رفتن به مطلب

انسانها به همه چیز که نمیدانند چیست ، عادت کرده اند .

fakur1

ارسال های توصیه شده

مورد خطاب من کاربران قدیمی هستند که میخوام یه سئوال صمیمانه ازشون بپرسم.

شما که بعد از مدتها انجمن رو مزین حضور گرمتان میکنید ، چرا بجای طرح موضوعی جدید از خودتون ، میرید و تاپیکهای چن سال قبل رو نبش قبر میکنید؟

یعنی شما بعد این همه سال یه موضوع جدید و بروز رو نمیتونید طرح کنید؟

(شاید ، ما دیگه خیال نداریم با موضوعات گذشته ، زمان امروزمونو سپری کنیم ، صریح تر اینکه ، ما دغدغه مون آینده است ، نه گذشته ، پس چرا باید تو گذشته درجا بزنیم)

یعنی اینهمه سال که نبودید ، زمان هم با نبود شما متوقف شده بود ؟

آیا ساعت درونی کاربران قدیمی از مدار محاسبه خارج شده؟

لینک به دیدگاه

یکسری موضوعات کهنه نمیشن

مثلا شما فکر کردین اولین کسی هستین که در مورد حسادت تاپیک زدین؟

وقتی تاپیکی پیرامون یکسری موضوعات وجود داره، دلیلی نداره یک تاپیک دیگه ایجاد کنین

میتونین خیلی راحت جستجو کنین و تاپیک مشابه رو اپدیت کنین

ایجاد تاپیک های مشابه اسمش نوآوری نیست، اسمش موازی کاری بی دلیل هست

بعد هم در تاپیک های قدیمی چون نسل متفکر تر جامعه ما حضور داشته میشه سلایق بهتر و دقیق تری رو هم رصد کرد

نه اینکه یک تاپیک جدید موازی تاپیک های قبلی ایجاد کنیم و فقط خودمون توش پست بذاریم تا شاید یکی رد بشه و ببینه

لینک به دیدگاه
یکسری موضوعات کهنه نمیشن

مثلا شما فکر کردین اولین کسی هستین که در مورد حسادت تاپیک زدین؟

وقتی تاپیکی پیرامون یکسری موضوعات وجود داره، دلیلی نداره یک تاپیک دیگه ایجاد کنین

میتونین خیلی راحت جستجو کنین و تاپیک مشابه رو اپدیت کنین

ایجاد تاپیک های مشابه اسمش نوآوری نیست، اسمش موازی کاری بی دلیل هست

بعد هم در تاپیک های قدیمی چون نسل متفکر تر جامعه ما حضور داشته میشه سلایق بهتر و دقیق تری رو هم رصد کرد

نه اینکه یک تاپیک جدید موازی تاپیک های قبلی ایجاد کنیم و فقط خودمون توش پست بذاریم تا شاید یکی رد بشه و ببینه

این که میگید در تاپیک های قدیمی نسل متفکر جامعه حضور داشته ، برام عجیبه. مگه نسل حاضر چی از اونا کمتر داره ؟

یه نفر دو هفته میره مسافرت , وقتی برمیگرده , کلی حرفای جدید و خاطره های جالب داره که وقتی تعریف میکنه , خیلی هم جا می افته. حرف من اینه که وقتی یه کاربری مثلا دو سال نمیاد بعد هم که میاد , چرا کلا تعطیله و ادامه مطلب که ظاهرا دیده و خوانده نشد.

در ضمن من گفتم که سوغات قدیمی ها که میان چی هست؟ نبش قبر یا مطالب جدید؟اینو ازش صرفنظر کردی که البته زیاد هم مهم نیست.

لینک به دیدگاه
این که میگید در تاپیک های قدیمی نسل متفکر جامعه حضور داشته ، برام عجیبه. مگه نسل حاضر چی از اونا کمتر داره ؟

یه نفر دو هفته میره مسافرت , وقتی برمیگرده , کلی حرفای جدید و خاطره های جالب داره که وقتی تعریف میکنه , خیلی هم جا می افته. حرف من اینه که وقتی یه کاربری مثلا دو سال نمیاد بعد هم که میاد , چرا کلا تعطیله و ادامه مطلب که ظاهرا دیده و خوانده نشد.

در ضمن من گفتم که سوغات قدیمی ها که میان چی هست؟ نبش قبر یا مطالب جدید؟اینو ازش صرفنظر کردی که البته زیاد هم مهم نیست.

نسل حاضر تنبل تره، به دلیل گسترش شبکه های مجازی مثل تلگرام و اینستاگرام کمتر بحث با شالوده علمی کرده

بیشتر دنبال بحث های کم ارزش و جوک و لطیفه بوده و زیاد به خودش سختی نداده

من به عنوان یک معلم و استاد تفاوت نسل جدید و قدیم رو در درس خوندن و انجام تکالیف و نمرات امتحانی به خوبی متوجه میشم

شما هم که سرتون رو مثل کبک زیر برف کردین یا شاید ترولینگ انجام میدین

به امارها مراجعه کنید که سال گذشته اول ابتدایی بیشترین آمار مردودی رو در بین کل مقاطع داشته

نبش قبر در مورد موضوعات قدیمی و مهم معنی نمیده

مثلا کسی که برای حجاب ده سال پیش تاپیک زده، اپ کردن اون نبش قبر نیست چون هنوز هم موضوع روز هست

شما سنتون از من کمتره و این در نوشته هاتون کاملا مشهود که هنوز در یک برزخ عقیدتی به سر میبری و فکر میکنی راه رو پیدا کردی

لینک به دیدگاه

من به عنوان یک معلم و استاد تفاوت نسل جدید و قدیم رو در درس خوندن و انجام تکالیف و نمرات امتحانی به خوبی متوجه میشم

شما هم که سرتون رو مثل کبک زیر برف کردین یا شاید ترولینگ انجام میدین

شما سنتون از من کمتره و این در نوشته هاتون کاملا مشهود که هنوز در یک برزخ عقیدتی به سر میبری و فکر میکنی راه رو پیدا کردی

شما سر کلاس هم با این ادبیات تدریس میکنی ؟

لینک به دیدگاه
شما سر کلاس هم با این ادبیات تدریس میکنی ؟

اگر یک شاگردی مثل شما داشته باشم که هدفش ایجاد جنجال تو کلاس و متلک اندازی به بقیه دانش آموزان و معلم باشه، بله همین طور برخورد میکنم و به والدینش هم اطلاع میدم

فقط حیف که به والدین شما دسترسی ندارم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
نسل حاضر تنبل تره، به دلیل گسترش شبکه های مجازی مثل تلگرام و اینستاگرام کمتر بحث با شالوده علمی کرده

بیشتر دنبال بحث های کم ارزش و جوک و لطیفه بوده و زیاد به خودش سختی نداده

با کسی که نسل حاضر رو اینجوری ببینه ، صحبت کردن بیفایده است .تروخشک رو نباید باهم بسوزانیم.

لینک به دیدگاه

ممنون میشم در مورد برزخ عقیده من بیشتر توضیح بدی،شاید در تکامل تدریجی ام به دردم بخوره.

یعنی به نظر شما من کدوم راه رو پیدا کردم یا فکر میکنم که پیدا کردم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...