رفتن به مطلب

چگونه میتوان مدیر شد؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

برای مدیر شدن فقط کافی نیست که درس مدیریت بخونیم.

حتی با انتصاب یه نفر در یک پست مدیریتی هم نمیشه ازش یه مدیر ساخت.

زندگی در کانون مدیران هم نمتونه از انسان یه مدیر بسازه.

با تمرین مدیریت هم نمیشه مدیر شد.

مدیر شدن اگه آسون بود که ژاپن برای یکساعت سخنرانی پیتردراکر اونهمه هزینه نمیکرد!!!

خوب میگید راه حل مدیرشدن چی میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

یه مدیر خوب باید تو کارش سیاستمدار باشه

:icon_gol:

با نفوذ و قدرتمند / جوری که زیر دستهاش ازش حساب ببرن

البته فقط همینها نیست / یه رابطه ی عالی با کارمندا ولی در عین حال اون هیبت مدیریتی اش رو هم حفظ کنه .

لینک به دیدگاه

یه مدیر خوب باید تو کارش سیاستمدار باشه

:icon_gol:

با نفوذ و قدرتمند / جوری که زیر دستهاش ازش حساب ببرن

البته فقط همینها نیست / یه رابطه ی عالی با کارمندا ولی در عین حال اون هیبت مدیریتی اش رو هم حفظ کنه .

مرسی از شرکت شما.

اینکه میگید باید تو کارش سیاستمدار باشه.تعریف شما از سیاستمدار بودن چیه؟

یا مثلا میگید باید ازش حساب ببرند ، رو هم یکم بیشتر توضیح بدید.

لینک به دیدگاه
مرسی از شرکت شما.

اینکه میگید باید تو کارش سیاستمدار باشه.تعریف شما از سیاستمدار بودن چیه؟

یا مثلا میگید باید ازش حساب ببرند ، رو هم یکم بیشتر توضیح بدید.

خواهش میکنم :icon_gol:

سیاست و برداشتی که من از یک مدیر خوب دارم اینطور ِ که باید با دانش کامل و با درایت و مهارتی که باید داشته باشه مدیریت کنه و زمانی که واجد این شرایط بود با رفتاری سنجیده و محکم بتونه ارتباطی سازمان یافته با کارمنداش و یا زیر دستهاش برقرار کنه ، سیاستی که تنها مختص کارش باشه / یا همون جدیتی که باید داشته باشه .

یه مدیر سیاستمدار باید از هر لحاظ ، تا حدی تکامل یافته باشه ، چه از لحاظ دانش / چه معلومات کاری / و چه آداب رفتاری !

با یه معلوماتی قوی در جمع و کنفرانس ها تسلط کامل داشته باشه .

وقتی این سیاست قوی و قدرتمند و یا به قولی مهارت کافی در مدیریت رو داشته باشه می تونه زیردستهاش رو تحت تاثیر قرار بده / طوری که از رفتار سنجیده و درست یک مدیری خوب حساب ببرن .

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم :icon_gol:

سیاست و برداشتی که من از یک مدیر خوب دارم اینطور ِ که باید با دانش کامل و با درایت و مهارتی که باید داشته باشه مدیریت کنه و زمانی که واجد این شرایط بود با رفتاری سنجیده و محکم بتونه ارتباطی سازمان یافته با کارمنداش و یا زیر دستهاش برقرار کنه ، سیاستی که تنها مختص کارش باشه / یا همون جدیتی که باید داشته باشه .

یه مدیر سیاستمدار باید از هر لحاظ ، تا حدی تکامل یافته باشه ، چه از لحاظ دانش / چه معلومات کاری / و چه آداب رفتاری !

با یه معلوماتی قوی در جمع و کنفرانس ها تسلط کامل داشته باشه .

وقتی این سیاست قوی و قدرتمند و یا به قولی مهارت کافی در مدیریت رو داشته باشه می تونه زیردستهاش رو تحت تاثیر قرار بده / طوری که از رفتار سنجیده و درست یک مدیری خوب حساب ببرن .

بسیار عالی توضیح دادید.ولی من دوست ندارم از مدیرم حساب ببرم.دوست دارم برای پیشبرد اهداف سازمانی در کنارم باشه تا روبروم.

لینک به دیدگاه
مدیریت ذاتیه

یه سریا ذاتا مدیر بدنیا میان

این بود انشای من

آره برای انشاء خوبه ولی راستشو بخواین هیچ انسانی ذاتا مدیر بدنیا نمیاد.ولی نقش ژنتیک در داشتن بسیاری از استعداد ها کاملا موثر هست.از جمله در داشتن نوع شخصیت و نوع تیپ و نوع هوش.هرکدام از اینها دارای انواع خاصی است که هر انسان یکی از این خصوصیات را بعنوان خصلت غالب داراست.

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...