رفتن به مطلب

نقشه های آماری رقومی شده

ارسال های توصیه شده

سلام

آیا کسی از نقشه های آماری با فرمت shp یا dwg که توسط مرکز آمار ایران تهیه شده خبر دارد؟ اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم من رو در جریان بگذارید . تشکر بابک طیبی:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام

آیا کسی از نقشه های آماری با فرمت shp یا dwg که توسط مرکز آمار ایران تهیه شده خبر دارد؟ اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم من رو در جریان بگذارید . تشکر بابک طیبی:ws37:

سلام.
چه سوالی دارید؟ بفرمایید اگه بتونم در خدمتم
لینک به دیدگاه

سلام منظورم نقشه های آماری رقومی شده توسط مرکز آماره

در گذشته ما این نقشه ها رو برای طرح ها رقومی میکردیم ولی الان مرکز آمار اینکار رو انجام داده

اما نمیدانم این نقشه ها رو از کجا تهیه می کنند

لینک به دیدگاه

سلام منظورم نقشه های آماری رقومی شده توسط مرکز آماره

در گذشته ما این نقشه ها رو برای طرح ها رقومی میکردیم ولی الان مرکز آمار اینکار رو انجام داده
اما نمیدانم این نقشه ها رو از کجا تهیه می کنند

سلام. نقشه های مرکز آمار خطاهای نسبتا زیادی داره :ws38: به خصوص برای شهرهای کوچیک یا روستاها و یا بخش های جدید شهرها
چون برای بروز رسانی نقشه ها، نقشه برداری انجام نمیشه. نقشه های قبلی با بازدید به صورت چشمی روی کاغذ پیاده میشه و به صورت چشمی روی gis اصلاح میشه یا اگه قابل ژئورفرنس کردن باشه با گوگل ارث چک میکنن و با اون بروز می کنن. واسه همین عموما خطا توش زیاده.
لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

با سلام خواهش میکنم اگر امکان داره طرح جامع زاهدان یا نقشه کاربری اراضی وضع موجود رو به اشتراک بزارید ادارات به هیچ عنوان همکاری نمیکنن.من برای پایان نامه ام به اطلاعات نیاز دارم

لینک به دیدگاه
حامد1373 گفته است :

با سلام خواهش میکنم اگر امکان داره طرح جامع زاهدان یا نقشه کاربری اراضی وضع موجود رو به اشتراک بزارید ادارات به هیچ عنوان همکاری نمیکنن.من برای پایان نامه ام به اطلاعات نیاز دارم

سلام. نقشه زاهدان تو لینک زیر هستش و میتونید دانلود کنید :a030:
نقشه کد زاهدان (dwg)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...