رفتن به مطلب

مقاله

ارسال های توصیه شده

سلام

سوالی که دارم اینه که من یه مقاله از پایان نامم دارم حالا میخوام مقالات دیگه هم از همین پایان نامه ارائه بدم ولی میخوام بدونم من تو یه کنفرانس ارائه اش دادم چجوری می تونم تو کنفرانسا و همایشها یا مجلات دیگه ازش استفاده کنم(معمولا میگن که نمیشه یه مطلب رو برا چند جا ارائه داد)

لطفا تو این زمینه راهنماییاتونو بهم بگین

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام

سوالی که دارم اینه که من یه مقاله از پایان نامم دارم حالا میخوام مقالات دیگه هم از همین پایان نامه ارائه بدم ولی میخوام بدونم من تو یه کنفرانس ارائه اش دادم چجوری می تونم تو کنفرانسا و همایشها یا مجلات دیگه ازش استفاده کنم(معمولا میگن که نمیشه یه مطلب رو برا چند جا ارائه داد)

لطفا تو این زمینه راهنماییاتونو بهم بگین

با تشکر

بستگی داره اولی چه کنفرانسی باشه؟؟؟

اگه معتبر باشه اره نمیتونی اما اگه ازین کنفرانسای داخلی باشه غمت نباشه میتونی به همه جا بدی:w16:

البته در حد کاری ک خودم کردم نمیدونم شایدم نشه..من که انجام دادم شد حالا نمیدونم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
بستگی داره اولی چه کنفرانسی باشه؟؟؟

اگه معتبر باشه اره نمیتونی اما اگه ازین کنفرانسای داخلی باشه غمت نباشه میتونی به همه جا بدی:w16:

البته در حد کاری ک خودم کردم نمیدونم شایدم نشه..من که انجام دادم شد حالا نمیدونم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

والا منم داخلی بوده و گفتنم که تو isi ثبتش می کنن حالا کنفرانسای دیگه هم هستن نمیدونم همونو ارائه بدم یا نه(البته فکر کنم فوقش بگن پذیرش نمیشه،درسته؟)

لینک به دیدگاه
والا منم داخلی بوده و گفتنم که تو isi ثبتش می کنن حالا کنفرانسای دیگه هم هستن نمیدونم همونو ارائه بدم یا نه(البته فکر کنم فوقش بگن پذیرش نمیشه،درسته؟)

فوق فوقش ک ثبت نام میکنی برای ثبت نام هم یه هزینه میگیرن دیگه

اگه پولش برات مهم نباشه بله اکسپت نمیشه و اتفاق دیگه نمیوفته:w16:

لینک به دیدگاه
فوق فوقش ک ثبت نام میکنی برای ثبت نام هم یه هزینه میگیرن دیگه

اگه پولش برات مهم نباشه بله اکسپت نمیشه و اتفاق دیگه نمیوفته:w16:

البته تا پذیرش نشه پول نمی گیرن،اول بررسی می کنن اگه پذیرشش کردن بعد میگن پولو واریز کن و بقیه مراحل.....

لینک به دیدگاه
البته تا پذیرش نشه پول نمی گیرن،اول بررسی می کنن اگه پذیرشش کردن بعد میگن پولو واریز کن و بقیه مراحل.....

وای نگو دوستم

همه کنفرانس های داخلی برای ثبت نام پول میگیرن

اما بعد اینکه اکسپت شد دوباره پول میگیرن

چطور پس میگین تو کنفرانس های داخلی هم مقاله دادین؟؟؟

همه کنفرانس های داخلی برای سامبیت کردن مقاله یه مقدار هزینه میگیرن:w16:

لینک به دیدگاه
وای نگو دوستم

همه کنفرانس های داخلی برای ثبت نام پول میگیرن

اما بعد اینکه اکسپت شد دوباره پول میگیرن

چطور پس میگین تو کنفرانس های داخلی هم مقاله دادین؟؟؟

همه کنفرانس های داخلی برای سامبیت کردن مقاله یه مقدار هزینه میگیرن:w16:

مقاله ای که من ارسال کردم روشش اینجوری بود:فرستادم بعد پیغام دادن که پذیرش شده بیا و پولو واریز کن بعد واریز کردم و گواهی دادن.......

لینک به دیدگاه
مقاله ای که من ارسال کردم روشش اینجوری بود:فرستادم بعد پیغام دادن که پذیرش شده بیا و پولو واریز کن بعد واریز کردم و گواهی دادن.......

آخه کنفرانس های معتبر داخلی برای داوری هم پول میگیرن

خوب پس مشکلی نیس هزینه ای هم نداره برات

حله دیگه:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
آخه کنفرانس های معتبر داخلی برای داوری هم پول میگیرن

خوب پس مشکلی نیس هزینه ای هم نداره برات

حله دیگه:hapydancsmil:

درستش اینه برای داوری پولی گرفته نشه، ولی خب جدیدا می گیرن که هر چیزی هم براشون نفرستن.:w02:

لینک به دیدگاه
درستش اینه برای داوری پولی گرفته نشه، ولی خب جدیدا می گیرن که هر چیزی هم براشون نفرستن.:w02:

عبضی ها:ws3:

من نمیدونستم قبلا چ طوریه..معذرت خواهی:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...