رفتن به مطلب

رکورد شکنی آمار طلاق چرا؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

عکاسی را میشناسم که از اینکه حدود چهل درصد ازدواج کننده ها برای گرفتن فیلم عروسی شون مراجعه نمیکنن ، بشدت گله مند بود.

میگفت هر موقع که بهشون زنگ میزنیم ، امروز فردا میکنن ، بعدشم معلوم میشه که دعواشون شده و قصد دارن طلاق بگیرن.

علت اینکه جوانان امروز ارزش زندگی مشترک رو درک نمیکنن ، چی میتونه باشه؟

چرا برای دوام شکوهمند زندگی مشترک تلاش نمیکنن؟

وقتی پای ادعاشون میشه،دنیا رو حریفن.ولی وقتی پای زندگی پیش میاد، لنگ میزنن.اینا چی کم دارن؟

لینک به دیدگاه

تو که عرضه شو نداری ، چرا یه نفر دیگرم بدبختش میکنی؟

شایدم دلائل دیگری هست که امیدوارم تو جمع بندی نظرات بهشون برسیم.البته جوونای امروز تبحر و مهارت زندگی شون لنگ میزنه و من احتمال میدم که کسی تو این بحث شرکت نکنه.

لینک به دیدگاه
برو نرخ آمار طلاق تو ایران رو ببین و با دنیا مقایسه کن،ایران متوسط است.

سلام یکی از حرفا همینه ما که خوبیم برو ......... نگاه کن !

یه چیزی ما چکاربه آمارداریم . ما نباید متوسط باشیم . باید بهترین باشیم .

اونا بقولی 100 تا ........ دارن ما که درستیم چرا متوسطیم باید بهترین باشیم ولی نیستیم پس مشکل یجای دیگراست ؟

لینک به دیدگاه

درسته

جونای این دوره 80% قابل اتکا شدن نیستند ! برای مشکلات ساخته نشدند ! اینجا پدرمادر ها هم می توانند به توهم بعضی از جوانها کمک کنند الکی امیدمیدن "برو زن بگیر خدابزرگه ، و............" با این سخن گوهربار فکور که فرمودند : تو که عرضه شو نداری ، چرا یه نفر دیگرم بدبختش میکنی؟شایدم دلائل دیگری هست که امیدوارم تو جمع بندی نظرات بهشون برسیم.البته جوونای امروز تبحر و مهارت زندگی شون لنگ میزنه و من احتمال میدم که کسی تو این بحث شرکت نکنه." بسیارموافقم

درسته خدا بزرگ ، ولی وقتی خودت تنگ دستی چطور وبا چه جراتی میری ازدواج می کنی . بلخره بایدواقعیت راقبول کرد اون فرد به یک امیدی ازهمسرت می شود ، اونهم زندگی خوب می خواد، اونهم آرزو دارد، آیا شغلت درسته و............ می تونی این سوالی هست که روراست ازخودت بپرس وجواب بده .

ولی وقتی اینا رو از خودت نپرسی یابه خودت هم دروغ بگی به قولی لونگ نبسته .... میری تو زندگی اونوقت خانوم من ماشین می خوام ، من خونه مستقل می خوام و.... راستم میگه یجورایی . پسره ندارم به خدا ندارم برم ازبابام بگیرم........... دختره تو که نداری غلت کردی اومدی زن بگیری و بووووووووووق دادگاه واین میشه که مامیشیم .....:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...