رفتن به مطلب

مُختَصــر

hanna0

ارسال های توصیه شده

سلام.fav42.gif

گاهی یه کلمـــه ، یه جملــه یا دیالوگی کوتــاه ، که در طول روزی شنیدیم یا گفتیـــم ، برای ما یه دنیا معنی داره ..

معانی ِ تلخ یا شیرین که با صفحه ها نوشتن و ساعتها حرف زدن نمی تونیم برای دیگری بیانشون کنیــم ، اونها فقط و فقط برای خودمون با یادآوری ِ یه کلمه زنده میشن ..

پ.ن : تاپیک مخاطب خاص نداره ! gol.gif

لینک به دیدگاه

من :میخام برم یه جای دور یه جای که موفقیت هست آرامش و پول هم هست 6ماه یا شایدم یک سال همو نبینیم طاها نفس خاله دیگه نمیتونی هر پنج شنبه و جمعه بیان خونمون خونه مامان جون چون خاله نیست دیگه نیست بهت پول بده د.ی

طاها :خاله نرو تو رو خدا من دلم تنگ میشه برات من تموم پول عیدی هامو که جمع کردم بهت میدم باشه .

من :باشه نفسم چون نمیتونستم بهش بگم نه گفتم نه نمیرم (- الهی من فدای اون چشمات بشم زندگیم .)

هانا

15اردیبهشت

لینک به دیدگاه

مجری :سید اینجا تنهایید و کل روزاتون رو اینجا سپری کردید توی این امام زاده و به مردم خدمت رسانی کردید خاطره ای ندارید ؟

سید :اینکه بچه های میان سر قبر پدر و مادراشون و حتی بعضی هاشون بعد دو سه سال میپرسن پدرمون رو اینجا خاک کردیم

ولی فراموش کردیم قبرش کجاست ؟

منم میگم پدرتون رو فراموش کردید و اونو خاک کردید برای همیشه ؟.

اخبار 20:30

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 5 ماه بعد...

زنگ میزنم بهش میگم کجایی ؟میگه سرکار دنبال یه لقمه نون حلال تو اداره سازمان تامین اجتماعی .لیست بیمه ها رو رد میکنم .میگم خوب اسم منو هم رد کن که دیگه نرم سرکار. میگه :نمیشه ما فقط مال کارگرها رو رد میکنیم .

میگم :مگه من کارگرم ؟

میگه نه شما تاج سری .

مکالمه پشت تلفن دو هفته پیش .

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

هُما خانوم بیا موهات و ببندم مرتب بشه

_ باشه ، گوجه ای ببند بابا !

گوجه ای؟ گوجه ای چه مدلیه بابا جون؟!

_همون مدلی که مامان برام اون روز بسته بود.

باشه بیا بشین .. . تموم شد!

_ اینکه گوجه ای نیست بابااا 

خُب ی ذره شل شده ولی گوجه ای است!

(خداییش خوب نبود)

بزار ی بار دیگه امتحان کنم .. ببین الان خوبه؟

_ آفرین بابا آفرین الان گوجه ای شد .

پ ن : بی حوصله نیستم ولی بعضی کارها سختمه تا راه بیوفتم.مثل این مدل مو که تا حالا تمرین نکرده بودم! دی

یکی از همین روزا وقتی منو هُما تنهاییم ..

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...