرمیکنید می تونیم بگیم کارت شناسایی؟ بازم فکرمی کنم نمی شود چون جا نیافتاده ارف نیست .

مگه کارت بخواید چی میشه؟باید مطمئن بود یا نه؟نمیدونم کجای این کار بده:ws38:

لینک به دیدگاه
مگه کارت بخواید چی میشه؟باید مطمئن بود یا نه؟نمیدونم کجای این کار بده:ws38:

خب این موضع کارت دووجه داره یکی ما برامون جا بیفته که کات شناسایی بخواهیم. 2 اینکه طرف مقابل به درک این حرف رسیده باشه که حق همه هست !

لینک به دیدگاه
خب این موضع کارت دووجه داره یکی ما برامون جا بیفته که کات شناسایی بخواهیم. 2 اینکه طرف مقابل به درک این حرف رسیده باشه که حق همه هست !

برا من تابحال پیش نیومده... ولی حالا مگه کارت بخوایم نشون میدن؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...