رفتن به مطلب

تنظیم mms و غیره برای گوشیم

ارسال های توصیه شده

سلام.من این گوشی رو تازه گرفتم،امانمیدونم چطوری MMS اون رو فعال کنم.البته #5 *3*130* رو زدم.از شماره تلفن 8285 برام 2 تا پیام اومد.یکی set name اش irancell-mms هستش و یکی دیگه اش irancell-internet .اما نمیدونم از کدوم منوی گوشی و چطوری میتونم تنظیمات mms و اینترنت رو انجام بدم.ضمن اینکه نمیدونم تفاوت بین gprs ، gsm و internet در چیه . تازه یه قابلیت هایی تو خصوصیاتش نوشته مثل Email، Push Email، IM که من فقط معنی ایمیل رو میدونم ، بقیه رو نه.اصلا نمیدونم چی هستن .تازه بلد نیستم هیچ کدومشون رو هم راه اندازی کنم.علاوه بر اینها نمیدونم میتونم باهاش تلگرام هم برم یا نه.اگر فردی میتونه کمکم کنه،خیلی خوشحالم میکنه و اینه خیلی براش دعا می کنم واز جدم براش موفقیت میخوام. اینم بگم که تو اینترنت خیلی گشتم،اما گزینه هایی که اونها میگن ،اصلا در گوشی من نمیبینمشون.ممنونم.منتظرکمک هاتون هستم .خدانگهدار. ندا آزاده

لینک به دیدگاه

این لینک توضیح درمورد mms و اینرنت انواع خط هاست

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این لینک و ببینید درمورد تفاوت هاست

این درمورد im

push email هم برای کنترل ایمیل هاست

درمورد تلگرام اگه اندروید گوشیت میشه وارد بشی

با موبایل اومدم نمیتونم کامل با عکس براتون بفرستم پس لطفا خودتون ببینید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...